Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Bu moto calibre 250cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    SonpoL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Dediklerinize katılıyorum. Ön yargılar bir kenara bırakılmalı artık. Fakat hala günümüz de dikkate alınmaması gereken Çin'li markalar mevcut. Bunlardan en büyüğü Arora'dır. Taklit ürünler yapması bile, nefret etmeme nedendir .

Calibre gerçekten çok güzel bir motor. Zaman geçirdikçe ne kadar doğru bir karar verdiğimi ve yanılmadığımı görüyorum. Arkadaşlarım vasıtası ile tanıştığım bir çok motosiklet ustası Calibreyi inceleyip, beğenilerini sundular. Ben açıkçası bakımları aksatılmadığı sürece, asla kullanıcısını yarı yol da bırakacak bir motosiklet olacağını düşünmüyorum.

Bu arada yazmayı unuttuğum bir konu var. Geçtiğimiz günler de motosikleti temizlemek ve yağlamak adına arka sehpaya almak istedim. Fakat, sehpayı takoza düzgün oturtamadığım ve bunu farketmediğim için motoru sağa sertçe düşürdüm. Sonuç, sağ gidon topuzun da, sağ ayna plastiğin de ve sağ sinyal plastiğin de hafif bir çizik . Motor zaten düştüğün de nasıl kaldırdım bilmiyorum .

Diyeceğim şudur ki, sert bir düşüşe rağmen motosikletime hiç bir şey olmadı. Ve bu testten de geçmiş oldu . Tabii bunlar foça gezisinden önce oluyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 04:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 04:22 ----------

wolrath bunu beğendi.
    Önce emniyet, sonra hareket...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    -
    speed_dream bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Fz1 Fazer Exup
    Merhaba forumda bir yazı okumuştum sele hyoya göre ve cbr gore daha yuksek dıye benım boyum 1.78 kılom : 70-75 civari zorluk cekermiyim ?

Motosikleti
    -
    Alıntı CeyhunEzel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba forumda bir yazı okumuştum sele hyoya göre ve cbr gore daha yuksek dıye benım boyum 1.78 kılom : 70-75 civari zorluk cekermiyim ?
    Çekmeksiniz. Benim boyum 1.72 civarların da. Rahatlıkla kullanmaktayım.

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    Motor görünüş olarak gerçekten. Ama bir kere ağzım yandı Megelli 125 R Sport bike Aldıktan sonr tövbeliyim artık bu markalara

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Tech_N9ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor görünüş olarak gerçekten. Ama bir kere ağzım yandı Megelli 125 R Sport bike Aldıktan sonr tövbeliyim artık bu markalara
    Megelli'nin nesi varmış biz de bilelim sorunlarını ?

Motosikleti
    Megelli Sadece Görünüş motorudur 125 cc 7 hp motoru var )) hevesle almıştım ilk bindigimde 2.vitesten 3. vitese geçiyorum motor resmen gitmiyor 125 cc lik asya motorlar scooter lar seninle yolda dalga geçiyor oynuyorlar buda cabsı hepsinden geçtim yetkili servisi sıkıntı camgöz motor var oda pek bi ilgisiz adamlar ilgilenmiyor bile kronik sorunları koso nun yapmış oldugu Dıjital gösterge Tamami ile REZALET ! motor 1 defa yağmurda kaldı göstergenin beyni bozuldu Dahasıda var dedilerki Motorunu 250 cc cevircez piston segman,karburatör değişecek gitmeyen motor gidicek tamam dedim herşey oldu gitmeyen motor gitti yalan yok gitti ama bu seferde 100-110 arası max gitti bu arada yapılan masraf 800-900 tl yi geçti aynı zamanda takılan 250 cc mıkuni marka karburatör ile motor Şuanki Kullandıgım Ninjadan daha fazla yakıyordu kısaca şöyle ö<etleyim bundan 6 y önce 60 tl lik benzin ile 100 km yol yapıyordum benzin lambası yanıyordu Ama Bumotorcalibre böyle bir motor değil sanırım

Motosikleti
    Yamaha Fz1 Fazer Exup
    Ben yarın sabah 80 km yol yapıp motoru incelemeye gidicem isterseniz resimleri ve videoyu atabilirim

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Bu makina bizim ninjayı tokatlıyormuş. istanbul izmit taraflarında sahibi olanlar varsa. Test etmek isterim.
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    -
    Alıntı Tech_N9ne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka bir marka da yaşamış olduğunuz sorunları bu motosiklete mal etmeniz pek hoş olmaz. Sayfa başından beri deyimlerimizi aktarmamızın yanında, resim ve vidyo paylaşımı yapmaktayım. Boş bir vakitiniz de inceleme yaparak belki ön yargılarınızı yıkabilirsiniz.

Alıntı CeyhunEzel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yarın sabah 80 km yol yapıp motoru incelemeye gidicem isterseniz resimleri ve videoyu atabilirim
    Calibre ile alakalı paylaşımlarınızı bekliyorum.
    lonqston bunu beğendi.

lonqston - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MC
    daha 17:17 dakikadayım bi fanta içip devam izlemeye soner abi
    SonpoL bunu beğendi.

Motosikleti
    -
    Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu makina bizim ninjayı tokatlıyormuş. istanbul izmit taraflarında sahibi olanlar varsa. Test etmek isterim.
    Ben sahibi olarak pek ihtimal vermiyorum açıkçası. Tamam, motosiklet yavaş değil. Fakat ninja'nın da teknik verileri ortada. Öyle bir olayda ya ninja gereğinden fazla yorulmuş, yani iyi rodajlanmamış, ya da pilotajla alakalı bir durum olabilir.
    lonqston ve wolrath bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı SonpoL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başka bir marka da yaşamış olduğunuz sorunları bu motosiklete mal etmeniz pek hoş olmaz. Sayfa başından beri deyimlerimizi aktarmamızın yanında, resim ve vidyo paylaşımı yapmaktayım. Boş bir vakitiniz de inceleme yaparak belki ön yargılarınızı yıkabilirsiniz.

Calibre ile alakalı paylaşımlarınızı bekliyorum.
    Başlıgını ilk açtıgın günden itibaren takipteyim zaten Aslında Haklısın Başka bir markada yaşadıgım bir sıkıntı..
    SonpoL ve lonqston bunu beğendiler.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kim demişse yavaş tokatlasın arada 1 silindir ve 8 hp güç farkı var.
    lonqston bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Fz1 Fazer Exup
    Merhaba bugun calibre 250 rr yakından incelemeye gittim motor cok hosuma gitti bazı kısımları hariç baya kaliteli yapılmıs arka sinyaller biraz dandık kolay kırılır gibi geliyor motorun sesini duyamadım :( benzin ve akusu yokmus suan ve selesi cok rahat
    lonqston bunu beğendi.

Motosikleti
    -
    viper17, lonqston, CeyhunEzel ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İşte foto budur
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

gokocan92 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung ->FZ6 Fazer -> YBR 125 -> MT 07
    Makina mı alıcam bir daha ki sefer. İyi ki motorun önde haa hemen " İşte foto budur " denmiş :D

Motosikleti
    -
    Alıntı gokocan92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Makina mı alıcam bir daha ki sefer. İyi ki motorun önde haa hemen " İşte foto budur " denmiş :D
    :D:D

Az değil bu Ahmet.

Motosikleti
    -
    wolrath ve e9ehan bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)