Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Benim Motorum: Kymco Agility City 125cc

Motovento
    REKLAM ALANI
    jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Hayirli olsun gule gule kullan kazasiz belasiz .., agilityciler cogaliyor .. Tavsiye olarak lastiklerini degistirmeni oneririm. Uzerindeki kendalar yol tutmuyor michelin lastiklerle dibine kadar yatiriyorum kaymiyor ..
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    oldum olası sevmişimdir bu motoru
    hayırlı olsun

drrossi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Çok sağolun değerli teker dostları

Motosiklet benim çocukluğumdan beri rüyalarımı süsleyen bir "şey"dir. Tam olarak tanımlayamam bile bunu. Hiç scooter hayal etmemiştim; hep aklım fikrim racinglerdeydi ama hem İstanbul'dan dolayı hem ekonomik olmasından dolayı hem de hanımdan dolayı scooter aldım; o da binsin diye. Şimdi iyiki de scooter diyorum

Allah hiçbirinize kaza bela vermesin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:20 ----------

Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayirli olsun gule gule kullan kazasiz belasiz .., agilityciler cogaliyor .. Tavsiye olarak lastiklerini degistirmeni oneririm. Uzerindeki kendalar yol tutmuyor michelin lastiklerle dibine kadar yatiriyorum kaymiyor ..
    Haklısınız; özellikle yollarda ıslaklık varsa resmen sabuna dönüyor. Şimdilik biraz bunlarla idare etmek durumundayım; inşallah ileride.
    Tolga SÜREN

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler