Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gv250
    http://www.sahibinden.com/arac_takas...XQQdisplayitem slm arkadaşlar nbr nasılsınız pek fazla yazamıyorum ama takip ediyorum ediyorum etmesinede hani hiç buluşma kaynaşma yokmu yaaa topiği her açtığımda bizim gvciler bir buluşma ayarlıyordur diyorum ama nafile hadiyin herkesten bir öneri bekliyorum nezaman toplanıyoruz?.bugün rivadaydık en az 10 ayrı motosiklet grubu gördüm bizse tek motor gezdik:(içim gitti bee bu arada üstteki linkte benim motorun yeni hali var onun için koydum bakın bi hele nasil olmuş
    aşk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    perioğlu karbon kaplamaları nasıl yaptırdın maliyeti ne oldu?bir de arka çanta taşıyıcıyı nasıl yaptırdın?bende öle komple siyaha kaplatmak istiyorum,aklımdaydı ama seninki süper olmuş..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    wolverineGV,dostum motorun cidden insanın içini ısıtıyor yakıyor.allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin..kaç km de idi motorun bu arada??
    dostum cok tesekkur ederim... suan 11.000 deyim ama sanki dun fabrikadan teslim almis gibi masalah.

Demir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gv250
    Alıntı perioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/arac_takas...XQQdisplayitem slm arkadaşlar nbr nasılsınız pek fazla yazamıyorum ama takip ediyorum ediyorum etmesinede hani hiç buluşma kaynaşma yokmu yaaa topiği her açtığımda bizim gvciler bir buluşma ayarlıyordur diyorum ama nafile hadiyin herkesten bir öneri bekliyorum nezaman toplanıyoruz?.bugün rivadaydık en az 10 ayrı motosiklet grubu gördüm bizse tek motor gezdik:(içim gitti bee bu arada üstteki linkte benim motorun yeni hali var onun için koydum bakın bi hele nasil olmuş
    Perioğlu haberim olsa bende takılırdım sana bütün gün iş bulamayınca motoru temizledim sağda solda takıldım. Baktı Facebook'ta da bi şey yazmamışsınız bi dahaki sefere telefon bekliyorum. 533 493 1493

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:47 ----------

Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i775.photobucket.com/albums/y...DSC04491-2.jpg unuttum sanmayın.. ilk buluşmanızda ordayım.. foto deniyorum bilmiyorum olucakmı?
    Güle güle kazasız keyiflili sürüşlerde kullan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:49 ----------

Gerçekten çok güzel görünüyor güle güle kullan. Yazın izmirdeyim belki görüşürüz.

Motosikleti
    gv250
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    perioğlu karbon kaplamaları nasıl yaptırdın maliyeti ne oldu?bir de arka çanta taşıyıcıyı nasıl yaptırdın?bende öle komple siyaha kaplatmak istiyorum,aklımdaydı ama seninki süper olmuş..
    mat siyah olursa 250 felan tutuyor ama karbon 500ü buluyor pahalı bir malzeme arka taşıyıcıya gelince onu ben kendim yaptım okadar yere gittim öyle birşey yaptırmak için bana kırk dereden su getirttiler bende sıvadım kolları ortaya böyle bişey çıktı .(kaplama olayını tavsiye ederim motoru inanılmaz değiştiriyor en önemliside koltuklar okadar rahat olduki işkence çekiyormuşum orjinal koltuklarında

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:03 ----------

[QUOTE=Demir;2047330]Perioğlu haberim olsa bende takılırdım sana bütün gün iş bulamayınca motoru temizledim sağda solda takıldım. Baktı Facebook'ta da bi şey yazmamışsınız bi dahaki sefere telefon bekliyorum. 533 493 1493 .(demircim kusura bakma numaran olmadığı için arıyamadım gidip gitmiyeceğim akşamdan belli değildin sabah güneşi görünce karar verdim aniden.ama iyi bir organizasyon yapalım toplanalım bütün gv ekibi(aramızada endrocuları almayalım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:07 ----------

http://www.sahibinden.com/arac_takas...tem.arkadaşlar motorumun yeni halinin resimlerini buraya yülklemeyi beceremediğim için sahibindendeki linki paylaşıyorum sizlerle o resimleri oradan kopyalayıp buraya yükleyebilirse bir arkadaş sevinirim ben beceremedim)
    aşk...

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Vaayy Muhterem ne yaptın sen öyle Bu GV'mi dostum

Arkadaşlar daha öncede ilanını vermiştim bu canavarın ama Muhterem daha da güzel yapmış motorunu. Özlettin kendini ara ara yaz be Muhteremcim. Bu pazarda bizim planı iptal ettik ama hava çok güzeldi yav.

Evet GV'ciler bir buluşma ayarlayında toplanalım değil mi
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Hyosung GV250
    Muhterem, abi motor çok şahane olmuş da, benim kafama bi soru takıldı. şimdi senin motosikleti yanlış hatırlamıyorsam gri/siyah idi. şimdi siyah olmuş sadece, bunu ruhsatta değiştirtmek gerekmiyor mu?

ben daha önce motosikletin deposuna airbrush yaptırmayı düşünmüştüm, onun için biraz araştırmıştım da, ruhsatı değiştirip, logolu vs olarak yeni ruhsat çıkartmak gerektiğini yazmış arkadaşlar.

bu arada sırf öğrenmek için soruyorum, çok beğendim, ileriki günlerde ben de yaptırmak isteyebilirim diye

Motosikleti
    gv250
    Alıntı queequeg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Muhterem, abi motor çok şahane olmuş da, benim kafama bi soru takıldı. şimdi senin motosikleti yanlış hatırlamıyorsam gri/siyah idi. şimdi siyah olmuş sadece, bunu ruhsatta değiştirtmek gerekmiyor mu?

ben daha önce motosikletin deposuna airbrush yaptırmayı düşünmüştüm, onun için biraz araştırmıştım da, ruhsatı değiştirip, logolu vs olarak yeni ruhsat çıkartmak gerektiğini yazmış arkadaşlar.

bu arada sırf öğrenmek için soruyorum, çok beğendim, ileriki günlerde ben de yaptırmak isteyebilirim diye
    renk değişikliğini polislerin farkedeceğini sanmıyorum çünkü ruhsatta siyah riri yazıyor ve şu andada yeterince siyah ve gri var belki muayinede sorun olur onuda 10gün önce yaptırdım zaten.
    aşk...

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı perioğlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster

motorumun yeni halinin resimlerini buraya yülklemeyi beceremediğim için sahibindendeki linki paylaşıyorum sizlerle o resimleri oradan kopyalayıp buraya yükleyebilirse bir arkadaş sevinirim ben beceremedim)
    çok güzel olmuş güle güle kullan resimleri ben yükleyim sevabına

draggy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar 650
    Muhterem ne diyeyim, süper ötesi olmuş Ses sistemine bitmiştim zati...
    İkinci el Dragstar alacaksanız bknz: http://www.motosiklet.net/forum/motosiklet-modelleri/44545-yamaha-dragstar-xvs-650-kullanicilari-bilgi-paylasim-basligi-12.html#post2100035

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Merhaba Arkadaşlar,
    Bugün bütün günümü benim canavarı yıkamaya, grenajlaro ve kromajları parlatmaya ayırdım. Yaklaşık olarak 3 saat uğraştıktan sonra sanırım yaza hazır hale geldi
    Bu arada sitedeki çocuklara da yardımları için teşekkür ederim

İlker, yan çantaları asmak için yaptırdığım dizaynı da yakından çekiyorum, biraz geç oldu ama sonunda oldu!!!

Karbon kaplama süper olmuş Muhterem Arkadaşım, gerçekten içim gitti. Çamurluk kenarlarına geçirilen krom şeritler de harika!

mac555 bunu beğendi.
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Canan,artçı arkalığını kozyatağındaki ustaya yaptırdın sanırım benimki ile aynı zira,yan çanta demirlerinide ben ona yaptırdım ama seninkiler amorster yayından uzak olmuş ve çanta altlığıda eksoz ile teması engellediği için güzel bir çalışma ayriyeten aynalarında güzel durmuş ne diyelim Allah nazardan saklasın
    Ben bu hafta sonu teyze oğlunun işçiliği ve yönlendirmesi ile çat çat korna ve led ışık taktırdım farın altındaki kayıta korna nı sesi güzel olduda led ışık beklediğimden de güzel ve faydalı oldu zira artık farkedilemem diye bir sorun ortada yok
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canan,artçı arkalığını kozyatağındaki ustaya yaptırdın sanırım benimki ile aynı zira,yan çanta demirlerinide ben ona yaptırdım ama seninkiler amorster yayından uzak olmuş ve çanta altlığıda eksoz ile teması engellediği için güzel bir çalışma ayriyeten aynalarında güzel durmuş ne diyelim Allah nazardan saklasın
    Ben bu hafta sonu teyze oğlunun işçiliği ve yönlendirmesi ile çat çat korna ve led ışık taktırdım farın altındaki kayıta korna nı sesi güzel olduda led ışık beklediğimden de güzel ve faydalı oldu zira artık farkedilemem diye bir sorun ortada yok
    Evet üstat, sissy barı kosyatağı değil de Küçükyalı yan yoldaki Hamdi Usta da yaptırdım, yaklaşık 1 yıl önce. Yan çanta demirini de ona yaptırmıştım ama dediğin gibi amortisöre çok yakındı. Ben de Çorlu sanayi de yan çanta demirinin açısını biraz arttırdım ve paslanmaz plakdan L büktürüp kaynak yaptırdım. Çantanın deforme olma ya da yırtılma ya da yanma ihtimali kalmadı.
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    Arkadaşlar hepinize merhaba;
    10 gündür aranızda yoktum. İzin alıp kafamı dinlemek istedim. İznin başından başlayım isterseniz, Van'dan Ankara'ya gittim, daha gittiğim gün ayın 24'ünde Ankara'da Balgat semtinde sanırım Gölbaşı'ndan geliyorlardı, Türk Chopper grubunun ekibiydi onları gördüm. Bayıldım, harika hele Van gibi soğuk bir memleketten sonra öyle güzel bir havada onları görmek çok mutlu etti. Dışkapı Yıba çarşısında motosikletime hava filtresi ve geniş ayaklık aradım. Ayın 24'ünde Çorlu'ya geldim, saat 16.30 sıralarıydı, Canantaş hocamı aradım, eğer fırsatı olursa görüşebilir miyiz diye, çalışıyordu, imkan olmadı, önceden de haber vermemiştim, hafta sonu Şarköy'de bulıuşalım dedi, ama benim ayın 30'unda İstanbul, ordanda İzmir'de olmam lazımdı, ayın 30'unda İstanbul'da Orhan hocamla buluşalım dedik, onunla da plan yapmamıştık, akşam geç olacaktı, ertesi günü buluşalım dedik, 1 Mayıs, İstanbul karmakarışık, o da nasip olmadı, Sirkeci'de yine geniş ayaklık, hava filtresi aradım, geniş ayaklık buldum, 300 Avro deyince elimi bile sürmedim, ne yazık ki hava filtresi de yoktu. Ordan ayın 1'inde İzmir'e ve Kuşadasına geçtim, hava çok güzeldi, 2 gün scooter kiraladım, günlük 25 lira, her yere onunla gittim. Selçuk, Kuşadası Davutlar derken bu gün geldi çattı, yani dönüş günü. Bu gün dönerken, İzmir'de Basmane de yine geniş ayaklık ve hava filtresine baktım, Egemotor var dediler, hava filtresini sordum, yok dedi, geniş ayaklık sordum ona da yok dedi, bir de baktım, orda geniş taban ayaklık var, dedim burda varmış, fiyatını sordum, adam başladı telefonla bir listelemeye, 15 dk. oldu, artık bende çıktım. Adam yok dedikten sonra burda var deyip fiyatını sormamdan rahatsız olmuştu. Bende elim bomboş döndüm. Gözüm izinde hep GV250'deydi, İstanbul'da 2, İzmir'de 1 tane gördüm. Acaba hangi arkadaş diye içimden geçirdim,.
    Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz, Hayırlı uğurlu olsun, tekerinize taş değmesin.
    Kilitçi arkadaşım, artık şu geniş ayaklığı senden isteyeceğim, siteye email yazdım, ama bana cevap vermediler.
    Canan ve Orhan Hocam; Oralara kadar geldim, bir GV ailesi olarak can attınız benimle görüşebilmek için, bende sizlerle görüşmeyi canı gönülden çok istemiştim, malumunuz, zamanımız uyuşmadı, sıcak ilginize çok teşekkür ederim. İnşallah yazın izin kullanmamda görüşürüz.
    Arkadaşlar motorcu olarak bulunduğunuz bölgenin güneşinin kıymetini bilin. 2 günde scooterle bile dünyanın yolunu katettim, inşallah emekli olup gelince, tüm gezilere katılıp, bu günlerin acısını çıokartacağım, hepinize teşekkür ediyorum....
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize merhaba;
    10 gündür aranızda yoktum. İzin alıp kafamı dinlemek istedim. İznin başından başlayım isterseniz, Van'dan Ankara'ya gittim, daha gittiğim gün ayın 24'ünde Ankara'da Balgat semtinde sanırım Gölbaşı'ndan geliyorlardı, Türk Chopper grubunun ekibiydi onları gördüm. Bayıldım, harika hele Van gibi soğuk bir memleketten sonra öyle güzel bir havada onları görmek çok mutlu etti. Dışkapı Yıba çarşısında motosikletime hava filtresi ve geniş ayaklık aradım. Ayın 24'ünde Çorlu'ya geldim, saat 16.30 sıralarıydı, Canantaş hocamı aradım, eğer fırsatı olursa görüşebilir miyiz diye, çalışıyordu, imkan olmadı, önceden de haber vermemiştim, hafta sonu Şarköy'de bulıuşalım dedi, ama benim ayın 30'unda İstanbul, ordanda İzmir'de olmam lazımdı, ayın 30'unda İstanbul'da Orhan hocamla buluşalım dedik, onunla da plan yapmamıştık, akşam geç olacaktı, ertesi günü buluşalım dedik, 1 Mayıs, İstanbul karmakarışık, o da nasip olmadı, Sirkeci'de yine geniş ayaklık, hava filtresi aradım, geniş ayaklık buldum, 300 Avro deyince elimi bile sürmedim, ne yazık ki hava filtresi de yoktu. Ordan ayın 1'inde İzmir'e ve Kuşadasına geçtim, hava çok güzeldi, 2 gün scooter kiraladım, günlük 25 lira, her yere onunla gittim. Selçuk, Kuşadası Davutlar derken bu gün geldi çattı, yani dönüş günü. Bu gün dönerken, İzmir'de Basmane de yine geniş ayaklık ve hava filtresine baktım, Egemotor var dediler, hava filtresini sordum, yok dedi, geniş ayaklık sordum ona da yok dedi, bir de baktım, orda geniş taban ayaklık var, dedim burda varmış, fiyatını sordum, adam başladı telefonla bir listelemeye, 15 dk. oldu, artık bende çıktım. Adam yok dedikten sonra burda var deyip fiyatını sormamdan rahatsız olmuştu. Bende elim bomboş döndüm. Gözüm izinde hep GV250'deydi, İstanbul'da 2, İzmir'de 1 tane gördüm. Acaba hangi arkadaş diye içimden geçirdim,.
    Yeni gelen arkadaşlar hoş geldiniz, Hayırlı uğurlu olsun, tekerinize taş değmesin.
    Kilitçi arkadaşım, artık şu geniş ayaklığı senden isteyeceğim, siteye email yazdım, ama bana cevap vermediler.
    Canan ve Orhan Hocam; Oralara kadar geldim, bir GV ailesi olarak can attınız benimle görüşebilmek için, bende sizlerle görüşmeyi canı gönülden çok istemiştim, malumunuz, zamanımız uyuşmadı, sıcak ilginize çok teşekkür ederim. İnşallah yazın izin kullanmamda görüşürüz.
    Arkadaşlar motorcu olarak bulunduğunuz bölgenin güneşinin kıymetini bilin. 2 günde scooterle bile dünyanın yolunu katettim, inşallah emekli olup gelince, tüm gezilere katılıp, bu günlerin acısını çıokartacağım, hepinize teşekkür ediyorum....
    Sağlık olsun Hocam, gönüller bir olsun! Dediğin gibi yıllık izin zamanı deneriz şansımızı tekrar!

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Ayhan hocam, bende üzüldüm görüşemediğimize ama sağlık olsun Canan'ın da dediği gibi yazın geldiğinizde mutlaka görüşelim. Önceden haberimiz olursa ona göre plan yaparız.

Canan senin motorda hazır hale gelmiş dostum. Allah kazalardan belalardan korusun
    ..::.. GO ..::..

kilitci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı acoskun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur tabi elimden geldiğince yardımcı olurum.

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam arkadaşlar..muhterem abi motor mükemmel olmuş yaa resmen içim eridi..bende yaptırmam lazım diyorum ama daha yapmam gereken o kadar çok şey var ki ve ben hala başlayamadım bile ama nereden yaptırdın karbonları?kim yapar yani onu?

ayhan abi hoşgeldin diyelim o zaman tekrar..izmire geldiğin zaman keşke haber verseydin bir çay içerdik.neyse ben vana gelince artık inşallah bu arada ben ayaklıkları ve hava filtresini yurt dışından sipariş verdim 10 gün içinde de geldi.tavsiye ederim..

canan abi teşekkür ederim resimler için.kafamda canlandırdığıma baya çok benziyo..

bu arada feyizoğlundan aldığım çantaları değiştireceğim demiştim ama faturayı bulamıyorum bu sefer sinir oldum..afganistandan geldim koca kutuyu açtım (babam ben gelene kadar hiç dokunmamış,açmamış) gelen ürünlere baktım çantanını istediğim model olmadığın gördüm ve tekrar kutuyu kapatıp izmire geldim.şimdi fatura yok..adamlar fatura ile gönderin değişim yapalım diyorlar faturayı bulamıyoruz..acaba adamların ellerinde faturanın bir nüshası yok mudur?faturasız bir not ile yollasam değişim yapmazlar mı?

bu arada gv250 koruma demiri için istanbuldaki elemanı aradım.zam geldi fiyatlara ve elimde şuan kalmadı tekrar imal edicem dedi.190 tl olmuş.almak isteyen arkadaşlara duyurulur.175 den ver işte ben belki bir senedir almak istiyorm dedim tabi vermedi

neyse bende durum bu şimdilik..herkese hayırlı sürüşler..

acoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650
    [QUOTE=YÖRÜK;2048905]
    ayhan abi hoşgeldin diyelim o zaman tekrar..izmire geldiğin zaman keşke haber verseydin bir çay içerdik.neyse ben vana gelince artık inşallah bu arada ben ayaklıkları ve hava filtresini yurt dışından sipariş verdim 10 gün içinde de geldi.tavsiye ederim..

İlker Hocam Merhaba;
    Ben seni Antalya'da sanıyordum, bilsem mutlaka seninle de telefonda görüşür, bir çayını içmeye çalışırdım. Dediğin gibi inşallah bir başka sefere. Hava filtresi yurtdışından Kuralkandan daha pahalıya denk geliyor. Ayaklık ise Kilitçi'nin orjinali kadar olmasada çok ucuz geldi bana, bir denemek istiyorum. İlker hocam, önce ben sonra sen piyasayı yükselttik galiba. Aslında güzel bir uğraşla sanayide yaptırılabilir. Ama çok sağlam yapıyor, delerken bile çok zorlandı.
    Şarköy'de Sigortacı...

Motosikleti
    BMW R1200 GS
    walla ben baya bişi aldım ayhan abi koreden.hepsinin toplamı kargo dahil kuralkandan daha ucuza geldi.o yüzden oradan sipariş vermiştim.ama sadece ayaklıllar ve hava filtresi birde kargo ücreti kuralkana göre ne kadar hesaplı yada zararlı olur bilemem..abi antalya ya gidemedim.maalesef yoğunluktan izin kullanamadım.sen bilirsin yoğunluk nedense kolay kolay bitmez bizde şimdi böle gülücükler atıyorum ama ilk geldiğim zamanlar baya koydu neyse sen dene o şekilde sonucu da bizimle paylaş abi o zaman,kolay gelsin...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler