Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Artık Yok...
    Alıntı cdortbudak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Logaritma, verdiğin bilgiler için sağol, fakat bahsettiğin GPS Tracking sistemiyle ilgili link veya bilgi verebilirsen muhteşem olur. Malum ebay'de çok fazla alet var ve bahsettiğin özelliklere sahip olanı bulmak çok güç. Marka, model veya çalışma prensibiyle ilgili daha ayrıntı sağlarsan hemen getirtmeye çalışacağım, yaz ayları sakat bildiğiniz gibi... Teşekkürler şimdiden...
    benim aldığım modeli özelden bir arkadaş daha sordu ben alalı 6-7 ay oldu

benimki buna benziyor..
    http://www.ebay.com/itm/Mini-TK102B-GPS-GSM-Tracker-Car-Dog-Motorcycle-Realtime-EU-Charger-TK102-MA40E-/230977575603?pt=US_Tracking_Devices&hash=item35c75 61ab3

ama çok çeşit var aratırsanız

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=gps+tracker&_osacat=0&_from=R40&_trks id=p2045573.m570.l1311.R1.TR2.TRC1&_nkw=gps+tracke r+motorcycle&_sacat=0

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    hyosung gv 250
    merhaba arkadaşlar;

bende artık gv250 kullanıcısı olacağım.parayı ayarladım, motoru da aynı şehirden bir kullanıcıdan alıyorum.
    2005 model gv250 ye 4200 lira veriyorum. ilk motorum olacak. daha ehliyet işleri falan var tabi. önceden alıp trafiğe çıkmadan pratik yapmak istedim. pazartesi ruhsat işlerini yapıp teslim alacağım aleti. yaklaşık bir haftadır sizleri okuyorum. hiç olumsuz bir yazı görmedim ve fiyatı da uygun geldiği için bu motorda karar kıldım.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    arkadaşlar gv 250 nin yağını kendim değiştirebilirmiyim.. contası falan varya tereddütte kaldım yerine takamam diye..

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Değiştirirsin cok kolayca,yağ filtresini de degistir,yag filtresi kapağını kapatirken sıvı conta sürersen eskiyen oringten de kacak olmaz..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Levent E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değiştirirsin cok kolayca,yağ filtresini de degistir,yag filtresi kapağını kapatirken sıvı conta sürersen eskiyen oringten de kacak olmaz..
    Sıvı contaya falan kesinlikle gerek yok.

Levent E. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gv 650
    Var varsıvı conta olsa bile terliyor ordan.ha pardon eski kasalarda öyle bir sıkıntı yoktu dii mi,unutmusum..o zaman yagi değiştirirken dikkat et fren pedalın çıkmasın yerinden

Motosikleti
    tamam teşekkürler videolara baktım galiba alttakinde conta yok doğrumudur gerçi varsada takarız yani farkedermi

arkadaşlar kaç yılından sonrakiler enjeksiyonlu...2007 ve öncesinde kronik problem var mı...ikinci elde kaç yılından sonrasnıı tavsiye edersiniz..

Motosikleti
    Alıntı drakyuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kaç yılından sonrakiler enjeksiyonlu...2007 ve öncesinde kronik problem var mı...ikinci elde kaç yılından sonrasnıı tavsiye edersiniz..
    valla kimse burda şu modeli kötüdür demez heralde bende söylemem çünkü öyle birşey yok

2007 lerde kanbratörlü bildiğim kadarıyla sonrası enjeksyon enjeksyonun kroniği varmı yokmu bilmiyorum ama bildiğim tek kronik sorun boş vites sorunu

Motosikleti
    GV 250 2010
    Bugün itibariyle karacayı satmış bulunmaktayım. 2010 model 8.000 km de. 6.800 TL.

Burada deneyimlerini paylaşan ve sorularıma üşenmeden cevap veren tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler. Bu forumun sıcaklığını özleyeceğim muhakkak. Ne yapalım ara sıra nostalji yaparım artık.

Hepinizin tekerleği düz bassın dileklerimle...

Motosikleti
    ya arkadaşlar beni egzoslar aşrı ısınıyor elimi bir anlık bile değdirsem canımı yakıyor motor bloğuna baktım o kadar ısınmıyor sorun nedir? sorun varmıdır?

bu arada susturucular yok egzos falan düşmesin ondan korkuyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar beni egzoslar aşrı ısınıyor elimi bir anlık bile değdirsem canımı yakıyor motor bloğuna baktım o kadar ısınmıyor sorun nedir? sorun varmıdır?

bu arada susturucular yok egzos falan düşmesin ondan korkuyorum
    Egzoz olduğu için ısınıyor. Her araçta egzoz motor bloğundan daha sıcak olur, normal bir şey. Sen asıl sıcaklığı 1 ay sonra falan göreceksin.

Motosikleti
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzoz olduğu için ısınıyor. Her araçta egzoz motor bloğundan daha sıcak olur, normal bir şey. Sen asıl sıcaklığı 1 ay sonra falan göreceksin.
    tamamdır abi içime su serptin teşekkürler...

Motosikleti
    hyosung gv 250
    Alıntı khayyam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar;

bende artık gv250 kullanıcısı olacağım.parayı ayarladım, motoru da aynı şehirden bir kullanıcıdan alıyorum.
    2005 model gv250 ye 4200 lira veriyorum. ilk motorum olacak. daha ehliyet işleri falan var tabi. önceden alıp trafiğe çıkmadan pratik yapmak istedim. pazartesi ruhsat işlerini yapıp teslim alacağım aleti. yaklaşık bir haftadır sizleri okuyorum. hiç olumsuz bir yazı görmedim ve fiyatı da uygun geldiği için bu motorda karar kıldım.

tekrar merhaba;

forumun en hareketli topicinde cevap bulabileceğimi umuyorum. az önce kask ve mont bakmaya gittim. ancak bursa'da chopper tarzı aksesuar kıtlığı olduğunu yaşayarak öğrendim. en önemli iki aksesuar için alternatif yok denecek kadar az. genelde diğre racing, naked tarzı modellere uygun şeyler var.

kask konusunda nolan n63 genesis modelini önerdi satıcı. fiyatı 335 tl.ancak bütün kapalı bir kask ve büyükçe bir şey. gv 250 kullanan biri yerine sanki daha çok racing veya enduro kullanıcıları için daha uygun gibi geldi.

bu konudaki fikir ve tavsiyelerinizi rica ediyorum.

mont konusu ise daha da muallak. her yer spor mont dolu. bir tane beğendim. richa boomerang modeli gri bir mont beğendim. ancak o da gayet spor bir mont. fiyatı 350 lira.

u konudaki fikir ve tavsiyelerinizi de rica ediyorum.

şimdiden teşekkür ederim.

Sirinbaba34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt07
    Buradan Rıdvan namı değer Slayerrr arkadaşımıza tekrardan teşekkürü borç biliyorum .Ben 2012 model (EFI) GV 250 sahibiyim 2600 km de tık demedi.Baya bir araştırmayla aldım motorumu Regal Daytona 350 ile Gv 250 arasında gidiyordum.GV 250 aldığım için hiç pişman değilim.Aletin 1000 lik bakımı yapıldı,zincirimi 350-400 km de bir yağlıyorum Fren disklerini ve hareketli aksanlarını wd40 ile yağlıyorum .Bundan sonraki bakım 3500 km de olacak sanırım.Polat abinin yolu gözüktü Saygılar..

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşlar herkese selamlar..herşey yolundadır umarım..herkes kendine iyi davransın..saygılar,sevgiler.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Pitcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    PTT'nin sonunda gönlü oldu Sissy Bar geldi,(bu arada ben 1.000km yaptım) onunla birlikte yan heybeleri de taktırdım..
    Armode Ar-750, Armode AR-200 arasında kararsız kalmam sonucu AR-200'e karar verdim.

Buyrunuz..
    [IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    m_cbc, YÖRÜK ve abbasglr bunu beğendiler.

m_cbc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    iyi akşamlar
    yarın ankara motosiklet kulübünün düzenlediği 19 Mayıs sürüşü var ankara da olan arkadaşları sürüşte görmek isteriz
    herkese keyifli sürüşler

Motosikleti
    Alıntı khayyam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekrar merhaba;

forumun en hareketli topicinde cevap bulabileceğimi umuyorum. az önce kask ve mont bakmaya gittim. ancak bursa'da chopper tarzı aksesuar kıtlığı olduğunu yaşayarak öğrendim. en önemli iki aksesuar için alternatif yok denecek kadar az. genelde diğre racing, naked tarzı modellere uygun şeyler var.

kask konusunda nolan n63 genesis modelini önerdi satıcı. fiyatı 335 tl.ancak bütün kapalı bir kask ve büyükçe bir şey. gv 250 kullanan biri yerine sanki daha çok racing veya enduro kullanıcıları için daha uygun gibi geldi.

bu konudaki fikir ve tavsiyelerinizi rica ediyorum.

mont konusu ise daha da muallak. her yer spor mont dolu. bir tane beğendim. richa boomerang modeli gri bir mont beğendim. ancak o da gayet spor bir mont. fiyatı 350 lira.

u konudaki fikir ve tavsiyelerinizi de rica ediyorum.

şimdiden teşekkür ederim.
    merhabalar bende bursadayım.. altıparmakta kültürparkın orta kapısının karşısında motomax var bildiğim adam akıllı tek motosiklet mağazası orası..
    benim size tavsiyem internetten alışveriş yapmanız cruiser tarzı şeyler hudsonda var kask için yorum yapmıyorum ben nazi kaskı takıyorum çünkü

çeşitli mağazalar var yalova yolunda bursa motor falan ama ordada pek birşey yok daha çok motosiklet yedek parçaları falan

Motosikleti
    hyosung gv 250
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhabalar bende bursadayım.. altıparmakta kültürparkın orta kapısının karşısında motomax var bildiğim adam akıllı tek motosiklet mağazası orası..
    benim size tavsiyem internetten alışveriş yapmanız cruiser tarzı şeyler hudsonda var kask için yorum yapmıyorum ben nazi kaskı takıyorum çünkü

çeşitli mağazalar var yalova yolunda bursa motor falan ama ordada pek birşey yok daha çok motosiklet yedek parçaları falan

teşekkür ederim. motomax'e gittim. 100 lira bir eldiven ve 400 liraya da bir scorpion exo500 kask aldım. önce 150 liralık kasklar gösterdi. ancak fullface ve ortalamanın üzerinde bir kask istediğimi söyleyince scorpion'un modelini önerdi. 150 liralık bir indirimi vardı kaskın. takar takmaz çok rahat hissettiğim için onu tercih ettim ve aldım. sadece montum kaldı

bir de motor eksik tabi şu an. yarın da onun işlemleri halledip teslim alıcam arkadaştan. sonrasında bir de ehliyet olayı var. aslında bayağı bir eksiğim varmış.

tekrar teşekkür ederim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:47 ----------

mont konusunda tavsiyeleriniz nelerdir?

deri montlarda müthiş indirimler var. ancak yaz aylarında sıkıntı yaratacaktır düye düşünüyorum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler