Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam arkadaşlar.ben antalya'dayım yarın sabah bir terslik olmazsa motorumla yola çıkacağım ve izmir'e gideceğim.sabah 9 gibi çıkmayı planlıyorum.akşama kadar 100-150 kmde bir molalar vererek izmir'de olmayı planlıyorum.dün itibariyle motorun kontrollerini yaptırdım.şuan 2965 kmde.yağını değiştirmedim.4000 km'ye kadar sıkıntı yaratmaz diye düşündüm.zincirini kontrol ettirdim.usta diğer kontrolleri de yaptı ve gönül rahatlıyla bin git dedi.yanıma yinede zincir spreyi ve lastik tamir köpüğü alacağım.ilk defa uzun yol tecrübem olacak ama sık molalarla üstesinden geleceğimi düşünüyorum.yolun ve motorun fotoğraflarını çekip izmir'e varınca sizlerle paylaşırım..

haluk abi motorunu satacakmışsın sanırım.üzüldüm o kadar çanta falan imal ettin emek verdin.neyse hayırlısı olsun.

bu arada son gezi süper olmuş manzara süper.orhan bandana da yakışmış biz de nişanlıma kask mont alıp birlikte yol yapmaya başlayacağız inşallah.

tavsiyelerinizi bekliyorum..
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    Alıntı draggy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben sürpriz yapabilirim
    çok sevindirirsin..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:19 PM ----------

Alıntı yörük adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar.ben antalya'dayım yarın sabah bir terslik olmazsa motorumla yola çıkacağım ve izmir'e gideceğim.sabah 9 gibi çıkmayı planlıyorum.akşama kadar 100-150 kmde bir molalar vererek izmir'de olmayı planlıyorum.dün itibariyle motorun kontrollerini yaptırdım.şuan 2965 kmde.yağını değiştirmedim.4000 km'ye kadar sıkıntı yaratmaz diye düşündüm.zincirini kontrol ettirdim.usta diğer kontrolleri de yaptı ve gönül rahatlıyla bin git dedi.yanıma yinede zincir spreyi ve lastik tamir köpüğü alacağım.ilk defa uzun yol tecrübem olacak ama sık molalarla üstesinden geleceğimi düşünüyorum.yolun ve motorun fotoğraflarını çekip izmir'e varınca sizlerle paylaşırım..

Haluk abi motorunu satacakmışsın sanırım.üzüldüm o kadar çanta falan imal ettin emek verdin.neyse hayırlısı olsun.

Bu arada son gezi süper olmuş manzara süper.orhan bandana da yakışmış Biz de nişanlıma kask mont alıp birlikte yol yapmaya başlayacağız inşallah.

Tavsiyelerinizi bekliyorum..
    getir karacayı getir.. yol yapıcaz egede.. ilker dikkatli git olurmu?
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Bu gecede sabah olmaz iyimi

Kahvaltı yapmadan çıkacağım soluksuz gebzedeyim koray beraber yapalım kahvaltıyı ne dersin.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    bende onu düşünüyordum.. buluşma öncesi güzel oluyor.. heyecanlı oluyor.. simit ve çay benden

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Devrim süpriz yap bize.....

İlker iyi yolculuklar, dikkati elden bırakma...
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

Motosikleti
    murat kimseden ses yok nerede bunlar

R_E_B_E_L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    B M W R 1 2 0 0 G S
    Koray belkide hepsi sürpiriz yapacaklardır bize...
    !! DİKKAT !! EJDERHA ÇIKABİLİR

pol@ris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YBR 125, Hyosung GV 250, Honda CBR 250R
    arkadaşlar ben de yalovadayım. şimdiye kadar gv 250 yi canlı olarak göremedim:( topçulara gelsem rahatsız etmiş olur muyum sizi?

Motosikleti
    Alıntı pol@ris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben de yalovadayım. şimdiye kadar gv 250 yi canlı olarak göremedim:( topçulara gelsem rahatsız etmiş olur muyum sizi?
    ne demek.. mutlu oluruz.. telefonu atarsanız özelden feribota bindiğimizde ararız.. muhtemelen saat 11 cicarı orada oluruz..

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Neden topculara geliyorsun ki sen zahmet etme biz yalovaya geliriz

Arkadaşlar diyorum ki oraya kadar gitmişken İznik gölüne kadarda gidebiliriz dimi

Motosikleti
    aslında ben yalova altonovadayım topçular tam ortada o nedenle öyle dedim. hatta topçulardan sonra yalovaya ben de sizinle gelirim sorun olmazsa

Motosikleti
    BMW F650 GS
    aslında ben yalova altonovadayım topçular tam ortada o nedenle öyle dedim. hatta topçulardan sonra yalovaya ben de sizinle gelirim sorun olmazsa
    İznike gittinmi hiç o civarda gezdir bizi işde güzel yerler varmı ?

Motosikleti
    evet gittim. güzergah olarak altınova içinden geçen yeşil mavi yol izniğe kadar gidiyor ve yol manzaralı göl kenarında hoş çay bahçeleri var. ama şöyle birşey tavsiye edebilirim. eğer buraya kadar geliyorsanız ve yalova kent ormanını görmediyseniz (çifte şelaleler ve dipsiz göller) oraya da gidilebilir. Daha verimli olur bence doğa manzarasını severseniz...

gezdirmekten de zevk duyarım bu arada..

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı YÖRÜK adlı üyeden alıntı Mesajı göster

haluk abi motorunu satacakmışsın sanırım.üzüldüm o kadar çanta falan imal ettin emek verdin.neyse hayırlısı olsun.

bu arada son gezi süper olmuş manzara süper.orhan bandana da yakışmış biz de nişanlıma kask mont alıp birlikte yol yapmaya başlayacağız inşallah.

tavsiyelerinizi bekliyorum..
    İlker abi ilk uzun yolunda başarılar diliyorum sana.Virajlarda kontra tekniğini tam anlamıyla uygularsın artık.Dikkatli dikkatli ve en uygun hızda virajlara gir.Bende 4-5 gün sonra izmire geçeceğim.Görüşmek üzere...

Diğer dostlarımında yarınki İznik gezinizde en güzel şekilde eğlenmenizi diliyorum.İyi yolculuklar.....
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    valla bana uyar nereye derseniz.. yarın buluşalım.. geçelim karşıya.. sonra neresi olursa.. devrim gelmene çok sevindim.. emrah keşke sende olsaydın.. polaris numaranı aldım yarın görüşürüz.. sabah hepinizi bekliyorum beyler eskihisarda çay içerek

Motosikleti
    BMW F650 GS
    evet gittim. güzergah olarak altınova içinden geçen yeşil mavi yol izniğe kadar gidiyor ve yol manzaralı göl kenarında hoş çay bahçeleri var. ama şöyle birşey tavsiye edebilirim. eğer buraya kadar geliyorsanız ve yalova kent ormanını görmediyseniz (çifte şelaleler ve dipsiz göller) oraya da gidilebilir. Daha verimli olur bence doğa manzarasını severseniz...

gezdirmekten de zevk duyarım bu arada..
    Ok Anlaştık. Rehberimiz sensin. Geldiğimizde daha detaylı konuşuruz.

Sanırım 11 gibi karşıya geçmiş oluruz.

Motosikleti
    tamamdır. yarın görüşürüz. şimdi bana müsaade. herkese iyi akşamlar...

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Nedemek müsade senin iyigeceler

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Koray abi valla aklım sizde bende gelmeyi çok isterdim.pol@ris dostumda rehberlik edecek size.Hoşgeldin topiğe bu arada,yakında GV250 ye geçersen hiç şaşmam
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koray abi valla aklım sizde bende gelmeyi çok isterdim.pol@ris dostumda rehberlik edecek size.Hoşgeldin topiğe bu arada,yakında GV250 ye geçersen hiç şaşmam
    Aslında bir solukda sende gelirsin ama ...... Neden gelmiyorsun ki

Bende yolculuk planı yapmaya başla güzel bir gun olacak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler