Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda NC700X / 750x & NC700S / 750S Kullanıcıları Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmetenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı _oXXo_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fotoları bi yollasanız güzel olur.

ahmet abi mehmetle kapışacak olursam bu adamın içinden canavar çıkıyo diye hatırlat :D

mehmet fotolar nerde ??
    Abi fotolar niye gözükmüyor bilmiyorum???

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:49 ----------

Tek alımda 250TL fiyat verdi, ama 10 ve üzeri alımlarda 200TL yapabileceğini söyledi,
    Bu yüzden Karter koruma isteyenler var ise listeyi hazırlayabiliriz.

1-Mehmet Enis ÜSTÜNDAĞ
    2-Mehmet Ziya ÇETİNER
    3-Deniz Durmaz
    4-
    5-
    6-
    7-
    8-
    9-
    10-
    Arenli bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    n4me - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x DTC
    bir kaç saat önce aldığım eldivenin resmini paylaşayım sizler ile

http://i.hizliresim.com/g8l2MR.jpg
    _oXXo_, Arenli ve mehmetenis bunu beğendiler.

_oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    Alıntı Razor999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öyle :D ciddi ciddi 2ye bölmüşler. Speclerine bakınca her şey yarı yarıya :D Boşuna arabadan devşirme motor demiolar bunlara

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:32 ----------

Bu arada Motul 7100 10w40 tam sentetik 4LT siparişimi verdim 130 (+20TL Bonus kullandım ) liraya geldi
    nc motoru devşirme bir motor değildir. sadece jazz motoru baz alınarak üretilmiştir. onun dışında yakın akrabalık yoktur :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:49 ----------

Alıntı Arenli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benim motorda Hepco Becker Explorer 45 Lt. alüminyum çanta var üzerinde aynı marka yolcu sırtlığı ve alt tablosuyla beraber yanında iç çantasınıda vericem. Çantadan memnunum fakat başka marka yan çanta takımı aldım. Takım olsun diye bunu satıp yan çantaların takımından almayı düşünüyorum. Çanta iyi durumda. Vuruğu kırığı yok bir iki yerinde zararsız plastik kısımlarının küçük çatlakları var. İsteyen olursa iletişime geçebiliriz.
    abi çok iyi olurdu ama şu an için bütçem onu kaldırmaz . kısmet
    Arenli ve mehmetenis bunu beğendiler.
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    nc750xdct
    Arkadaşlar benim motorda Hepco Becker Explorer 45 Lt. alüminyum çanta var üzerinde aynı marka yolcu sırtlığı ve alt tablosuyla beraber yanında iç çantasınıda vericem. Çantadan memnunum fakat başka marka yan çanta takımı aldım. Takım olsun diye bunu satıp yan çantaların takımından almayı düşünüyorum. Çanta iyi durumda. Vuruğu kırığı yok bir iki yerinde zararsız plastik kısımlarının küçük çatlakları var. İsteyen olursa iletişime geçebiliriz.
    Merhaba

ben şu anda çanta bakıyorum. trk 46 n almayı planlıyordum ama hepco explorer da çok güzel. resimler varsa paylaşırmısın. veya sahibinden ilanı varmı?
    Arenli bunu beğendi.

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı CptHasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba

ben şu anda çanta bakıyorum. trk 46 n almayı planlıyordum ama hepco explorer da çok güzel. resimler varsa paylaşırmısın. veya sahibinden ilanı varmı?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yeni NC750X arka çaprazdan çok tatlı duruyor beyaz camlı led arka stop lambası modeli çok değiştirmiş. arkadan çok beğendim

soba borusu egzozda adama dönmüş

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Arkadaşlar Koruma Takozlarını Taktırdım,Fatih Kılıçlı-Motomarketim-230TL

Arenli bunu beğendi.

Motosikleti
    NC 700 X
    Alıntı mehmetenis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Koruma Takozlarını Taktırdım,Fatih Kılıçlı-Motomarketim-230TL
    Hayırlı olsun. Düşme esnasında ayağı korurmu, o kadar dışardamı. Resimlerden tam anlayamadım.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Hayırlı olsun. Düşme esnasında ayağı korurmu, o kadar dışardamı. Resimlerden tam anlayamadım.
    Dışarı da abi,O yüzden özellikle ayarladık,Ayağı ve Dizi Koruması için.
    Arenli bunu beğendi.

Motosikleti
    abi düşme anında korumademirini koruması için almış arkadaş :D

mehmet kırmızı şerit led sipariş verdim senin için :D
    Arenli, aydin-ist, mehmetenis ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

kagen00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAVASAKİ VERSYS 650
    Patlak olan amortisörlerimi değiştirince gerçek anlamda Nc nin keyfini almaya başladım. Bayağı konforluymuş ya bu Motorsiklet...
    aydin-ist, F54, _oXXo_ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Malesef hayat kısa!!

aydin-ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Honda Servisle konuştuğumda, taktırmış olduğum orjinal Honda koruma demiri ve led lerin, motoru yeterince koruyacağı, yana yattığında gidona vs zarar gelmeyeceğini söylediler. Benim dikkatimi çeken ise, tamam hadi gidona bir şey olmadı ama, fren veya debriyaj pedallarının zarar görebileceğini düşünüyorum.
    İkinci bir konu da acaba bu koruma takozunu taktırdığımda, daha öncesinden daha fazla yatıp, gidona zarar verecek şekilde yere çarpar mı motor? Düşünceleriniz nelerdir? Eğer bu konularda sorun yoksa, bende taktırmayı düşünüyorum. Bence takozun, debriyaj ve fren pedallarından yarım cm daha dışarda olması yeterli, yoksa giderken biryelere takılma riski olabilir mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

Alıntı kagen00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Patlak olan amortisörlerimi değiştirince gerçek anlamda Nc nin keyfini almaya başladım. Bayağı konforluymuş ya bu Motorsiklet...
    Ben çok memnunum amortisörlerden, hem konforlu hemde virajlarda yattığımda çok dengeli kalmasını sağlıyor motorun
    mehmetenis ve kagen00 bunu beğendiler.
    Minds, like bodies, will often fall into a pimpled, ill-conditioned state from mere excess of comfort.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    neyle değiştiniz amortisörleri ?
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

aydin-ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750x 2015
    Cumartesi günü EURASIA MOTO BIKE EXPO fuarına grup olarak katılalım mı?
    mehmetenis bunu beğendi.
    Minds, like bodies, will often fall into a pimpled, ill-conditioned state from mere excess of comfort.

Motosikleti
    hayırlı olsun . kaça mal oldu ?
    mehmetenis bunu beğendi.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    NC 700 X
    Bi arkadaş vardı, arka amortisör için tamir kiti alıp tamir edecek. O arkadaş tamir ettimi acaba.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda NC 750X-2014
    Alıntı aydin-ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda Servisle konuştuğumda, taktırmış olduğum orjinal Honda koruma demiri ve led lerin, motoru yeterince koruyacağı, yana yattığında gidona vs zarar gelmeyeceğini söylediler. Benim dikkatimi çeken ise, tamam hadi gidona bir şey olmadı ama, fren veya debriyaj pedallarının zarar görebileceğini düşünüyorum.
    İkinci bir konu da acaba bu koruma takozunu taktırdığımda, daha öncesinden daha fazla yatıp, gidona zarar verecek şekilde yere çarpar mı motor? Düşünceleriniz nelerdir? Eğer bu konularda sorun yoksa, bende taktırmayı düşünüyorum. Bence takozun, debriyaj ve fren pedallarından yarım cm daha dışarda olması yeterli, yoksa giderken biryelere takılma riski olabilir mi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

Ben çok memnunum amortisörlerden, hem konforlu hemde virajlarda yattığımda çok dengeli kalmasını sağlıyor motorun
    İnan ki hiç bir şekilde o koruma takozları takılmaz çünkü taktıktan sonra sıkışık trafiğe girip özellikle denedim,bir sorun yaşamadım,
    hatta siz daha şanslısınız neden derseniz benim koruma demiri yüzünden topuzları istediğimiz yere yani bloğun altına takamadık sizde böyle bir demir olmadığı için rahatlıkla o bölgeye takabilirsiniz.
    aydin-ist bunu beğendi.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı aydin-ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumartesi günü EURASIA MOTO BIKE EXPO fuarına grup olarak katılalım mı?
    Ben ilk gün, Perşembe gitmeyi düşünüyorum. haftasonu sosyete pazarı gibi kalabalık oluyor.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Koruma takozu uzun yolda ayak uzatmak için 10 numara olmuş :D
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    D'elight & Tracer 900
    Aha benim çantadan :D hepco explorer kullanıyorum ben de hatta şu anda söktüm balkonumda duruyor. Satıyım sana

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:31 ----------

Alıntı Olcay Avşar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ilk gün, Perşembe gitmeyi düşünüyorum. haftasonu sosyete pazarı gibi kalabalık oluyor.
    Motorbike dergisinde çift kişilik davetiye var diyordu herkes dergi kalmamış hiçbir yerde. Perşembe Cuma falan da kapıda bilet satışı oluyor di mi? Ben de işlerimi ayarlayabilirsem yarın ilk günü gitmeyi düşünüyorum. Hafta sonu metrekarede 1 motora 100 apaçi düşüyor :D
    mehmetenis ve Arenli bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler