Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Bu da Benim Pehlivan :) (motosikletimin resimleri)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    muhteşem bir makine,oldukça zarif,güle güle kullanın.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aga sen olayı bitirmişsin
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    öylece kaldım...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Uuuuu dibim düştü masallah allah nazardan saklasın kazasız sürüşler
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    hayırlı olsun abi güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Hayırlı olsun. Allah kaza bela göstermesin.
    Rabbim herkesin gönlüne göre versin diyelim.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

cepcell_apo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2008 HONDA CBF 250
    glok hayırlı olsun tekerin hep düz bassın çok şık bi makinee evet insan paylaşmak istyor destek istiyor bazen herkez üstümüze geliyo köstek oluyolarr bizi bizden başka anlayan yok küçük cc büyük cc 2 teker ruhu bir başka
    sevgi eylem gerektirir.. ee ne duruyorsunn bass gazaa...

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    hayırlı olsun,kazasız belasız güzel ve mutlu günlerde kullanmak nasip olsun...

Müthiş alet.Güle güle,kazasız belasız kullanmak nasip olsun.Tekeriniz düz bassın.Bu arada sanırım ilk fotoğrafta motosiklet tahta kasanın içinde? Ben de 0 motosiklet alırsam o şekilde almam mümkün mü acaba??

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ) arkadaşlar çook ama çok teşekkür ediyorum tekrar herkese, çok mutlu oldum gerçekten Allah hepimizin gönlüne göre versin kazasız sürüşler diliyorum.

NecatMurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 250 2016
    Çok güzel bir makine kazasız belasız, güvenli sürüşler dilerim, ayrıca size de yakışmış makina, saygılar...

tabiki konteynerda almanız mümkün yalnız alırken belirtmek gerekir sanırım. ben bekledim geldiği gün aradılar eve yollayın showrooma inmesin dedim hatta okan bayulgenin motoruyla beraber geldi, okan abi brutale 910rr almıştı oda çok meraklıydı, neyse benim motoru indirdik araçtan daha sonra garajda başbaşa kalmıştık çocuğa oyuncak alırsında kutuyu nasıl açacağını şaşırır aynı misal

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

birkaç resim daha ekleyecektim fakat imageshack limitli sanırım...

Faruk.UZN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    oha falan oldum yani kazasıb belasız sürüşler SANAT ESERİ yahu...
    Asayiş berkemal

Motosikleti
    Hayat[H]onda
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiki konteynerda almanız mümkün yalnız alırken belirtmek gerekir sanırım. ben bekledim geldiği gün aradılar eve yollayın showrooma inmesin dedim hatta okan bayulgenin motoruyla beraber geldi, okan abi brutale 910rr almıştı oda çok meraklıydı, neyse benim motoru indirdik araçtan daha sonra garajda başbaşa kalmıştık çocuğa oyuncak alırsında kutuyu nasıl açacağını şaşırır aynı misal
    aynen sevgiliye ilk dokunuş,ilk öpücük gibi heyecan verici bişey,insanın kalbi duracak gibi oluyor sevinçten

aynen, 1 buçuk ay beklerken yerimde duramadım... hergün korlası ara korlasa git geldimi diye sor :D yatıştırıp telkin etsinler vs... hatta ducati istanbul açılışında motosikletin renklerinde gömlek diktirtmiştim titanyum gri ve açık gri tonlarda kırmızı motiflerle beraber açılış kokteylinde de agustanın avrupa satış müdürü vardı yabancı bi adam tebrik fln etti hangi renk aldığımı sordu belli olmuyo mu gömlekten dedim :D baya gülüştük hatta troy bayliss vardı fotoğraf çekildik tanışıp konuştuk çok güzel bir motosiklet olduğunu anlattı ducatici olmasına rağmen... 2 tane şapka imzalattık birini babama verdim babamda dediki olm adama niye imzalatıyosun ne güzel şapkayı çok meraklıysan ben imzalardım benim imzam daha güzel demişti

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:04 ----------

hatta resimde dikkat ederseniz arka teker çamurluğu ekstra aksesuar olarak taktım, o parçayı sıpariş ettiğimde motosiklet daha gelmemişti. karbon parçaları üretmiyoruz ancak sıpariş üzerine çalışıyoruz üretim aşamasına girdik gecikebilir diye haber almıştık fabrikadan, taze taze fırından yeni çıkan karbon çamurluğumda geldiğinde ben takmıştım.

Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:48 ----------

birkaç resim daha ekleyecektim fakat imageshack limitli sanırım...
    Peki size geldiğinde tamamen kurulumuydu motosiklet? Ben cub kullanıyorum da. Birazcık ama sadece birazcık haa farklı sizin pehlivandan.Bizimkisi sadece p harfi olur. Bunu kasada almak için ne yapmamız gerekiyor? Garanti vs istemiyorum zaten.Kasasını ben açmak istiyorum da sanki duvak açarmış gibi.

duvak güzel benzetme ya valla ben böyle istedim korlasta beni kırmadı yolladı direk motoru içinden çıkarırken beyaz bir brandaya sarılıydı (duvağı) aynalar ve cam demonteydi, bi kutudan da yedek anahtar ıvır zıvır usb bellekte motosikletin bilgileri çıktı... sizde yeni motosiklet alırken firmaya söylemeniz gerekir anlaşmaya bağlı hala daha usta dahil kimse üzerine oturmadı bugüne kadar niyetimde yok, hatta kutuda konteynerda italyan gümrüğünden çıkış tarihi tr ye giriş tarihleri ve fabrikadan çıkış son kontrol paketleme tarihleri üretim gününe kadar mevcut, evime gelişiyle fabrikadan çıkışı arasında 2 ay var prosedürler dahil.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:23 ----------

bu rengi ilk ben aldım benden sonra 2 veya 3 tane daha geldi, toplamda da zaten diğer renklerle beraber 12 tane ya var ya yoktur.

Mükemmel.Ben de bu şekilde almayı düşünüyorum.Böylelikle kutudan çıktıktan sonraki evrelerde çizilme,yada başka sorunlar ortadan kalkıyor.Aldığım motosikleti alırken incelemedim.Bir kaç ufak çizik ve sticker atmaları vardı yeni alacağım motosiklette sizin taktiği uygulayacağım.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    Hayırlı uğurlu olsun, güle güle, kazasız belasız kullanın...

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    maşallah Allah kaza bela vermesin.
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)