Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

100 % tuning

Motovento
    REKLAM ALANI
    cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    Sölemesi Ayıptır Belki ama Yürüyen Kerana Olmus Ama hoş Grçekten

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    arkadaş kendine göre bişey yapmış.

Bence kötü yorumdan çok, aynanı taksan iyi olur kask varmı gibi sorular sorsak daha bi güzel olurdu sanki.

cup motora modifiye yaptıysa demekki buna imkan var.

kendi zevkinje göre yapmışsın herkes beğenecek diye bişey yok, sen beğendiysen tamamdır gerisi boş kardeşim aynanı tak, aynasız olmaz yaa.. gerisi boş..

Motosikleti
    Çelik Yuan 100 luk
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cupa binmeyi severim ama modifiye etmek tam apaçi işi...

Not: Aynaları sökmenin güzel durduğunu sanıyorsunuz ya aksine motor motora benzemiyor aynalar olmayınca.

sende saol kardeş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:51 ----------

Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sölemesi Ayıptır Belki ama Yürüyen Kerana Olmus Ama hoş Grçekten
    doğru söledin aynı kerane gibi oluyor akşamm olunca

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    Alıntı place kıng adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun güzel olmuş ona bişey demiyorum hele alt işiklara bayıldım ama aynalar nerde?Anlamıyorum cup tarzı motorlara ayna neden konmaz?Konulmaz diye bir kural var galiba cupların %80 ayna yok.Yakışmıyo diyemi takmıyolar (bance yakışıyo)anlamadım gitti..
    aynalar aerodinami'yi bozuyor. onlar sökülünce en az bir 90-100 km daha hız kazanıyor makine... hız her şeydir, aynalar hiç bir şey...

tekintekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BANDİT 650 S (Haydut)
    Ben olsam bo topiği kilitlerdim...
    doğuştan çaresi olmayan bir hastalığım var,her gördüğümü adam sanıyorum...

Motosikleti
    Cok Yakında
    Motosiklette modifiyeyi sevmiyorum.Modifiye aracı güzelleştirmek için yapılır.Seninki canım motoru berbat etmek olmuş.Kessen o motora bendiremesin beni.Ama senin zevkklerine göre güzeldir,orasına karışamam
    KASKSIZ SÜRÜŞ MÜ? EVİNE DÖN EVLAT:bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ApacheRTR150+Mondi125+Yamaha50
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açık ve özet konuşucam.

BERBAT.
    Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi .oka benzemiyor.
    Alıntı GOKHAN42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başıltaki işaretinle uyuyor
    Alıntı sergiowanni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel olmamış be kardeşşş...niye böyle şık şeyler yapmıyosunuz..?illa kötünün kötüsünü yapmaya çalışıyosunuz?
    Alıntı poyraz010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama olmamış..
    Alıntı karayılan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    berbat olmuş ne diye uğraşırsınız bu motorlarla hayret ya tam apaçi olmuş
    Alıntı ozgurkurdas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynalar falanda yok. büyük ihtimal kaskta takmıyorsun demi
    Alıntı VriteStone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ALLAH Seni Ölmüşlerine kavuştursun..
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bari o iğrenç demirlerini çıkar ilk defa böyle modifiye gördüm
    Alıntı ghostriderrrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öldür beni yaşamayı istemiyorum :D
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gergedanın kuyruğuna muz yaprağı bağlasan daha şık dururdu!
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kristal küre ve 4 adet renkli spot ışık koyunca tam pavyon olur bundan..

üstüne sifonu çektin mi ?

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı poyraz010 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask varmı gibi sorular sorsak daha bi güzel olurdu sanki.

oncelikle kask yuzunden kımse burada bi arkadasa saldırmasın sizden alıntı yaptım sizinle ilgili bi konu değil asla yanlış anlamayın

oncelikle sunu belirteyımbu sitede itibar ettıgınız kişilerin coguda bazen kask takmıyor o yuzden bu kardeşim kask taksın yada takmasın o bence bizi ilgilendırmez o insanın kendı secimidir bunu neden burda yazdım bilmıyorum sadece içimden gectı

motora gelınce iğrenç boyle motorlardan nefret etmekteyım bu gibi motorlar yuzunden bizim ismimiz kirlenıyor oncelikle o egzozu kapat yenı egzoz al kaynaktan kuflenır aynanı tak ha tipini cok merak edıyorum ona gore daha rahat bi yorum yapabilirim cunku bu tarz motorları kullanan kişilerin klasık sabit bi tipi vardır bana gore modıfıye sade ve sık olur ama senınki hem abartı hemde sık değil bence yanı en basiti ben olsam mavı ısık kullanırdım gibi bence onemli olan motor modıfıyesıdır yanı bi ybr geldı mı onu tokatlamak daha zevk ve heyecan verirdi bana bu şekilde gezmekten ama emege her zaman saygı ellerine saglık sen begenıyorsan gerisi yalan
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Motosikleti
    Cok Yakında
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oncelikle kask yuzunden kımse burada bi arkadasa saldırmasın sizden alıntı yaptım sizinle ilgili bi konu değil asla yanlış anlamayın

oncelikle sunu belirteyımbu sitede itibar ettıgınız kişilerin coguda bazen kask takmıyor o yuzden bu kardeşim kask taksın yada takmasın o bence bizi ilgilendırmez o insanın kendı secimidir bunu neden burda yazdım bilmıyorum sadece içimden gectı

motora gelınce iğrenç boyle motorlardan nefret etmekteyım bu gibi motorlar yuzunden bizim ismimiz kirlenıyor oncelikle o egzozu kapat yenı egzoz al kaynaktan kuflenır aynanı tak ha tipini cok merak edıyorum ona gore daha rahat bi yorum yapabilirim cunku bu tarz motorları kullanan kişilerin klasık sabit bi tipi vardır bana gore modıfıye sade ve sık olur ama senınki hem abartı hemde sık değil bence yanı en basiti ben olsam mavı ısık kullanırdım gibi bence onemli olan motor modıfıyesıdır yanı bi ybr geldı mı onu tokatlamak daha zevk ve heyecan verirdi bana bu şekilde gezmekten ama emege her zaman saygı ellerine saglık sen begenıyorsan gerisi yalan
    Arkadaşında dediği gibi modifiye sade ve şık olur.o kadar yemyeşil yapacağına heryeri yeşil led'li sübap kapağı taksaydın mesela giderken yemyeşil bi halka olurudu jantında.Xenonm farlarla bembeyaz parlak bi ışık,ve yan taraflarada supersport şekli stickerlarla renklilik katabilirdin.ama şuanki hali inanki berbat bu motorun üstüne Outro Lex şarkısı dinlenir arkadaş
    KASKSIZ SÜRÜŞ MÜ? EVİNE DÖN EVLAT:bounce:

Motosikleti
    CRF
    arkadaş yorumları seçipte ona göre cevap atıyor, ayna konusu gecen hicbi yoruma cevap atmamıs =)

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    Alıntı kubilay_981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... bu motorun üstüne Outro Lex şarkısı dinlenir arkadaş

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ApacheRTR150+Mondi125+Yamaha50
    Alıntı QuerysmaS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş yorumları seçipte ona göre cevap atıyor, ayna konusu gecen hicbi yoruma cevap atmamıs =)
    bu arkadaş daha öncede böyle konular açtı sırf laf olsun diye o konulara girersen bu yorumları görürsün sonuçta aynı motor . alıntılar aynı motor için farklı zamanlarda yapılmış olabilir . ok ?

Motosikleti
    CRF
    Alıntı mustanoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arkadaş daha öncede böyle konular açtı sırf laf olsun diye o konulara girersen bu yorumları görürsün sonuçta aynı motor . alıntılar aynı motor için farklı zamanlarda yapılmış olabilir . ok ?
    sanırım bir yanlış anlasılma oldu, sizinde alıntılı mesajınızı simdi farkettim ben ondan bahsetmiyordum.

konuyu acan kişi atılan yorumlardaki neden ayna yok soruna cevap vermemiş aralarından olumlu yorumları secip onlara cevap vermiş bunu belirtiyordumki, sizin yorumunuzla şaşırdım.

Motosikleti
    Çelik Yuan 100 luk
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster

güsel bi motor gönderde binek olmazmı? egzoz kapalı zatenn açıktı kapattımm

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Aynaları modifiye olsun diye kaska mı taktın
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı gamsizvirane adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güsel bi motor gönderde binek olmazmı? egzoz kapalı zatenn açıktı kapattımm
    babane kardeşim senın motorundanda sen motor gonder diyorsun yorum istiyorsun al yaptık bu tarz yorumlar istemıyorsan kaldır fotografı herkes begenecek diye birşey yok

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Ortada iyi veya kötü emek var,emeğine saygı duyarım...

Söz gelimi,tirilyon verseler,elimi deymemBuda benim düşüncem...
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Motor nerde ben onu anlamadim? Resimde sadece sticker var. Motor stickerin altindami kalmis????
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Entel tribinde,seviyeli olalım kaskımızı takalım modunda falan gezen arkadaşların, bu başlıkları açan garibanlara pipi gibi olmuş, git kendini öldür,ivrennç diye yorumlar yazarak sergiledikleri ikiyüzlülük de dikkatlerden kaçmıyor.
    Kolpa Adamları

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Entel tribinde,seviyeli olalım kaskımızı takalım modunda falan gezen arkadaşların, bu başlıkları açan garibanlara pipi gibi olmuş, git kendini öldür,ivrennç diye yorumlar yazarak sergiledikleri ikiyüzlülük de dikkatlerden kaçmıyor.
    ne demek istiyorsunuz acık konusmanızı tavsiye edıyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)