Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

silvery black ER 5 im

Motovento
    REKLAM ALANI
    Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan.Allah kaza bela vermesin .
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    aynalar pek cix
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Hayırlı olsun rabbım kaza beka vermesın tekerın düz bassın er 5 güzel motordur 1,5 yıl bındım tık demedı..
    HAyat bisikLET GİBidİR PEDal ceVİRmeSSEn düşERSİn....
    O BİR SUZUKİ ( YAKIŞIKLI )

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    aynalar güzel olmuş, beğendim. jant şeritleri için bişey diyemem, yakından nasıl göründükleri önemli. fotoğraf yanıltıyor. çok geciktirmeden motor koruma demirini temin edersen iyi edersin. bir kere sağ yatmış biri olarak ne kadar işe yaradığını test ettim ve yerde bulunan bir çıkıntı olmasaydı sinyal camımda kırılmadan yırtacaktım kazadan ama 25 tl z-moto ya ödemiş bulunuyorum. benim motorun kappa arka çanta taşıma demiri ve çantası mevcut, benden önceki sahibininde yan yatma vukuatları var fakat bu çanta demirininde koruma demiri vazifesi görmesi sayesinde kuyruk kısımında bulunan plastik aksamın sapa sağlam kalmaları sağlanmış. çanta takacaksan taşıma demirinin bu tipte bişey olması senin için iyi olacaktır. motoru aldığımdan beri ön siperlik alacam diyip duruyorum fakat bi türlü almadım. siperlikli ve siperliksiz sürüşü kıyaslayabilirmisin, siperlik olmadan havada biraz rüzgarlıysa 80-90 km gibi bi hızda baya etkiliyor, siperlik varken durum nedir. taktığıma değermi? ha bide deposu dolu bir er-5 göreyim, dişimi kıracam. internetten olsun, gerçek hayatta olsun kaçtane er-5 gördüysem ya rezervuarda dolaşıyorlar yada depo sonlarında. demek yanlız değilim bu konuda

dionysos06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    Hocam Allah hayırlı uğurlu etsin. Güle Güle kazasız belasız kullanmanı nasip etsin rabbim...
    Bir garip yolcu...

hattat_hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda ANF 125İ İnnova & honda sh 300i
    vatana millete hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin...

X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    hocam er-5ler benimde çok hoşuma gidiyor yapısı ve sesi itibariyle hayırlı uğurlu olsun baya temiz görünüyor.
    BiLdiğini BiLenin Arkasından Gidiniz. Bildiğini bilmeyeni uyarınız. Bilmediğini bilene öğretiniz. Bilmediğini bilmeyenden kaçınınız.

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    hayırlı uğurlu olsun..allah kaza bela vermesin...
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun. aynalar harika görünüyor. ayıptır sorması kaça aldınız? birde bundan önceki motorunuzun modeli neydi?
    teşekkürler,aynalar üzerinde vardı.ben lastikleri degiştim,elektrik aksamında biraz degişiklik o kadar.6.500 tl ye almıştım.en son tvs vardı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:48 ----------

Alıntı KAARİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanın Allah kaza bela vermesin.Herkes istediği motora biner inşallah.Yalnız şu farın üstündeki rüzgarlığa bir türlü içim ısınmıyor,motorun ruhuna aykırı gibi .Zevk meselesi
    teşekkür ederim,Allah hepimizi kazadan beladan korusun,motorlarımızın deposu boşalmasın Ramazan duası gibi oldu .Ön cam üst süratlar'da baya bir işe yarıyor,yoksa rüzgar geriye dogru ittiriyor,ama yakışma olayına gelince bence'de fazla yakışmıyor gibi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:51 ----------

Alıntı viyana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah kaza bela ceza yüzü göstermesin, hayirli ugurlu olsun. fiyatini ben de merak ettim
    teşekkür ettim.amin diyorum.Allah cümlemizi korusun.6.500 e aldım.şimdiye kadar 500 tl harcadım lastikler v.s

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:54 ----------

Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayılırım bu tarz makinalara, güle güle kullan. Bunlar biz yaş grubuna mı hitap ediyor nedir?

O pembe şeridi sevmeyen 5. kişi benim. İşin aslı ben şeritleri hiç sevmem. Ama zevk senin zevkin, gene de derim ki rengi gri olsun hiç olmazsa
    teşekkürler,bende naked makina hastasıyım,üzerinde elbise olmuyacak motosikletin yaş ilerledikçe ss ler fazla hoşa gitmemeye başlıyor ve ya yürrü be amca seslerini duyar gibi oluyorum ama bu tarz motorlar ne oldukları belli değil fazla anlamıyor insanlar.geçenlerde arabalı vapurda bir tanesi soruyordu çin malımı bu diye,oğlu babasına cevap veriyor kawasaki baba bu pahalı motor ilginç bir cevap bende güldüm haliyle.
    şeritleri begenen çıkmadı henüz gri ton yolda görünüyor fikir için teşekkürler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:59 ----------

Alıntı Wallace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah kaza bela vermesinç keyifli makinadır er-5. hayrını görürsün inşallah
    teşekkürler,amin cümlemizi Allah korusun.bencede keyifli makina

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:01 ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kötü motor değil... kazsız belasız sürüşler dilerim
    kötü motor diye kim dedi ben göremedim teşekkür ederim,her kese tavsiye ederim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:03 ----------

Alıntı Ömercik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun.Hem de çok temiz ve bakımlı görünüyor.Aynalar tahminim kadarıya orijinalinden farklı; ayrı bir hava katmış makineye.Allah kazasız sorunsuz kullanmayı nasip etsin.Pembe jant şeritleri ...
    teşekkür ederim.valla bakarsanız güzel görünür haliyle hemen hemen gün aşırı cilalıyorum,temizleme işini zaten hiç sevmem aynalar orjinal degil,ama karizmatik göründüğü gerçek Bursalı eski sahibine teşekkürler. amin diyorum,pembe jant şeritlerini begendin galiba + 1 diyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:08 ----------

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim tekrar hayırlu uğurlu olsun, bencede şeritler dışında güzel. Sport deamon en ii lastiktir bu makina için. Güzel seçim yapmışsın. Kazasız belasız.
    teşekkürler Gökhan,şeritler sökülecekler listesine girdi arka lastik metzelller bayide yoktu mecburen pirelli aldım,ama gayet güzel şimdilik.yakın zamanda sana ugrayıp bir elden geçirtecegim.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

strangerRTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok tatlı bi görüntüsü var ve resmen ben çok temizim diyor alet...

kazasız belasız zevkle binmen dileğiyle...

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun temiz ve güzel bir motora benziyor
    teşekkür ederim,aldıgım zaman bu şekilde değildi.1 haftamı aldı bu hale getirmek,aldıgım kişi bile bakıyor öyle benim sattıgım motor'mu diye

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:18 ----------

Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    er5 güzel makinedir. fan müşürünün çalışıp çalışmadığını kontrol etmeni tavsiye ederim. bir de o fanı açmadan senin direk açmana olanak sağlıycak bir anahtarı motorun görünmeyen bir yerine eklersen .bu cihazların hastalığı olan yağa su kaçırma durumlarından kendini korumuş olursun. güle güle kullan temiz makine...
    evet er 5 çilerden tiyo almalı.ben zaten hararet konusunda mimliyimdir,o yüzden fan çalıştıgında yeşil led bağladım o yanıcak,fan müşürü çalışıyor.geçenlerde rempa çıktım kagıthane derden mecidiye köeye baya bir dik rampa arkamda artçı vardı 1-2 bir baktım fan açmış çalışıyor ama harici bir anahtar hemen eklerim işim bu.ama yaga su kaçırma olayı makinenin hararet yapması lazım.e gs 500 hava sogutmalı o zaman durmadan conta yakar diyeceğim ama hiç duymadım conta yakanını.ve ya er 5 bu konuda zayıf.ama torku güzel yakıtı bence normal güzel bir makine

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:24 ----------

Alıntı joshonair adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun. kazasız belasız günlerde kullan kardeşim..
    teşekkür ederim amin, Allah cümlemizi kazadan beladan korusun
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    125 Zn
    hayırlı olsun dostum şık duruyor
    SONY psp 2004 (2 tane) , SONY Bravia 32v4210 lcd tv,SONY dz 260 home Theatre 5+1 ,SONY nw-003 mp3 player,Sony Trv Handycam ,Xbox 360 Jasper hep beraber mutluyuz huzurluyuz...SONY W350 Hd fotoğrak makinesi (aileye yeni eklendi alışmaya çalışıyor:P)

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı ugurapay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin güle güle kullan.
    teşekkürler Ugur abi,,amin abi ,Cümlemizi Allah kazadan ,beladan,korusun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:29 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan.Allah kaza bela vermesin .
    Teşekkür ederim,Allah Cümlemizi Kazadan Beladan korusun.Allah Demir Atlarımıza gülerek binmeyi nasip eylesin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:35 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:32 ----------

Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynalar pek cix
    teşekkür ederim,benden önceki Bursalı sahibine teşekkür ettim zaten.

Motosikleti
    Hyosung gt250 R
    yahu şerit de güzel olmuş ben herbişeyini beğendim çok güzel maşallah
    ::pala::

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Hayırlı olsun kardeşim allah kaza bela vermesin
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun rabbım kaza beka vermesın tekerın düz bassın er 5 güzel motordur 1,5 yıl bındım tık demedı..
    teşekkür ederim,Allah cümlemizi kazadan beladan korusun.valla gs 500 diyip durduk ama kısmet ER 5 e nasipmiş.harbiden güzel bir makine.gazı fazla açınca arka lastik yanlamaya başlıyor yakıt olayıda bence gayet iyi.km 175-180 krş yakıyor şu an.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun.

"KAZASIZ SÜRÜŞLER"
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Hayırlı olsun tamer abi çok şık duruyor Er5 Hayırlı günlerde güle güle kullanman dileğiyle.
    Yolver gitsin .

Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynalar güzel olmuş, beğendim. jant şeritleri için bişey diyemem, yakından nasıl göründükleri önemli. fotoğraf yanıltıyor. çok geciktirmeden motor koruma demirini temin edersen iyi edersin. bir kere sağ yatmış biri olarak ne kadar işe yaradığını test ettim ve yerde bulunan bir çıkıntı olmasaydı sinyal camımda kırılmadan yırtacaktım kazadan ama 25 tl z-moto ya ödemiş bulunuyorum. benim motorun kappa arka çanta taşıma demiri ve çantası mevcut, benden önceki sahibininde yan yatma vukuatları var fakat bu çanta demirininde koruma demiri vazifesi görmesi sayesinde kuyruk kısımında bulunan plastik aksamın sapa sağlam kalmaları sağlanmış. çanta takacaksan taşıma demirinin bu tipte bişey olması senin için iyi olacaktır. motoru aldığımdan beri ön siperlik alacam diyip duruyorum fakat bi türlü almadım. siperlikli ve siperliksiz sürüşü kıyaslayabilirmisin, siperlik olmadan havada biraz rüzgarlıysa 80-90 km gibi bi hızda baya etkiliyor, siperlik varken durum nedir. taktığıma değermi? ha bide deposu dolu bir er-5 göreyim, dişimi kıracam. internetten olsun, gerçek hayatta olsun kaçtane er-5 gördüysem ya rezervuarda dolaşıyorlar yada depo sonlarında. demek yanlız değilim bu konuda
    aynalar bencede ayrı bir görüntü katıyor,zaten 2. gün sol ayna camım çatladı nazar diyordu arkadaşlar dedim öyle olsun.temiz motor her zaman göze batar ön koruma demiri tamam ama takoz takmayı düşünüyorum.arka topcase için ya e-bay'dan şipariş vericem ve ya uygun bulursam 2.el alıcam.yaptırmak meşakatli iş baya ugraştırıyor zaten havalar'da sıcak
    ön siperlik yokkan 180 km hıza çok rahat çıkıyorsun ama rüzgar aynı şekilde arkaya baskı yapıyor haliyle hakimiyeti etkiliyor.ama şu an ön camdan dolayı 190 km ye kadar sıkıntı yok maşallah gitmem demiyor.tavsiye ederim.
    benzin olayıo hayatta görülmemiş bir durum genelde full depo gezerim ama motosiklete para harcamaktan yakıtı yarım depolarda dolaşıyorum zaten dedikleri kadar yakıt yakmıyor 500 cc delifişek gibi maşallah ve km de 170-180 krş yakıyor.bujileri iridyum yapıcam hafta başı bakalım ne gibi değişiklik olucak.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:46 ----------

Alıntı dionysos06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Allah hayırlı uğurlu etsin. Güle Güle kazasız belasız kullanmanı nasip etsin rabbim...
    teşekkür ederim,amin diyorum Cenab-ı Allah cümlemizi kazadan beladan korusun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:48 ----------

Alıntı darkeagle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kardeşim allah kaza bela vermesin
    teşekkür ederim Muhammet abi.Allah cümlemizi korusun kazadan ,beladan.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:54 ----------

Alıntı hattat_hasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vatana millete hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin...
    teşekkür ederim,Allah cümlemize güzel motosikletlet nasip eylesin,kazasız belasız sürüşler dilerim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:56 ----------

Alıntı X-Fi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam er-5ler benimde çok hoşuma gidiyor yapısı ve sesi itibariyle hayırlı uğurlu olsun baya temiz görünüyor.
    ben genelde gs 500 ü daha çok begeniyordum. ama temizin bulmak harbiden zor bir de sezon zamanı fiyatlar tavan şeklinde.2. altarnatif kawasaki idi er 5'e şimdilik devam.ses olayı üzerinde tiger egzoz var ses gayet tok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:59 ----------

Alıntı alix35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun..allah kaza bela vermesin...
    teşekkür ederim.Cenab-ı Allah cümle motosiklet sürücülerini kazadan beladan korusun.Tekerimiz herdaim düz bassın,yolumuz açık ,depomuz dolu olsun..Amin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:01 ----------

Alıntı strangerRTR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok tatlı bi görüntüsü var ve resmen ben çok temizim diyor alet...

kazasız belasız zevkle binmen dileğiyle...
    teşekkür ederim.bakınca güzel görünmemesi elde değil,ama bu günlerde sıcak yüzünden fazla ilgilenemiyorum. çok sıcak motosiklet ile tur bile kesmiyor,giderken güzel ama durunca alttan sıcak havalar nüksediyor
    Allah cümlemize kazasız,güzel günlerde kullanmak nasip eylesin .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:05 ----------

Alıntı elronds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun dostum şık duruyor
    teşekkür ederim,kazasız belasız günler dilerim

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı Arjantinli69 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler,aynalar üzerinde vardı.ben lastikleri degiştim,elektrik aksamında biraz degişiklik o kadar.6.500 tl ye almıştım.en son tvs vardı[COLOR="Silver"]
    TVS'den sonra alışmakta güçlük çektiniz mi, motor ağırlığı olsun gücü olsun.. cbr125'ten sonra bu tür bir motor düşünüyorumda. 250cc hyosung almayı düşünüyordum ama fiyata bakınca üzerine birazdaha koyup sizdeki gibi temiz bir ER 5 neden olmasın diyorum kendime
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)