Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam millet..hadi bakalım herkese iyi haftasonları iyi eğlenceler şimdiden..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2010 GT250R
    selam ilker birşey soracağım bu bizim gv250 lerin abisi gv650 ler hakkında bi şikayet alan biliyormusun şimdi bi tane buldum da 2006 sını 10k ya verecekler en büyük merakımda ne kadar yaktığı ve avantaj ve dezavantajları ?
    -Daha kaç kez ıskalayacağız hayatı olric?
    -Oklarımız bitene kadar efendimiz.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    gv650 lerde konjektör arızası ve statör arızası var kronik bildiğim kadarı ile ama çok büyütülecek bişi değil diye düşünüyorum..yakıt olarak net bilgiyi gv650 sayfasından bulabilirsin.ama yalnız gv650 biraz hırçın ve güçlü bir motor.ilk başlangıç olarak gv650 biraz kasar gibi geliyor.dikkat etmek gerek..

Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200 Custom
    Herkes söylüyor, ben bir kez daha tekrar edeyim.
    650 cc'lik bir motosikletle başlamak hiç mantıklı değil çünkü yüksek hacimli motosikletler hatayı affetmiyor.
    Gv 250'de manevralar çok kolay, hafif bir motosiklet, yedek parça sıkıntısı yok ,yakıtı çok ekonomik.
    Bu etkenleri göz önüne aldığında Gv 250'yi tek geçiyorum.

Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gv650 lerde konjektör arızası ve statör arızası var kronik bildiğim kadarı ile ama çok büyütülecek bişi değil diye düşünüyorum..yakıt olarak net bilgiyi gv650 sayfasından bulabilirsin.ama yalnız gv650 biraz hırçın ve güçlü bir motor.ilk başlangıç olarak gv650 biraz kasar gibi geliyor.dikkat etmek gerek..

Motosikleti
    2010 GT250R
    kesinlikle haklısınız ama artık sıkıldım kaç zamandır motor arıyorum nakit sıkıntısı bir yandan...gv650 2006 modeline adam 10k istedi arabayla takası kabul ediyor o yüzden..bulsam bi gv250 temiz arabamla takas yapacak hemen alayım..ama motora yabancı biri olmadığımdan çok korkmuyorum beni daha çok yakıt tüketimi, parça fiyatları vs korkutuyor..birde gv650 sayfasına baktım yakıt konusunda 4lt de var 5lt de var 6 lt de var çok çeşitli söyleyenler olmuş..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    S&T Kanuni GV250 Aquila (2009)
    son durum soyle, ben ve necati sabah 9da torium karsisinda benzinlikte bulusup incirli boyner onune gecicez... 9:30da oradan ridvan ve cani alip levent bp ye akicaz. belirtilen saatlerde ilgili yerlere gelip katilmak isteyenlere duyrulur.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Alıntı Batuizm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son durum soyle, ben ve necati sabah 9da torium karsisinda benzinlikte bulusup incirli boyner onune gecicez... 9:30da oradan ridvan ve cani alip levent bp ye akicaz. belirtilen saatlerde ilgili yerlere gelip katilmak isteyenlere duyrulur.
    oradayım sabah organizatör ahmet arad fırcayı bastı yazayım dedim malum adam pompacı cezalandrmaya kalakr filan mazzalllahh
    S&T kanuni Gv 250

serdarsom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vulcan S
    Merhabalar,

Uzun zamandır özel mesajlarla Rıdvan'ı bol bol ve birkaç kere de İlker'i taciz ederek GV250 araştırıyordum Bugün Rıdvan'la beraber bir GV250 için anlaştım. Önümüzdeki haftaiçi devir işini halledersem ben de aranıza katılıyorum. Her türlü yardımı için Rıdvan'a bir kez daha teşekkür ederim.

Bu arada İlker hayırlı olsun, sağlıklı doğar büyür ve hayırlı bir evlat olur inşallah.

Armağan sana da hayırlı olsun yeni motorun. Kazasız belasız binersin inşallah.

Motosikleti
    Arabanın marka - model ve yaşı ne? ve kaç para istiyorsun ?

Emin ol Gv 250 + nakit şeklinde de takasa girebilirsin.

Alıntı marvel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle haklısınız ama artık sıkıldım kaç zamandır motor arıyorum nakit sıkıntısı bir yandan...gv650 2006 modeline adam 10k istedi arabayla takası kabul ediyor o yüzden..bulsam bi gv250 temiz arabamla takas yapacak hemen alayım..ama motora yabancı biri olmadığımdan çok korkmuyorum beni daha çok yakıt tüketimi, parça fiyatları vs korkutuyor..birde gv650 sayfasına baktım yakıt konusunda 4lt de var 5lt de var 6 lt de var çok çeşitli söyleyenler olmuş..

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Arkadaşlar üzülerek ve hepinizden özür dileyerek bazı ailesel sebeplerden dolayı yarınki etkinliğe katılamayacağımı söylemek istiyorum.Bu güzel havalarda kaçırılmayacak bir geziydi fakat kısmet değilmiş.

cancalskan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S&T kanuni Gv 250
    Bu arada yaZmayi unutmusum :/ yörük sağlıklı sihatli gelecegi aydınlıklarla dolu bir evleadin olsun inşallah tebrikederim darısı evli ve evleneceklerin basına

Motosikleti
    2010 GT250R
    Alıntı Bellagio adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arabanın marka - model ve yaşı ne? ve kaç para istiyorsun ?

Emin ol Gv 250 + nakit şeklinde de takasa girebilirsin.

#65386426) nolu sahibinden sitesindeki araç benim..97 model mazda familia 1.8 doch motor 131hp ve diğer özellikleri ilanda yazıyor 10400 istiyorum..ve piyasayı bilen arkadaşlar olarak sizden
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5477227/detay/
    linkteki ilan hakkında yorum yapmanızı rica ediyorum...

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    herkese iyi akşamlar..
    Alıntı serdarsom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,
    Uzun zamandır özel mesajlarla Rıdvan'ı bol bol ve birkaç kere de İlker'i taciz ederek GV250 araştırıyordum Bugün Rıdvan'la beraber bir GV250 için anlaştım. Önümüzdeki haftaiçi devir işini halledersem ben de aranıza katılıyorum. Her türlü yardımı için Rıdvan'a bir kez daha teşekkür ederim.

Bu arada İlker hayırlı olsun, sağlıklı doğar büyür ve hayırlı bir evlat olur inşallah.

Armağan sana da hayırlı olsun yeni motorun. Kazasız belasız binersin inşallah.
    aramıza hoşgeldin dostum..yardımcı olabildiysek ne mutlu bize kazasız belasız kullanman dileğiyle..
    Alıntı cancalskan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu arada yaZmayi unutmusum :/ yörük sağlıklı sihatli gelecegi aydınlıklarla dolu bir evleadin olsun inşallah tebrikederim darısı evli ve evleneceklerin basına
    müdürüm çok teşekkürler..artık bundan sonra ciddi anlamda bana kam izi olacak..
    #65386426) nolu sahibinden sitesindeki araç benim..97 model mazda familia 1.8 doch motor 131hp ve diğer özellikleri ilanda yazıyor 10400 istiyorum..ve piyasayı bilen arkadaşlar olarak sizden
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5477227/detay/
    linkteki ilan hakkında yorum yapmanızı rica ediyorum...
    tunay motorun fiyatı bana biraz yüksek geldi.birde üzerinde sadece sissybar mevcut gördüğüm kadarıyla..koruma demiri,ön cam gerekecek.orjinal alırsan 500 tl civarı tutma ihtimali yüksek bunların.takasa gireceksen arabanın fiyatını 12.000 tl olarak falan göstererek pazarlığa gir bari..ya ilanlarda hala var mı bilmiyorum ama geçenlerde 2007 model 8000 km de bir tane mavi gv650 vardı nette.üstelik 9000 tl istiyordu..ön cam ve sissybar vardı..yani iyi düşünerek gir olaya madem gireceksen..
    gv650 kanımca 5 lt falan yakar gibi geliyor bana.zorlanmazsa 6 yı bulacağını sanmıyorum.ama 72 hp gücü vardı yanlış hatırlamıyorsam bu motorun..dikkat etmek lazım..emrah diye bir arkadaşımız gv250 den sonra gv650 almıştı..istanbuldan kütahyaya götürürken 3. viteste 90 km/h ile giderken gaza asılınca patanaj attı demişti..yani artık gerisini sen düşün..ilk olarak bu motorla başlaman sakıncalı ama imkansız değil..

Motosikleti
    2010 GT250R
    ilker kardeşim sağolasın yardımlarından ötürü galiba diğer arkadaşlar meşgul genellikle tek sen yardım ediyorsun...adama mesaj attım altını üstünü konuşmamız gerek sizin motorun fiyatı biraz yüksek diye bakalım ne diyecek..beni tek korkutan kısmı yakıtı bi kaç kişi şehir içi 20 kuruş uzun yolda 16 kuruş yakıyor dedi buda 5 litre ve 4 litreye tekabül ediyor inanasım gelmedi ama sonuçta karbüratörlü aletler kısma imkanımız var ne kadar az devir o kadar az yakıt...dediklerini yazdım gönlümden geçen kesinlikle takas kabul eden temiz 2009-2010 bi gv 250 az yakar ve 30hp bana fazlasıyla yeter ama beklemekten sıkıldım artık bir an önce motora bineyim artık diyorum...

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    dostum araç alırken yada satarken kesinlikle acele etmeyeceksin.gv650 5 lt yakıyorsa bu yeterli bir tüketim olur bence..4 litre yakarsa muhteşem olur.ama muhtemelen 5 civarıdır..hayırlısı olsun ama gv250 iyi bir başlangıç motoru ve ilk zamanlarda kesinlikle kesinlikle sana yeter de artar bile..

Motosikleti
    2010 GT250R
    serin kanlılıktan oluyor ilker abi benimki...ne yapalım yapı böyle...gv 250 kesinlikle ilk tercihim..

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    hayırlısı olsun tunay..bizim oralarda serin kanlı insanlar rahat olurlar..senin durumuna bizim oralarda tez canlı derler

Motosikleti
    2010 GT250R
    doğru laf ben yanlış kullandım :D serin sanlı demek soğukkanlı sakin demek haklısın :D ben hızlı kanlı diyebilirm yada tez canlı

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:55 ----------

sisisbarı orjinalmiş lastikleri yeniymiş adam mesaj attı kafa kafaya değişelim diyorsan değişelim diyor @ilker?

Motosikleti
    Kesinlikle bu değerler doğru değil.
    Tahminimce şehir içi 6 , şehirler arası 5 civarı yakıyordur ;)

ilker kardeşim sağolasın yardımlarından ötürü galiba diğer arkadaşlar meşgul genellikle tek sen yardım ediyorsun...adama mesaj attım altını üstünü konuşmamız gerek sizin motorun fiyatı biraz yüksek diye bakalım ne diyecek..beni tek korkutan kısmı yakıtı bi kaç kişi şehir içi 20 kuruş uzun yolda 16 kuruş yakıyor dedi buda 5 litre ve 4 litreye tekabül ediyor inanasım gelmedi ama sonuçta karbüratörlü aletler kısma imkanımız var ne kadar az devir o kadar az yakıt...dediklerini yazdım gönlümden geçen kesinlikle takas kabul eden temiz 2009-2010 bi gv 250 az yakar ve 30hp bana fazlasıyla yeter ama beklemekten sıkıldım artık bir an önce motora bineyim artık diyorum...

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    üste en az 1500 tl iste bence..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler