Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GV 250
    Selam arkadaşlar, geçen sene aldığım motorumla yaklaşık 2000 km yaptım ve artık bu yaz yavaş yavaş gözümü Ankara çevresindeki gezilere diktim. Yalnız bir sorum var Gv250 için Ankara'da ön cam, sissy bar ve yan çanta uygun fiyata nasıl bulurum. Özellikle sissy bara çok ihtiyacım var yoksa hanım kendisi olmadan bir yere yollamaz. Yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim... saygılarımla..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YurdaCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Model SYM Joyride Evo 200
    Alıntı mosfet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar artık bende gv 250 sahibiyim yaklaşık bir ay önce bursadan aldım motoru 9500 km de tamamen orjinal hicbiyerinde modifiye yok 1000 km yol yaptım jinlun dan sonra bu motor beni fazlasıyla tatmin etti
    Hayırlı olsun, ben de mondial mct250'den sonra buna geçtim, bisikletten inip gerçekten motora bindiğimi hissettim diyebilirim..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Özgür Bolsu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar, geçen sene aldığım motorumla yaklaşık 2000 km yaptım ve artık bu yaz yavaş yavaş gözümü Ankara çevresindeki gezilere diktim. Yalnız bir sorum var Gv250 için Ankara'da ön cam, sissy bar ve yan çanta uygun fiyata nasıl bulurum. Özellikle sissy bara çok ihtiyacım var yoksa hanım kendisi olmadan bir yere yollamaz. Yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ederim... saygılarımla..
    Yan çanta olarak şunu tavsiye ederim, ben ve forumda kullanan bir kaç kişi var. Kilitlenebiliyor ve bavul gibi
    http://www.feyizoglu.com/Armode-AR-7...a_45518.html#0
    Sissy bar ve ön cam için www.hyosungsource.com 'u ziyaret etmen gerekecek. Türkiyede bu motorun aksesuarları satılmıyor. Bu internet sitesiyle Kore'den getirebiliyorsun. Yaklaşık 10 gün içinde gelir siparişlerin. Ön cam, sissy bar ve kargo toplam 330 TL tutuyor.

Ön cam : http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=304
    Sissy bar: http://www.hyosungsource.com/index.p...roducts_id=334

Motosikleti
    HYOSUNG Gt650 YENİ TARZIM :D
    Alıntı YurdaCooL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bektas46 3750 TL ye motorunu satamıyorken, styleoscar'a ise 6300 TL lik motor cazip gelebiliyor. bektas46 isimli arkadas bence sen motoru istanbul'a getir bırak, burada bir tanıdığın var ise senin adına daha yüksek bir rakama satacabilir. İstanbul ayrı bir dünya.. Benim fikrim 2006-2007 model bir gv250; km.si, motorun durumu ve aksesuarları göz önünde bulundurularak sezon başında 4250 ile 5250 lira arası bir fiyata bulunursa alınabilir. Tabi bu fiyat yazın biraz daha artabilir. Onun haricinde elbette herkesin kendi malına istediği değeri biçme hakkı vardır. 6000 de isteyen olur 7000 de..

evet sanırım haklısınız.en cok ankara bolgesınden aranmakta yol dusunuyor almak ısteyen arkadaslar . cokda dertlı degılım satılmazsa gayem sezona buyuk makına ıdı. bınıyorum en ufak bır sekılde makına ıle aramda sorunum yok saygılar

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    bektaş bence de acele etme o fiyata verme de bence.yani valla ben bile üzülücem ya.kim ne dersin o fiyat düşük bence.hayırlısı tabi.

whitehair arkadaşımıza da soru sordum ama kendisi yok neyse..;)
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    suzuki an125
    slm arkadaşlar artık bende gv 250 sahibiyim yaklaşık bir ay önce bursadan aldım motoru 9500 km de tamamen orjinal hicbiyerinde modifiye yok 1000 km yol yaptım jinlun dan sonra bu motor beni fazlasıyla tatmin etti
    hayırlı olsun ALLAH kazasız belasız kullanmak nasip etsin kardeşim
    Hakan GÜNDÜZ

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Hayırlı olsun.Kazasız belasız keyifli sürüşler inşallah.

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla dostum fikrine saygı duyarım ama benim şahsi görüşüm o motorun temiz oluşuna bakarsak aksesuarlar ile birlikte 5000 tl verilebilir.ben aksesuarlarıyla o fiyata veriyor sandım.yalnız 3750 tl yi o motora normal görüyorsan merak ettim sence 5000-6000 tl ye nasıl bir gv 250 alınır merakımı giderir misin?
    Yörük kardeşim madem sordun. Görmemiştim önceki sayfada buldum sorunu cevaplayayım. Şimdi sahibinden.com'a girdim 5-6 bin TL ye 2009 model dahi motor var. Bu arada Ekim ayında 2009 model 6500 km de gv 250 motorumu sattım 5900 TL ye alan kişide forum üyelerimizden siyahatmaca abimizdir. Motorum sissybar, koruma demiri ve ayrıca öncama sahip bir motordu. Önceki sayfalarda da ilanımı görebilirsiniz.

saygılar.

twona - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400 & Bajaj BOXER 150
    [QUOTE=Atahualpa;2322625]
    Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yahu zaten sıfırı 7.500 kusur bu motosikletin ? Dostum sen verebileceğin en düşük fiyatı vermişsin zaten. Bak 8bin isteyen arkadaşlar var 6 yaşındaki motosiklete

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6905747/detay/

alan olmayınca satanı seveyim demiş atalarımız boluda 2006 model sıfır hyo gv 250 var bayide vitrinde öylece duruyor. isteyen varsa pazarlık ederiz...

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    arkadaslar bugun çok ilginç bişi ile karşılastım birazda sok oldum:D

benim motor 2009 model alirken enjeksiyon lu die aldim ama ztn 2008 den sonrasi enjeksiyonlu diebi kanı war ama benim motor karbuötörlü 1-2 parça için hyosung bayisine gittim adam orda bakti o soledi:D titreşim olayinida sordum adam da tam ole bi motor yapiomus baglanti yerlerindeki civatalar cok ısınınca yapıomus bole hepsini değiştirmemiz lazım dedi 50 lirada fiyat cekti neyse yaptiricaz artik enjeksiyonlu olmamasida ayri bi komik oldu:D
    hyosung gv 250

StyLeOscaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı twona adlı üyeden alıntı Mesajı göster

alan olmayınca satanı seveyim demiş atalarımız boluda 2006 model sıfır hyo gv 250 var bayide vitrinde öylece duruyor. isteyen varsa pazarlık ederiz...
    bayinin numarasını verebilirmisin özelden rica etsm ? tşkler..
    Motor Aşkı Ayrıdır Herkes Bilemez..

Kanuni Storm 150 / Mondial Mct 250 / Hyosung Gv 250 / Honda Cbr 600 F

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı zealous adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bugun çok ilginç bişi ile karşılastım birazda sok oldum:D

benim motor 2009 model alirken enjeksiyon lu die aldim ama ztn 2008 den sonrasi enjeksiyonlu diebi kanı war ama benim motor karbuötörlü 1-2 parça için hyosung bayisine gittim adam orda bakti o soledi:D titreşim olayinida sordum adam da tam ole bi motor yapiomus baglanti yerlerindeki civatalar cok ısınınca yapıomus bole hepsini değiştirmemiz lazım dedi 50 lirada fiyat cekti neyse yaptiricaz artik enjeksiyonlu olmamasida ayri bi komik oldu:D
    Motor 2009 trafiğe çıkışlı olup üretim yılı 2007 veya 2008 olabilir.Genelde üretim yılı ruhsatta yazıyor oradan bakabilirsin.
    Ben de motorumu geçen sene sıfır aldım fakat benimki bayinin elinde kalmış bir motordu dolayısı ile motorum 2007 üretim 2010 trafiğe çıkışlı.

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Herkese selamlar.
    Bu da benim makina...
    http://www.facebook.com/media/set/fb...type=1&theater

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı bozzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar.
    Bu da benim makina...
    http://www.facebook.com/media/set/fb...type=1&theater
    Motorun hayırlı olsun, foruma hoş geldin Ama eklediğin link çalışmıyor.

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    Alıntı Whitehair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yörük kardeşim madem sordun. Görmemiştim önceki sayfada buldum sorunu cevaplayayım. Şimdi sahibinden.com'a girdim 5-6 bin TL ye 2009 model dahi motor var. Bu arada Ekim ayında 2009 model 6500 km de gv 250 motorumu sattım 5900 TL ye alan kişide forum üyelerimizden siyahatmaca abimizdir. Motorum sissybar, koruma demiri ve ayrıca öncama sahip bir motordu. Önceki sayfalarda da ilanımı görebilirsiniz.

saygılar.
    bana kalırsa motorumuzun ikinci el fiyatları ile sıfır fiyatları arasında baya fark var.ben şunu merak ederek sordum soruyu sana: şimdi 2009 model 6500km de gv250 nin-sıfırının 8300tl olduğunu varsayarsak-ortalama 7000 tl gibi bir fiyata satılması gerekmezmi?üstelik sende aksesuarlar mevcut.yani olması gereken bu değil midir?bana kalırsa biz ikinci el fiyatlarını kendimiz öldürüyoruz.sebebi de hacim büyütmek için bir an önce motoru satıp yeni motor almak için acele etmemiz.hal böyle olunca da bektaş 3750 tl ye motor satmaya çalışıyor.ben buna anlam veremiyorum.ya 3750 tl ye kanuni tiger vermezler aynı model..yani ikinci elin bu kadar düşük olmasının sebebi yine biz gv250 kullanıcılarıyız.

saygılar..

bu arada bugün mesaideyken motorun deposunu söktüm ve arka silindirin bujisini çıkarıp bakayım dedim ama o kadar derinde ki buji sökme aparatı alçak geldi.sökemedim.oynar tüm vida ve aksamlara wd-40 sıkıp tekrar kapatmak zorunda kaldım.

bir de ek bir bilgi.bizim akünün olduğu kısma en fazla 10*15cm lik bir akü sığabiliyor yer olarak.bugün ölçtüm.ona göre akü değiştireceklere duyurulur.

bozzy aramıza hoşgeldin.hayırlı olsun..

zealous,motorun eğer avartarındaki motor ise motor çift egzoslu yani hyo,enjeksiyonlular kalın tek egzoslu oluyor.st'ler yani..tipine bakarak da anlayabilirdin.neyse hayırlısı olsun.sağlık olsun.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Arkadaşlar Merhaba;
    Uzun zamandır aranızda yoktum, oğlumun YGS sınavı için İstanbul'a gittim, ordan Almanya, Avusturya, İtalya gezisi. Üzerine bir de bilgisayarım bozuldu, servisinde, kaç hafta oldu hala gelmedi. Bilgisayarım gelir gelmez formun okumadığım yerlerini okuyup, gezdiğim yerlerin fotoğraflarını yine yayınlayacağım inşallah. Herkese selamlar saygılar...
    Şarköy'de Sigortacı...

YurdaCooL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Model SYM Joyride Evo 200
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir de ek bir bilgi.bizim akünün olduğu kısma en fazla 10*15cm lik bir akü sığabiliyor yer olarak.bugün ölçtüm.ona göre akü değiştireceklere duyurulur.
    Evet, ben de geçen hafta sıfır akü aldım, üzerinde çançinçon 9ah akü vardı, dedim almışken 10ah ya da 12 ah iyi bir akü alayım lakin boyutları kurtarmadı. 8ah Yuasa'nın boyutları 87x105x150 idi ve tam oldu.

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba;
    Uzun zamandır aranızda yoktum, oğlumun YGS sınavı için İstanbul'a gittim, ordan Almanya, Avusturya, İtalya gezisi. Üzerine bir de bilgisayarım bozuldu, servisinde, kaç hafta oldu hala gelmedi. Bilgisayarım gelir gelmez formun okumadığım yerlerini okuyup, gezdiğim yerlerin fotoğraflarını yine yayınlayacağım inşallah. Herkese selamlar saygılar...
    Komutanım hoşgeldiniz özlettiniz kendinizi.

İlkercim görüşlerine katılıyorum kardeşim, 2 el fiyatlarının düşük olmasının sebeplerinden biride Hyosung'u hala Çin malı sananlar ve piyasada hakettiği yeri göremedi ne yazık ki
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun hayırlı olsun, foruma hoş geldin Ama eklediğin link çalışmıyor.
    ilk olarak teşekkür ederim formu okumaya başladım gerçekten yeni başlayan biri için gayet öğretici her paylaşımda farklı şeyler öğreniyorum
    ancak henüz foto nasıl yükleniyo öğrenemedim facede bulunan bir fotoyu link verdim anlaşılan olmamış
    öğrenir öğrenmez elimdeki tüm fotoları paylaşıcam

Motosikleti
    hoysong gv 250 2006
    Alıntı Özgür Bolsu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşım sahibinden.com da dolaşırken denk geldi bi bak işine yarar fiyatıda gayet iyi derim
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4170201/detay/

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler