Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Mondial Snappy X

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    MONDİAL MH DRİFT125
    motor okada etmiyo eksoz 500 :d

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bado - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Mh Drift-Peugeot Trekker-Mondial UKH
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buralardayım ya.:DBence orjinali kestirmeseydin ya.Başka 2. el cub egzozu alsaydın daha iyiydi ama artık olan olmuş.:DBiraz titreşim yaratır o egzoz motorda değil mi?
    Kardesim onu ben ayarladim sorun olmicak yeni zaten eksozunda katalizorumu ne varmis onu kesdirmedik eksoz cok guzel ;) ben sana dinleticem sesini titresim yok motorda onuda halletti ustam sagolsun ellerine kollarina Allah zeval vermeye.

---------- Post added at 15:42 ---------- Previous post was at 15:35 ----------

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sesini videoya kaydet dinleyelim mikrofonu yada kamerayı eksoz cıkışına yakın tut cok gaz vermeden çek bendede var truva cub 100 cc

çok güzel özellikle aynaların
    Sesini dinletme sansim biraz zor simdi kaldirdim motoru yaza dogru yapilacak bi kac seyi var ondan sora guzel bi video cekicez onda gostericem.
    Lets do it all today and worry bout it all tomorrow

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı Bado adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dogrudur ama ben gecende bole hafif ya cok hafif egimli yolda frenledim kaydi yagmur yagiyodu kayiyo sende neden oyle annamadim ama
    2 gündür yağmurda da biniyorum motoruma, size şöyle söyleyim, arabamda fabrika çıkışı orjinal Hankook K406 lastikler var, arabada bile yağmurda bu kadar sert fren yapamıyorum kayıyor. Virajlarda ve ters eğimli yollarda fazla yatırmadıkça ve şerit üzerinde çok ani manevralar yapmadıkça bu lastiklerin yağmur altında sorun çıkarması mümkün değil. ama normalde yağmur yok fakat yolun bir yeri ıslanmış yolda yokuş aşağı fren yaparsanız kayıyor. temiz ıslak yolda kaymıyor.

Motosikleti
    Mondial Snappyx
    Güzel olmuş.Kardeşim güle güle bin kullan...Egzosa olmus yada olmamıs demiycem.Çünkü anlamam :S Ama motorun albeni artmısBenim gryede
    bişeyler öneririmisin?

Motosikleti
    Alıntı erdek10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel olmuş.Kardeşim güle güle bin kullan...Egzosa olmus yada olmamıs demiycem.Çünkü anlamam :S Ama motorun albeni artmısBenim gryede
    bişeyler öneririmisin?
    Bişey sormak istiyorum hiç arka jantı söktünüz mü ? arka jant 4 tane lastik takoz ile mi motora bağlanıyor ?

Motosikleti
    Mondial Snappyx
    hiç sökmedim bilmiyorum :S

Motosikleti
    Alıntı erdek10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişeyler öneririmisin?
    Tesekkur ederim oneririm tabikide ama hani benimle senin kafandaki seyler uymayabilir senin mesala yapmak istedin birseyler mutlaka vardir onlardan soylersen bana ben sana o sekilde yardim ederim.

Motosikleti
    Mondial Snappyx
    Sfcciler km/yakıt ölçen varmı ?En çok merak edilen konulardan biri :D
    Bende ortalama 10tl/2.36litre ile 85km falan gidiyorum..Hep şehir içi ve bağ bağçe.....

Motosikleti
    Mondial Snappyx
    arkadaşlar arka koruma demiri nerden temin edebirim ve orta sepet demirine gerek duyuyorum...

Motosikleti
    Kuba CR1
    kardeş gayet güzel olmuş bence bnmde var kuba cup 140 vuruor ama çok para harcadım 110luk silindir+16lı ön diş+32 li arka diş amörtisörler kesik+150lilik karb takılı çok süper yaptım motoru pahalı bişey deil silindir falan 40 liraya bulunuor ama ii açman lazım o ayrı mesele
    o sinyalleri sök bence pek hoş durmuor tiger egzozda çok güzel olmuş ama yasak deilmi trafikte :D

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı erensipahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş gayet güzel olmuş bence bnmde var kuba cup 140 vuruor ama çok para harcadım 110luk silindir+16lı ön diş+32 li arka diş amörtisörler kesik+150lilik karb takılı çok süper yaptım motoru pahalı bişey deil silindir falan 40 liraya bulunuor ama ii açman lazım o ayrı mesele
    o sinyalleri sök bence pek hoş durmuor tiger egzozda çok güzel olmuş ama yasak deilmi trafikte :D
    motoru nasıl açmamız lazım anlatırmısın

Motosikleti
    Kuba CR1
    kardeş bak şöle şimdi yeni taktığın silindir ile yeni yağ ile 100 km yol yapıcaksın(50 km yi geçmeden) sonra yağ değişimi yapacaksın motorda ondan sonra düz ve uzun bir yolda son hız gideceksin gide gele zamanla hızı artacak ama çok gitmen lazım biz motorun üstüne yatarak açmayı tercih edioruz tavsiye ederim bide bu süreçte tek kişi bin motoru yorma :D biz öle yaptık cıncık gibi oldu

bado kardeşim güle güle kullan allah kaza bela vermesin
    sen kimseyi umursama motora ne yapasın varsa yap....motor senin zevk senin para senin hayat senin geriside kimseyi ilgilendirmez

Motosikleti
    Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bado kardeşim güle güle kullan allah kaza bela vermesin
    sen kimseyi umursama motora ne yapasın varsa yap....motor senin zevk senin para senin hayat senin geriside kimseyi ilgilendirmez
    Eyvallah tesekkur ederim bende ayni sekilde dusunuyorum seninle

---------- Post added at 02:09 ---------- Previous post was at 02:07 ----------

Alıntı erensipahi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sagol yorum icin eksoz sorun olmuyo trafikde soyle bisi yapildi eksoza eksozun monifolttan sonra bi katalizor var onu iptal etmedik yaparken ses top tatli guzel ole cok manyak gibi bagirmiyo sesi modifiye yaparken her ne kadar gorunus onemli olsada saglikli yapmak daha mantikli motorun omru icin.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Ayna takmayip, kask kullanmadan gezseydim eger gorurdun ama simdi senle ve senin gibi insan ayiran insanlarla diyologa girmeye gerek yok ;) saygilarr.

---------- Post added at 11:43 ---------- Previous post was at 11:41 ----------

Kesinlikle yorumsuz haklisiniz.
    İLK 8 RESİMDE AYNA GOREMEDIM AMA BEN NEYSE SONRAKİ TAKILI RESİMLERDEKİ AYNANIN İŞLEVİNDEN ŞÜPE EDERİM--BU FORUMDA KI INSANLAR BIKTIMI URASMIYORMU ARTIK BILMEMDE ESKIDEN BOLE ŞEYLER HOŞ KARSILANMAZDI BURDA
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    motorun gzl olmus kazasız belasız inş .
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

Motosikleti
    Eyvallah tesekkur ederim bende ayni sekilde dusunuyorum seninle

---------- Post added at 02:09 ---------- Previous post was at 02:07 ----------

Sagol yorum icin eksoz sorun olmuyo trafikde soyle bisi yapildi eksoza eksozun monifolttan sonra bi katalizor var onu iptal etmedik yaparken ses top tatli guzel ole cok manyak gibi bagirmiyo sesi modifiye yaparken her ne kadar gorunus onemli olsada saglikli yapmak daha mantikli motorun omru icin.
    O katalizörü nasıl çıkartabilirim ? Egzozu söküp yere çevirip sallasam katalizör düşer mi ? Benim motor Euro3'lükten çıktı zaten 100KH karbüratörü var çok daha iyi gaz yiyor.

Motosikleti
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İLK 8 RESİMDE AYNA GOREMEDIM AMA BEN NEYSE SONRAKİ TAKILI RESİMLERDEKİ AYNANIN İŞLEVİNDEN ŞÜPE EDERİM--BU FORUMDA KI INSANLAR BIKTIMI URASMIYORMU ARTIK BILMEMDE ESKIDEN BOLE ŞEYLER HOŞ KARSILANMAZDI BURDA
    Soyle bisi simdi ben Agustos ayinda bi kaza gecirdim o kazada aynalarim vs vs kirildi daha sonra bende o kucuk aynalardan almak icin Istanbula gittim o ara yokdu zaten aynasiz motorsiklet bisikletten farksizdir. aynalarim kaskim ki kaskim ozel ingiltereden gelme bi kaskdir guvenlige onem veririm yaz kis korumali montsuz eldivensiz gezmem. Saygilar

---------- Post added at 13:34 ---------- Previous post was at 13:31 ----------

Alıntı 10SuzAsLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun gzl olmus kazasız belasız inş .
    Tesekkur ederim.

---------- Post added at 13:36 ---------- Previous post was at 13:34 ----------

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O katalizörü nasıl çıkartabilirim ? Egzozu söküp yere çevirip sallasam katalizör düşer mi ? Benim motor Euro3'lükten çıktı zaten 100KH karbüratörü var çok daha iyi gaz yiyor.
    Arkadasim katalizor dedigim ole sallamayla dusmez monifoltla susturucunun (tup) arasindaki diger eksoz gibidir aslindaki disardaki havayi kirtletmeyelim ses kirliligi yapmayalim diyedir onu cikarman bos isten baska bisi olmayacakdir Euro 3 de dedigin gibi biseyle alakali degildir o bir belgedir motorunu yurt disina cikarabilicegin vs vs belgenin simgesidir.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)