Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung/S&T Kanuni Gv250 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    emekkoray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bmwR1150gs & honda crf250l
    ne akçakocamı ? olumuki bana uyar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:13 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:12 AM ----------

Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorma abicim günler günleri kovaladı.İyi denk gelmişte tanışmışız gerçekten.O zamanlar Siz GV250 için yanıp tutuşurken.Bende neden sattım ki gül gibi motoru diyordum kendime

Kaplanla ve ben Ayvalıkta bekliyoruz abi,artık gelde güzel bir koyda mangala çupra falan atalım.Dünde kaplanla beraber sarımsaklı plajında indik.Sahilin dibine, şezlonglara kadar getirdim.Hatta ordan birisi motoru denizede sokacan mı dedi

Ne zaman geleceksin abi??18'den sonra İzmirdeki festival için Ayvalıktan ayrılacağım ve ordan iznim bittiği için geri kütahyaya döneceğim...
    emrahımız ayın 15 i civarı gelmeyi düşünüyorum.. okulla ilişiğimi ne zaman kestirecekleri belli degil daha.. ama nasıl olsa yakınız artık.. sen daha sonra hiç gelmeyecekmisin?
    bir sıcak söz.. bir demlik çay.. işte sevmek bu kadar kolay..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ya koraycım ben ölesine dedim. şimdi tanımıyom kimseyi kaç kişi plan yaptınız nasıl anlaştınız....perioğlu 2 kişi gelicek deyince öle dedim. napim bundan 3 hafta önce gidecektik de gidemedik ya senle içimde kaldı.ondan yani....
    YOLA ÇIKMA İSTEĞİİİ
    BAŞKA YERDE OLMAK......

Motosikleti
    olur abi bilmiyorum.. benim için önemli olan sizle olayım.. motor kullanalım.. gülelim eğlenelim

Motosikleti
    gv250
    şileye bende erken gelirim ozaman buluşma noktamız şile olsun orda karar veririz.
    aşk...

Motosikleti
    orhanın haberi yok ama bundan nasıl yaparız? uyumuşmudurki? evde net yok onun.. hadi karar verelim sonra orhana msj atalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:35 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:25 AM ----------

http://www.motosiklet.net/forum/mt-h...im-ekleme.html RESİM EKLEME

Evet perioğlu kim gelecek istanbuldan gelen senden başka kimse var mı? varsa yatar o iş zaten dimi. ben harita yüklicem dediğim yolu biraz sonra bakarsınız. Eğer öle bi şey yapacaksak şileden gitmeyiz e-5 veya otobandan gideriz. geri dönerken sahilden geliriz.
    YOLA ÇIKMA İSTEĞİİİ
    BAŞKA YERDE OLMAK......

Motosikleti
    gv250
    orhan ve ben başka kimse yok istediğiniz yere gideriz benim için farketmez kararı siz verin.
    aşk...

Motosikleti
    orhanla konuştum muhterem.. seni arayacak.. siz neresi derseniz oraya gidiyoruz..

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    selam abiler kardeşler.nasılsınız?bakıyorum yine geziler devam ediyor.bende yarın sabah hatunla birlikte bandırma'ya gideceğiz.herkese bol kazasız ve güneşli güzel günler dilerim.
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

HeruNolweo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Arkadaşlar hepinize merhaba
    Uzun sayılabilecek ama benim için hemen biten tatilimden döndüm
    Döndüm ama sağolsunlar daha kapıdan girer girmez burnumdan gelmeye başladı iş yerinde sen misin tatile çıkan modunda Neyse artık buralardayım hepinizi çok özledim ... Bu arada Koray nerelere gidiyorsun sen hayırlı olsun tayinin ama bizden kurtulamazsın haberin olsun
    Ride hard or stay at home

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Canan dediğin susturucu sökme işlemini Koray kardeşim yaptı. Güzelde ses elde etti. Zaten Koraycımda yorum yapar sana kullanımıyla ilgili.

Beyler Muhterem katılamıyor İzmit tarafına en iyisi Şile yapalım ne dersiniz? Muratcım sen Şile'ye gelebilir misin? Ayrıca ortak bir yerde buluşup hep birlikte gidelim derim ben. Evde net olmadığından bugünden kararlaştırırsak bende ona göre planımı yapayım.
    Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum arkadaşım GV250 sinin susturucularını çıkardık.İlk zamanlar herşey çok güzeldi ama sonra resmen baş ağrıtmaya başladı.Gece 12 den sonra cadde sokaklar nasıl inliyordu tahmin edemezsiniz.Abartısız 1 km öteden sesi geliyor makinenin.Yakıtıda biraz arttı.Eğer düşünüyorsanız bi kez daha düşünün sonra pişman olmayın.Sese gelince ilk 3 viteste çok güzel homurtulu patırdamalı çıkıyor.4 ve 5. viteste ses çatlamaya başlıyor.
    Alıntı brsa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gv250 kullanıpta egzozu tamamen açtırıpta uzun süre iyi diyen görmedim pek. bizim gv250 lerden egzoz açınca iyi ses çıkmıyo gibi geliyo. ses senkronize olmuyo mrock'un dediği gibi. Mesela Korayın ilk egzoz evlere şenlikti sanki 1600 CC gibi.sonra orjinalleri takıp arka susturucuları çıkarınca ses azaldı. böyle daha iyi. Bizde yarın geziye katılıyoruz korayla. ama umarım koray nerde buluşacağımız hakkında konuşmuştur
    Alıntı emekkoray adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ercan egzostum için yazdıklarına çok alındım ehehehe emrahın dediği gibi düşük devirde güzel patırtılar oluyor ama devir yükseldikçe hilti sesi gibi oluyor motorun sesi.. aslında içi boş olan egzostun üstüne o yanmaz kumaştan olan bezlerden sarılsa çok güzel olabilir diye düşünüyorum.. ama uzun yolda çekilmez oluyor.. ve kimse arkanızda kalmak istemiyor İSTANBULLULAR BİZ SABAH ÇIKIYORUZ ŞİLEYE GİDİYORUZ SİZİ ORADA BEKLİYORUZ

Bilgilendirme için teşekkür ederim arkadaşlar. Sanırım olduğu gibi bıraksam egzostu daha iyi olacak. Zaten site içerisinde çalıştırmak istemiyorum mevcut hali ile
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Motosikleti
    burak hoşgeldin kardeşim.. bende özledim onu bırak daha motorunla birlikte yol bile yapamadık.. en kısa zamanda yapmalıyız.. ilker yettim dayan geliyorum abi az kaldı..

omersirin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gara Yılan, Nam-ı Diğer Bandit 650 SA ve F 800 S
    Türkiye köylüsü çalışkandır ve kafasının değerini bilir! Rüya dediğin şey de bizden oluşur işte / Ve minicik ömrümüzü yine bir uyku noktalar. (We are such stuff. As dreams are made on; and our little life. Is rounded with a sleep)

Motosikleti

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:09 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:06 AM ----------

samimi bir anlatım ve doğrular.. güzel paylaşım teşekkürler..

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Koray kardeşim en kısa zamanda bir aksilik olmaz da yol yaparız inşallah Sadece işe gidip gelmekten sıkıldım hele sizlerle yol yapamamak çok fena Artık eve dönüşte bütün alternatif yolları denedim Resimler çok güzel bu arada çatlıycam burda kıskançlıktan az kaldı

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Selam arkadaşlar...

Dün güzel ve birazda yorucu bir geziden döndük hayırlısıyla. Yorucu oldu çünkü uzun zamandır bu kadar fazla yapmamıştım, hamlamışım haliyle

Katılan herkese teşekkürler, gezi sonrası Muhterem'in dükkana uğradık benim zinciri temizlemek için. Ama Muhterem sağolsun eline polisaj makinesini kapıp boyanın üzerinden 3-4 kat bilmediğim malzemelerden sürüp bir güzel parlattı. Sonrada köpükle yıkayıp üzerine cila vurdu. O yorgunluğun üzerine o kadar zahmet etti sağolsun. Ben bile kendi motorumu tanıyamaz oldum birden. Acayip parladı heryeri

Burak hoşgeldin, eee artık senin şu motoru görelim yahu. Ehliyeti aldın tatile kaçtın
    ..::.. GO ..::..

Motosikleti
    Bajaj Boxer 150
    Alıntı Orko_ye adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar...

Dün güzel ve birazda yorucu bir geziden döndük hayırlısıyla. Yorucu oldu çünkü uzun zamandır bu kadar fazla yapmamıştım, hamlamışım haliyle

Katılan herkese teşekkürler, gezi sonrası Muhterem'in dükkana uğradık benim zinciri temizlemek için. Ama Muhterem sağolsun eline polisaj makinesini kapıp boyanın üzerinden 3-4 kat bilmediğim malzemelerden sürüp bir güzel parlattı. Sonrada köpükle yıkayıp üzerine cila vurdu. O yorgunluğun üzerine o kadar zahmet etti sağolsun. Ben bile kendi motorumu tanıyamaz oldum birden. Acayip parladı heryeri

Burak hoşgeldin, eee artık senin şu motoru görelim yahu. Ehliyeti aldın tatile kaçtın
    Orhan hoşbolduk Bu hafta göstericem sizlere umarım siyah inciyi gerçi onun da sizler için bir hazırlanması yıkanması paklanması lazım Şu an pasaklı durumda kendisi feci

Orko_ye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Ben bu haftasonu full doluyum maalesef. Hem cumartesi hemde pazar düğünler var ve mutlaka katılmamız lazım. O yüzden bu haftasonu ben iptal durumdayım.
    ..::.. GO ..::..

haluka28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X DCT
    merhabalar Arkadaşlar. ben adanadan Haluk (haluka28). koray kardeşim beni tanır. bazı özel sebeplerden dolayı motosikletimi satmak zorundayım. ama motosikletsiz bir hayat düşünemediğim ve japona o kadar para bayılmak istemediğim için bir gv 250 ile takas düşünüyorum. Aslında v-strom düşünüyordum ama bazı işler ters oldu bu sebeple imkanlarımı çok zorlanmadan motosikletten de kopmadan yapabileceğimin en iyisini yapmak istiyorum. daha çok yüksek modellerle takas olsun istiyorum çünkü gv 250 yi satmayı düşünmüyorum. 3-4 sene sonrada v-stromuda yanına kardeş olarak getirmeyi planlıyorum.

ilan linki: http://www.sahibinden.com/3lu_canta_...XQQdisplayitem

mitmuallim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial RX3i EVO
    Murat ,hayırdır motoru satılığa çıkarmışsın,250 lik yetmemeğe mi başladı ilk yıl dolmadan yoksa,Allah gönlüne göre bir satış nasib etsin, en kısa zamanda...
    "Yolculuk bir fersahda olsa cehennemden bir parçadır" ..... seyyah pirimiz Evliya Çelebi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler