Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim hala kesinlesmedi ama %80 geliyorum. yalniz gelicem muhtemelen. mecidiyekoy tarafindan geliyorum, ordan gelen var mi, yoksa omur avm'nin oraya gelirim ben de.
    m.koydeyim asli borekte gel istiyosan mororum köprü altinda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    GV 250 arıyor..
    Dostum , Özelden yazdım gerçi ama . Görüşelim muhakkak..

audioslave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda & Yamaha
    Beyler cumartesiden gezi mo olur pazar olaydı belki katılım 1 kiside olsa artardineyse tekeriniz düz bassın iyi eğlenceler.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Ahh ohh baya bi gzdik )

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    Alıntı myhammer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    m.koydeyim asli borekte gel istiyosan mororum köprü altinda
    hasan abi mesaji simdi goruyorum, sabah gorsem gelirdim kesin

gezi cok keyifliydi, ama en az o kadar da yorucuymus, eve gelince fark ettim ne kadar yoruldugumu, en az 2 gun yatarim artik

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı mototor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hasan abi mesaji simdi goruyorum, sabah gorsem gelirdim kesin

gezi cok keyifliydi, ama en az o kadar da yorucuymus, eve gelince fark ettim ne kadar yoruldugumu, en az 2 gun yatarim artik
    mesut sen m.köye gitmicekmiydin
    Sen nere kayboldun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Duyduğuma göre, gezecez göl görecez deyip köy yollarında kaybolmuşsunuz. Hatta bir arkadaş "bu kadar eziyetten sonra küçücük bir su birikintisi çıkarsa..." derken lafını bölüp "yok ya kocaman göl orası" demişsiniz. Sonra da "yağmur yağdığında asfaltın üzerindeki su birikintisi" boyutlarında olan "gölü" göremeyip geçtikten sonra fark etmişsiniz.

Diye duydum, ama emin değilim.
    cakirsalih ve mototor bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Tiripodlari facede bekliom

mototor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 X
    mesut sen m.köye gitmicekmiydin
    Sen nere kayboldun
    abi bi ara aramiz acildi, sonra trafik de seyrelince bastim gittim, zaten gun boyu 90'i gecmedik, icimde kalmisti

bir de benim sehirici kullanimda full depo ile 300km'yi bile bulamiyorum cogunlukla ama bugun 272km'de 8.9lt yakmis, biraz hayvanca kullaniyorum galiba sehir icinde

Motosikleti
    KZGN
    iyi pazarlar ,araniza yeni katildim ama 4 yil once baslayan bir motorsiklet tutkumla beraber takip ediyorum forumu

bu konuda izninizle bu guzel pazar gununde size neseli bir iki satir yazmak istiyorum. ama oncesinde sizlere begendigim motorsikletin hyo gv 250 oldugunu yazip gercek hikayeme devam ediyorum..

sene 2008, ben okurken yaza dorgu evdekilere ben motor alicam dedim...

babam: he he dedi...[taktik belirleme]
    annem: olum isin gucun yokmu bak ne guzel kizlar geciyor dedi kadikoy kayniyordur simdi ara arkadaslarini dedi [hedef sasirtmaca]

sonra baktim beni dinleyen yok aile buyugumuz olan dedeme kendisi benim bildigim en bilge kisidir zate ak sakal modu var gittim...

dede dedim son derece ciddi bir sekilde "ben dedim motorsiklet alicam dede ne dersin " yas 82 kendisinde ve aldigim cevap yasina
    yakisir oldu tabiki: "once cocuk yap sonra alirsin motorunu evladim"dedi

o gun bu gun durum bundan ibaret tum aile hem fikir bu bilge kisinin fikrinde....

Tekrar gunumuze donuyorum..
    Bugun ben hala motorsikletimin pesindeyim ve tecrubeli forum kullanicilarinin bilgi birikimlerini ve tavsiyeleri ile hayalimi asfalta koyucam.

bana gelince: hayatimda bir kez bile motorsiklet tecrubem yoktur ehliyetim yoktur amaa hayalim vardir..
    durum: hyo gv250 motoru parca parca toplayacak olsam bile tamam derim.

2006 senesinde yanilmiyorsam bir akim toplu motorsiklet alim yapmis.. o gunden bu yana yuruyen aksam dan haliyle foruma bilgi akisi olmus ki genelde bakildiginda cok onemli bilgiler bunlar tecrube sahibi onculerin izleri demek daha dorgu olur aslinda bu cerceveden bakinca..

2008 senesinde cin yapimi bir modelle hyogv250 karsilastirilmis titresim sorununun alti cizilmis cinli modelde ki benim secim yapmada cok yardimci oldu bu tecrube.. secimimde yanilmamisim o yuzden sizlerde paylasmak istedim..

Degerli suruculer ilgim ve merakim dolayisi ile soruyorum

Elinizde hyo gv250 nin elektirik, elektornik yada bir parca kagada karalanmis devre resmi varmidir..makinanin uzerinde
    acabag aranizdan bu planda modifasyon yapan oldumu?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı kahve adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinizde hyo gv250 nin elektirik, elektornik yada bir parca kagada karalanmis devre resmi varmidir..makinanin uzerinde
    acabag aranizdan bu planda modifasyon yapan oldumu?
    Elektrik sisteminde ne modifiyesi düşünüyorsun anlayamadım. Hayal desen de alırsın bir gün motorunu.

Armağan, Emre neredesiniz 2 gündür. Emre sana o kadar laf soktum göl üzerinden ama yoksun.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Arkdaşlar gunaydınlar iyi haftalar,

ben cumartesi gunu eve geldim üstümü değiştrip birde gittim halı saha maçı yaptım, pazar da yorgunluktan geberdim gelen herkese tesekkürler benim için süper bir geziydi gezi dediğin kaybolmadan olmaz
    S&T kanuni Gv 250

Motosikleti
    GV 250 2010
    Alıntı lycantrophic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Milas Ören'de yazlık var benim babamların. Nisan gibi gelmeyi düşünüyorum. Görüşürüz terslik olmazsa. Bana da koruma demiri lazım.
    Mutlaka beklerim. Ben Milas Anadolu lisesindeyim.

gencotr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 XA
    Günaydın arkadaşlar.
    Haftasonu gezimiz çok keyifliydi. Herkese çok teşekkürler. Kayıp göl vakası ise yolculuktan alınan zevki tavan yaptırdı. Navigasyonunuza sağlık.
    Can c.tesi o kadar yol geldikten sonra üstüne halı saha maçı yapacak enerjiyi nereden buluyorsun hayret doğrusu. Nükleer reaktör mü var bünyende Yol yorgunluğu da bir tarafa ama üzerinize afiyet grip beni baya bir hırpaladı ama yıkılmadım halen ayaktayım.
    no one lives forever...

TwisTeD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gv250 2007
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Armağan, Emre neredesiniz 2 gündür. Emre sana o kadar laf soktum göl üzerinden ama yoksun.
    cmts akşamı ayrıldıktan 10dk sonra telefon geldi, enişte çağırdı beni ona gittim pazar günü dönebildim anca, hemen resimleri sana yolladım pazar günü hazırlıktı maçtı yemekti derken 11 de eve döndüm, şimdide iş başı. Eve gidip uyumak istiyorum
    Göl olayına gelince, evet gölü(gölcük mü desek ) ıska geçtik ama senden başka herkes memnun

Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkdaşlar gunaydınlar iyi haftalar,

ben cumartesi gunu eve geldim üstümü değiştrip birde gittim halı saha maçı yaptım, pazar da yorgunluktan geberdim gelen herkese tesekkürler benim için süper bir geziydi gezi dediğin kaybolmadan olmaz
    gerçekten güzel geziydi, daha ötelelerie görelim tekirdağ kesmedi

Alıntı gencotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın arkadaşlar.
    Haftasonu gezimiz çok keyifliydi. Herkese çok teşekkürler. Kayıp göl vakası ise yolculuktan alınan zevki tavan yaptırdı. Navigasyonunuza sağlık.
    Can c.tesi o kadar yol geldikten sonra üstüne halı saha maçı yapacak enerjiyi nereden buluyorsun hayret doğrusu. Nükleer reaktör mü var bünyende Yol yorgunluğu da bir tarafa ama üzerinize afiyet grip beni baya bir hırpaladı ama yıkılmadım halen ayaktayım.
    Bir reaktörde bende var ama sızıntı yaptı bitiğim şuan

Bu arada çorlu yerel gazetesine çıkmışmıyız?

Rıdvan resimler nerede????

Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Millet patir patir gezi resimlerini paylaşıyor biz öksüzmuyuz prof nerde Bu devlet Nerde o tripodlar

Günaydin Bu arada :o

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Millet patir patir gezi resimlerini paylaşıyor biz öksüzmuyuz prof nerde Bu devlet Nerde o tripodlar

Günaydin Bu arada :o
    Evet resimleri bekliyoruz ... enerjiyi nereden buldum bende bilmiyorum kaleciydim ama devans yoktu cok koştum spor oldu zayıflarım belki biraz
    S&T kanuni Gv 250

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    beyler selamlar;

gezi fotolarını hiç göremiyoruz, darılıyoruz gerçekten....

bir de aşağıdaki motor için görünüm ve fiyat olarak yorumlar mısınız...benim gördüğüm kadarıyla depo üstünde yazı ve zincir koruması yok...sizin dikkaitini çeken bişey var mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...79448495/detay

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Fotoğrafları bugün yükleyecem.
    Bu arada geriye kaldı, 78 il. Geçen gezide geçtiğimiz Yalova ve İzmit'i de sayarsak 76 oluyor. Hatta ben geçen senelerde motorla gezdiklerimi de sayarsam 71. Çok bir şey kalmamış.

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler selamlar;

gezi fotolarını hiç göremiyoruz, darılıyoruz gerçekten....

bir de aşağıdaki motor için görünüm ve fiyat olarak yorumlar mısınız...benim gördüğüm kadarıyla depo üstünde yazı ve zincir koruması yok...sizin dikkaitini çeken bişey var mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...79448495/detay
    Km'si yılına oranla normal sayılabilecek de olsa km'nin doğru olmadığını düşünüyorum. Deponun üzerindeki yazılar sorun değil ama depo asfaltta süründükten sonra boyamak için çıkartılmış olabilir. Aynalar da aynı kazada değişmiş olabilir. Tabi ben tamamen sallıyor da olabilirim. Belki motorun hiç sorunu yoktur. Şu gerçek ki, motor 2 yıldır bende demiş ama 10 ay önce satın almış. Artçı selesindeki deri tutunma yerini koparmış/çıkarmış. Pek önemli olmasa da ön çamurluğun sol ön köşesinde çok küçük bir alanın boyası kazınmış. Bir de üzerinde hiç aksesuar yok. Bunlar haricinde fiyat normal.
    erro bunu beğendi.

wallaby - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T GV250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar günü birde üşenmeyip zincir temizle işine girdim elime yüzüme bulaştırdım ciddiyim gözüme kadar gaz yağı ve zincir yağına bulandım neymiş düş fırcası çok sıçratıyormuş neymiş eldiven şartmış, neymiş gaz yağını bol bulduk diye her yerimize sürmüyormuşuz hee birde Würth denilen yağ zincir üzerinde gözükmüyormuş öyle şişenin yarısını boşaltmaya gerek yokmuş
    belim sırtım halen ağrıyor ellerimdeki eski yağ kalıntıları artık bir hafta 1 hafta çıkmaz. Ama deydi mis gibi oldu

-----------------------------------
    Geziye gelen bütün arkadaşlara;
    -Az kalsın Çanakkale'ye gidiş fikirlerimiz olsun,
    -Bulamadığımz göl olsun,
    -Sonunda buluduğumuzda ise yüzüne bile bakmadan devam edişimiz olsun,
    -Cruiserlarımızı Enduro gibi kullanma olanağımız olsun,
    -Yol Kapatıp sanatsal fotoğraf çalışmalarımız olsun,
    -Çorlu yerel halkının meraklı bakışları olsun,
    ---
    ve daha sayamadığım onca güzel anı ile beraber teşekkürlerimi sunarım. Sizlerle yol almak çok keyifliydi... Umarım devamı gelir çadırlı olsun konaklamalı olsun gidip dönmeli olsun yeter ki olsun heheh

Sayılarımızın her geçen gün artması dileği ile ile herkese iyi çalışmalar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler