Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çelik sk 125 foto

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Çelik sk 125
    Yeni motorumun yeni fotoları

Uploaded with ImageShack.us

motorumun son hali budur arkadaslar sizce nasıl iyi kötü yorumlarınızı beklıyorum.
    Peugeot 103<Mobylette<Çift Mobylette<Mondial 125 uag sonradan 150lik oldu :)<Kanuni breton 125<Çelik sk 125 :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    FlexMan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero
    karakolda aynaaa var aynaaa var

Motorun güzel.

umtglsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çelik SK125-7
    ön tarafı ayarında basmışsın kazasız belasız ne diyelim.
    Uçurtma, rüzgardan güç aldığı için değil, rüzgara karşı durduğu için uçar!!

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Aynayı niye çıkarıyosunuz arkadaş bisikletmi bu. Ayrıca güzel olduğunu sanmanıza da şaşıyorum. Böyle daha çirkin oluyor. Bir de adam gibi kullanıcılara ters bir durum. Kınıyorum aynasızları.
    Motosiklet = Özgürlük

Motosikleti
    Çelik sk 125
    Alıntı motoco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynayı niye çıkarıyosunuz arkadaş bisikletmi bu. Ayrıca güzel olduğunu sanmanıza da şaşıyorum. Böyle daha çirkin oluyor. Bir de adam gibi kullanıcılara ters bir durum. Kınıyorum aynasızları.

Güzel görünsün diye aynayı cıkardıgım filan yok ben herseyi yasadım yani eskiden yapardım onları motoru acaba nasıl daha güzel yaparım diye boş masraftan baska bişey değil aynayı kullanmadıgım için takmıyorum 5-6 yıldır motor kullanıyorum hiç aynaya gerek duymadım hiçte aynam olmadıgı için arkamı göremeyip bir arabanın üzerine çekildiğimde olmadı
    Peugeot 103<Mobylette<Çift Mobylette<Mondial 125 uag sonradan 150lik oldu :)<Kanuni breton 125<Çelik sk 125 :bounce:

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    Ah be kardeşim tamda koyacak yerini bulmuşsun..gelecek yorumlara hazır ol.ben alıştım sende alışırsın
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Kazasız gunlerde bınmen dılegıyle, AYNAYA GEREK YOK, ben olsam frenlerıde ıptal ederdım

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Breton125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiçte aynam olmadıgı için arkamı göremeyip bir arabanın üzerine çekildiğimde olmadı
    İlginç bir yaklaşım. Ben de hiç asfalta kafa atmadım ama kask takıyorum.

Motosikleti
    Çelik sk 125
    Arkadaşlar ben motorumu koydum motorum bu begenirseni güzel dersiniz veya kötü dersiniz o size kalmıs ben kullanmıyorum ama siz kullanın kullananada niçin bu aynalar varda demiyorum dememde kişiye göre değişir.
    hı bu arada fz6_fazer çift mobylette ve mondialimde oda yoktu

Motosikleti
    ybr 125 esd

slm

Arkadaşlar ben motorumu koydum motorum bu begenirseni güzel dersiniz veya kötü dersiniz o size kalmıs ben kullanmıyorum ama siz kullanın kullananada niçin bu aynalar varda demiyorum dememde kişiye göre değişir.
    hı bu arada fz6_fazer çift mobylette ve mondialimde oda yoktu
    En guzelı frensız olması
    Kusura bakma ama kafanı arkaya cevırmenle yola bakman arasında sadece sanıyeler oynar, Bızım ulkemızde nerde ne sekıl canlı cıkacagı bellı olmaz
    Tavsıyem aynaları taktırman, motosıkletcıler olarak, bızler gun gectıkce
    trafıkte cogalıp, bazı kendınız bılmez 4 teker ve uzerı aracların yanında
    vaısta olmamızı kabul etmektır.
    tercıh hakkı sızın

_halil_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba XY100-E 2011
    abi senin motora hastayım ya bu arada ön amasorlerimi kısalttın ?
    - Yanlış Bir Hayat Doğru Yaşanmaz..

- Yanlış Yapmadan Doğru Bulunmaz..

Motosikleti
    Çelik sk 125
    Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En guzelı frensız olması
    Kusura bakma ama kafanı arkaya cevırmenle yola bakman arasında sadece sanıyeler oynar, Bızım ulkemızde nerde ne sekıl canlı cıkacagı bellı olmaz
    Tavsıyem aynaları taktırman, motosıkletcıler olarak, bızler gun gectıkce
    trafıkte cogalıp, bazı kendınız bılmez 4 teker ve uzerı aracların yanında
    vaısta olmamızı kabul etmektır.
    tercıh hakkı sızın

Öncelikle böyle yorum yapmandan teşekkür ediyorum diğer arkadaslar gibi azarlarcasına konusmadın yasını bilmiyorum ama bir büyük gibi akıl verdin.
    herhalde gözünüzde apaçi olarak görünüyorum ( aynalar olmadıgı için ) fakat belki resimdede gördünüz kaskımı o kaska 300 tlye aldım ceketim dizliğim herseyim tamdır benim belki motor parasına geliyor.resimlerde sadece motoru cekdim kendimi koymadım fotolara ondan üzerimdekileri görmediniz herseyim tamdı.yani aynalarım yok ama beni diğer adamlar gibi kasksız ceketsiz süren apaçiler olarakta görmeyin.hı bu arada ben motoru alırken aynaları almamıstım onun yerine zincir kapağı filan aldım bugun bi arkadasımın motorundaki aynayı cok begendim eyer o aynadan bulursam almayı bile düşünüyorum.

Motosikleti
    Çelik sk 125
    Alıntı _halil_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi senin motora hastayım ya bu arada ön amasorlerimi kısalttın ?

evet önler 10 cm kadar düşük ama orjinalleri değil onlar evimde duruyor şimdi üzerinde kesik olanlar kanuniden kalma alan arkadasıma söyledim orjinallerinide verim demiştim gerek yok demişti şimdi buna takdım onları düşük düşük geziyorum

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Güzel görünsün diye aynayı cıkardıgım filan yok ben herseyi yasadım yani eskiden yapardım onları motoru acaba nasıl daha güzel yaparım diye boş masraftan baska bişey değil aynayı kullanmadıgım için takmıyorum 5-6 yıldır motor kullanıyorum hiç aynaya gerek duymadım hiçte aynam olmadıgı için arkamı göremeyip bir arabanın üzerine çekildiğimde olmadı
    Gerek olduğunu farkettiğinde umarım çok geç olmaz.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    çok güzelmiş motorun.
    güle güle gez.
    olacak olacak...

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    motorun güzel ama bi kaç tavsiyem olacak o arkadaki stop farının önündeki korkuluk gibi şeyi bence kesitir o olmamış
    birde arka jantı 19'' yapmışsın galiba doğrumu-?

Motosikleti
    ybr 125 esd

slm

Öncelikle böyle yorum yapmandan teşekkür ediyorum diğer arkadaslar gibi azarlarcasına konusmadın yasını bilmiyorum ama bir büyük gibi akıl verdin.
    herhalde gözünüzde apaçi olarak görünüyorum ( aynalar olmadıgı için ) fakat belki resimdede gördünüz kaskımı o kaska 300 tlye aldım ceketim dizliğim herseyim tamdır benim belki motor parasına geliyor.resimlerde sadece motoru cekdim kendimi koymadım fotolara ondan üzerimdekileri görmediniz herseyim tamdı.yani aynalarım yok ama beni diğer adamlar gibi kasksız ceketsiz süren apaçiler olarakta görmeyin.hı bu arada ben motoru alırken aynaları almamıstım onun yerine zincir kapağı filan aldım bugun bi arkadasımın motorundaki aynayı cok begendim eyer o aynadan bulursam almayı bile düşünüyorum.
    Anlayısın ıcın tesekkur ederım, http://www.motosiklet.net/forum/memb...112-75462.html, aynalar hakkında abımız sızı daha cok bılgılendırır
    Yolunuz bu tarafalara duserse beklerım,

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayırlı olsun allah kaza bela vermesin...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Çelik sk 125
    Hepinize tek tek teşekkür ediyorum arkadaslar.
    extrem_015 evet arka 19 ön 17 janttır eski motorumdan kalma jantlardır arkadaki halkaları ve onun cercevesini kestim 19'' jantımın göbeğini patlıcan moruna boyadım yeni fotolarını en yakın zamanda atacam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)