Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Buda benim..Türkiyede TEKK RX 135 KİNG

Motovento
    REKLAM ALANI
    melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    harbi türkiyede tek gıcır gıcır maşallah sıkışıp satman kötü olmuş hayırlı müşteriler versin dostum
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alanada satanada hayırlı ugurlu olsun rabbim kaza bela vermesin..
    sagolasın alı abı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:37 ----------

Alıntı aSuBaYaH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emsali nasıl olsun,
    2002 yılından sonra türkiyeye bir daha gelmedi, ben iki tane hurdaya çıkardım çok keyifli bir makine ama bu saatten sonra bu motora binmeye kıyılmaz.
    allah kaza bela vermesin kardeşimize
    en son 2003 modelı var baskada yok galıba 70 bin 80 bin km yapan 135 ler var cok saglam yapmıs japonlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:39 ----------

bikaç resim daha

Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Motosikleti
    1965 JAWA
    Alanada satanada hayırlı olur inşl

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Böyle temiz, yazısız/boyasız herşeyiyle orjinal motorlara bayılıyorum..
    cillop gibi derler ya aynen öyle duruyor..tebrikler..

Motosikleti
    ---
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Böyle temiz, yazısız/boyasız herşeyiyle orjinal motorlara bayılıyorum..
    cillop gibi derler ya aynen öyle duruyor..tebrikler..
    tsk kardesım bende orjınal olsun 100 fazla olsun
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    nazarlık şart buna aga ya gerçekten sıfır motordan hic bi farkı yok gibi neredeyse allah kazasız belasız sürüşler göstersin dicem ama satıcaksın allah hayırlısını etsin inş.
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

Motosikleti
    ---
    Alıntı vioLence adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nazarlık şart buna aga ya gerçekten bnm sıfır motordan hic bi farkı yok gibi neredeyse allah kazasız belasız sürüşler göstersin dicem ama satıcaksın allah hayırlısını etsin inş.
    2 haftaya kadar satıldı satıldı yoksa duracak hayırlsı olsun artık

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Tereyağ gibi, ekmeğini bandır, bandır ye....
    İnşallah para işini halledersin de satmazsın...
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorum budur abi.baska bişey demiyorum:D ama dediğin gibi karsına koyupm saatlerce bakacağın motor bunun yanında diğerlerinn hiç kıymeti yok bile
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    Regal Raptor DD125E
    gerçekten çok güzel bir makineymiş
    [B]Kara Yılan[/B]
    [B]67 LP 278[/B]

Valla paraya ihtiyacınız olupda satmanıza üzüldüm ben olsam bir 10 sene daha saklar çok daha büyük meblalara satardım inşallah başka yerden açığınızı kapatırsınız motora sözüm yok.

Motosikleti
    ---
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumun ıcın sagol abı tsk ederim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:34 ----------

Alıntı G.BEREKET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla paraya ihtiyacınız olupda satmanıza üzüldüm ben olsam bir 10 sene daha saklar çok daha büyük meblalara satardım inşallah başka yerden açığınızı kapatırsınız motora sözüm yok.
    hayırısı 1-2 hafataya kadar belli olr belki satılır nakıt sıkıntımız gıder farklı bişeyde alabılırm kısmet hersey ya kingi bilen cokmus ben Türkiyede bu kadar cok bılındıgnı bılmıyodum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:37 ----------

Alıntı mesut78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten çok güzel bir makineymiş
    sagol kardesım sana daha ıyılerını nasıp etsın Allahım

Motosikleti
    Aprilia RS 125 2010
    Temizmis motorun ama satman üzücü
    :thumright

Motosikleti
    YAMAHA fz6fazer 2007 - SACHS- cbf150
    motosiklete doyasiya binip kullanmak yerine kendini gelistirmek yerine, niye oturup motor izler bizim milletimiz bir türlü anlamam. birde arkadas yagmurda , günesde binmem yazmis. enteresan dogrusu. yagmurda anladikda günesde niye binmiyosun arkadas yazik degilmi. o zaman sen puslu havayi seviyosun seni seniiiii. kurt bulanik havayi sever.

ama herzaman aklimin bir kösesindedir rx serisinden bitane alip koycam garaja ayni seninki gibi kullanilmamis sürekli izlenmis. fazeri degistirme fikrim olmasa hic düsünmeden alirdim seninkini 2. motor olarak. hayirli müsteriler.
    insallah bi apaciye gitmez motor yazik eder. orasina burasina biseyler yapistiracam derken motorlari palyacoya benzetiyorlar yahu.
    http://difm :cat:

Motosikleti
    Alıntı rman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosiklete doyasiya binip kullanmak yerine kendini gelistirmek yerine, niye oturup motor izler bizim milletimiz bir türlü anlamam. birde arkadas yagmurda , günesde binmem yazmis. enteresan dogrusu. yagmurda anladikda günesde niye binmiyosun arkadas yazik degilmi. o zaman sen puslu havayi seviyosun seni seniiiii. kurt bulanik havayi sever.

ama herzaman aklimin bir kösesindedir rx serisinden bitane alip koycam garaja ayni seninki gibi kullanilmamis sürekli izlenmis. fazeri degistirme fikrim olmasa hic düsünmeden alirdim seninkini 2. motor olarak. hayirli müsteriler.
    insallah bi apaciye gitmez motor yazik eder. orasina burasina biseyler yapistiracam derken motorlari palyacoya benzetiyorlar yahu.
    oturup izliycen derken ne derece temiz sıfır oldundan bahsetmek istedim.yağmurlu günü söyleyen arkadas motorun sahibi..evet bu motorlar çok canavvar 21 beygir gücünde.çoğu binen seseri tayfası sürat için biniyor.bu makinan bi eşli daha yok bu şekilde
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Maşallahı varr... çok güzel alet..
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

M-ottoman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlan (sahibinden) pasif durumda motor satıldı mı acaba?
    Bilelim ki, milli benliğini bilmeyen milletler, başka milletlere yem olurlar! M. KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    ---
    Alıntı rman adlı üyeden alıntı Mesajı göster

güneş dediysem aşırı öglen sıcaklarından bahsettım yoksa ne dıye bınmım guzel havalarda inş sizde bitane temız bulup alabılrısınız zamnı geldıgınde

Ya oturup duvar kağıdı yapıp izleyesim var.Varmısın yarışa.Biz hepimiz sen tek. . . Rx power. Sesine bitiyorum. . .

Motosikleti
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya oturup duvar kağıdı yapıp izleyesim var.Varmısın yarışa.Biz hepimiz sen tek. . . Rx power. Sesine bitiyorum. . .
    hele bide hava filtresiaçıksaa boopp sesi insanları korkutuyo valla

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler