Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bunlarda bizim motorlar arkiler saygılar

Motovento
    REKLAM ALANI
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoş görünsün diye aynaları sökmene gerek yoktu.
    renklerde güzel olmamış(bana göre)
    ama motor senin zevk senin istediğin gibi yaparsın süsleme ve renk özgürlüğün sana ait
    ama aynlarını kesinlikle tak

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ya iyiki motorları bi koyduk ya HEY ALLAH IM YA biri der dil falan biri der arki ne dmek biri der ayna yeminle bi anlam veremedim bu işe iyi veya kötü deyip geçin arkadaşlar yaw beni burda kötülemenize gerek yok biz orda emek vermişiz düştümüz duruma bak bi dayak yemedimiz kaldı yok canım olcek iş değil

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:32 ----------

Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resım oldugunun farkındayız bazı sorularım olacak cevap verirsen sevinirim
    yaş kac?okula gidiyor musun?motoru kım aldı?kac km bındın?max hızı kac?ehliyetın var mı?
    yaş 18 gidiyom liseye motoru babam aldı ehliyet yok kilometre bozuk hızı en fazla 100 yani

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:34 ----------

ya ben şunu merak ediyom burda hiç emege saygı yok resimleri komakla hatamı ettim anlamadım valla mahkemeyemi geldik siteyemi anlamadım
    yolda yavaş aşkta hızlı ne de olsa gölhisarlıyız kardeş:cat:

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı alakurt015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya iyiki motorları bi koyduk ya HEY ALLAH IM YA biri der dil falan biri der arki ne dmek biri der ayna yeminle bi anlam veremedim bu işe iyi veya kötü deyip geçin arkadaşlar yaw beni burda kötülemenize gerek yok biz orda emek vermişiz düştümüz duruma bak bi dayak yemedimiz kaldı yok canım olcek iş değil
    foruma yazılanlara dikkat ettiyseniz genellikle emeğinize saygı gösterildiğini görürsünüz. tabi bir de bu sitenin ve üyelerinin hemen hemen çoğunun bir de misyonu var. bu misyon motosikleti kurallara uygun ve emiyetli kullanmak bununla beraber de motosikleti sevdirmek ve yaygınlaştırmak. ancak sizin koymuş olduğunuz fotoğraflarda o kadar çok aykırılık var ki ister istemez bunlar akla geldi ve yazıldı.
    bir foruma üye olurken, yazarken ve dahi fotoğraf eklerken bunlara dikkat etmek gerekir diye düşünüyorum. ayrıca bu forumda kasksız, aynasız kim foto koysa eleştirilir. bu eleştirileri "dayak" olarak almayıp hassasiyetle yapılmış tavsiyeler olarak almanız bakış açınızı olumlu yöne çekecektir.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nası yani ne yazarlarsa yazsınlar kardeş yani biz böle yaptık taktir arkadaşların yani yapcak bişi yok
    bunu okuyunca eleştiriye açık olduğunu düşünmüştüm.
    burda kim senin emeğine saygısızlık etti ?
    ben kendi fikrim olarak KÖTÜ dedim. ''iyi veya kötü deyip geçin'' diyen sendin ?
    kask kullanıyosun peki. ya ehliyet? sürücü kursuna yazıldın mı?
    siteye üye olmadan önce hiç baktın mı acaba ''bunlar nasıl foto çekiniyo,nelere dikkat ediyorlar'' diye
    bu gün sitede aynı şeyi kim yapsın aynı eleştirileri oda görür bundan emin olabilirsin.

ne yapalım yapcak bişi yok

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:32 ----------

yaş 18 gidiyom liseye motoru babam aldı ehliyet yok kilometre bozuk hızı en fazla 100 yani

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:34 ----------

ya ben şunu merak ediyom burda hiç emege saygı yok resimleri komakla hatamı ettim anlamadım valla mahkemeyemi geldik siteyemi anlamadım
    oncelikle o motoru kendın alsaydın o hale sokmazdın

aynasız bi binici herzaman gozumde katildir bazen bisiklete binince ayna mı taktırsam derken siz aynaları sokuyorsunuz
    şimdi burda bize foto cektırmek için soktuk deme kimse yemez bunu biliyorum o motorların aynası kolay takılmıyor

ehliyetın yok ve max hızına 100 diyorsun hatalısın

bu site evet farklı cunku neden cogu kişi sevdiklerini dusunuyor bu kadar basit

benım karsıma su şekilde cıksaydın ornegın o motorda ayna olsa ve turkceyı guzel kullansaydın ve ukela ukela konusmasaydın sitede kabul gorurdun

bu sitede ehliyetı olmayan cok benım uyeliğim 2007 kurban bayramında aldım ehliyetı fakat kimse bana sana davrandıkları gibi davranmadı

suclusun hatalısın bunu kaul etmek bi erdemdir

emin ol aramızda yas farkı en fazla 2 senın durumunda bende vardım gencsın heyecanlısın kanın kaynıyor hız yapmak motorla akrobasik hareketler yapmak sana zevk ve heyecan verıyor bunu biliyorum bende yasadım aynılarını motorla ve arabayla buyuk kazalarım oldu ama motorda kask arabada emniyet kemeri vardı anlatmak istedigimi anlamıssındır umarım

bi zamanlar senın gibiydim actıgım topiklerden anlarsın cocukluk genclık heyecanı diyorum ya tek istegım sadece kendıne ve ailenden birine yada arkadaşlarına birşey olmadan akıllanırsın

hepsini gectım o tarz motorları sevmıyorum o yuzden istedıgın kadar guzelleştir gozume guzel gelmıyor o yuzden tarzını begenmedım

saygılar
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    güzel olmuş motorlar.
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    apaçizm
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oncelikle o motoru kendın alsaydın o hale sokmazdın

aynasız bi binici herzaman gozumde katildir bazen bisiklete binince ayna mı taktırsam derken siz aynaları sokuyorsunuz
    şimdi burda bize foto cektırmek için soktuk deme kimse yemez bunu biliyorum o motorların aynası kolay takılmıyor

ehliyetın yok ve max hızına 100 diyorsun hatalısın

bu site evet farklı cunku neden cogu kişi sevdiklerini dusunuyor bu kadar basit

benım karsıma su şekilde cıksaydın ornegın o motorda ayna olsa ve turkceyı guzel kullansaydın ve ukela ukela konusmasaydın sitede kabul gorurdun

bu sitede ehliyetı olmayan cok benım uyeliğim 2007 kurban bayramında aldım ehliyetı fakat kimse bana sana davrandıkları gibi davranmadı

suclusun hatalısın bunu kaul etmek bi erdemdir

emin ol aramızda yas farkı en fazla 2 senın durumunda bende vardım gencsın heyecanlısın kanın kaynıyor hız yapmak motorla akrobasik hareketler yapmak sana zevk ve heyecan verıyor bunu biliyorum bende yasadım aynılarını motorla ve arabayla buyuk kazalarım oldu ama motorda kask arabada emniyet kemeri vardı anlatmak istedigimi anlamıssındır umarım

bi zamanlar senın gibiydim actıgım topiklerden anlarsın cocukluk genclık heyecanı diyorum ya tek istegım sadece kendıne ve ailenden birine yada arkadaşlarına birşey olmadan akıllanırsın

hepsini gectım o tarz motorları sevmıyorum o yuzden istedıgın kadar guzelleştir gozume guzel gelmıyor o yuzden tarzını begenmedım

saygılar
    bir kere bu motorları bilmiyosun aynası 5 dk almıyo sökmesi sadece çeviriyosun sökülüyo o kadar basit ayrıca burda ukala konaşan falan yok tmm siz haklısınız bişi demiyom ama ben bunları biliyom yani

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:46 ----------

hapiniz aynı babam gibi konuşmuşunuz haklısınız da ayrıca orda arkadaş diyo kendin lasan böle yapmazsın kendim alsam varya bu nolcak dahada yapardım hem bide diyo arkadaş orda türkçeyi güzel kullansaydın o bilmiyosa arkinin ne anlama geldini onun sorunu o arki demekte ne var anlamadım

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    merak etme senden fazla kullanmışlıgım sokup takmışlıgım var o motorları

hiç yoktan hatanı anlama yada soylenenden ders cıkarma erdemın var bu cok iyi birşey tek istegım senden aynanı tak ve kasksız asla binme
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Türkçe katilleri Arki başlığa mı yazılır,özel mesajda arkana diyeceksen de ama başlık hiç uygun düşmemiş.

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    bende sen gibiyim kardeş herzmn kaskımı takardım geçen hafta takmadım kaza yaptım dudağım patladı yemek yiyemiyorum banyo yapamıyorum bi kere kask takmadım ondada kaza yaptım..kaskı mutalaka tak bnm motrumda senn giib sayılır ayna sart ama bnde takmıyorum.kaskını mutlaka kullan
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    bıraz farklı olmak düşünmek lazım tabii insanlara beğendırmek zordur tabii fakat öncelıkle motorcu nasıl olmalı motoru nasıl olmalı fıkri kafanızda oluşmalıydı elinizdeki boya yada vs. malzemeler değil ben ehlıyetımı gec aldım .bu stenın öncedende farkındaydım ama motosıklet tecrubemde vardı kımsede anlamazdı yınede üye bıle olmadım ne işim var orda dedim sonra tecrübe ve kıyafetlerım tamamsa nıye üşenıyordum ehlıyetıme dedım ve aldım mesele bu değil ama burdaki cercevede emek te olsa göze uygun hıtap etmeyen bır görüntü yaşları genç ehlıyetlerı yok türkcesı uygun değil ve kaldıkı hiç tanımadığı insanlara seslenıyorsun bızler senın lisedeki arkadaşların değiliz daha düzgun bır hıtap şekli olabılırdı . Bırde keşke araştırsaydınız neler yapılabılırdı dıye eğer o yapılabıleceklerı yapamıyorsanız emın olun motosıkletınızın orjinal halı daha güzeldır

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    Yanlış düşünüyorsun

Hergün gelen kaza haberleri dikaktsiz sürücüler motorun trafikte hiçe sayıldığı bir ülke bunun sebepleride motorcuların serseri davranışları Kurallar vardır yaşamın her anında sen bu kurallara göre bir şeyler yapsaydın gelen yorumlar biraz daha olumlu olurdu.

ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    ne yapalım yapcak bişi yok
    var ehlıyetını alana kadar bınme , aynalarını tak , türkçeyi biraz ögren yapılcak şey cok sunuda unutma türkche deil türkçe

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:40 ----------

bir kere bu motorları bilmiyosun aynası 5 dk almıyo sökmesi sadece çeviriyosun sökülüyo o kadar basit ayrıca burda ukala konaşan falan yok tmm siz haklısınız bişi demiyom ama ben bunları biliyom yani

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:46 ----------

hapiniz aynı babam gibi konuşmuşunuz haklısınız da ayrıca orda arkadaş diyo kendin lasan böle yapmazsın kendim alsam varya bu nolcak dahada yapardım hem bide diyo arkadaş orda türkçeyi güzel kullansaydın o bilmiyosa arkinin ne anlama geldini onun sorunu o arki demekte ne var anlamadım
    arki nedir ? bana bunun sözlük anlamını cıkarsana hangı sozlukte kullanılıyor bu ? arki nedir bu ?
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

hay arkiyede aynayada ya nerden geldim bu siteye arkadaş ya akıl alcak olsam size değil baba giderdim türkçe öğrencek olsam size değil öğretmene giderdim hay ALLAH IM YA tamam arkadaşlar resimleri kaldırıyom k.bakmayın buraya gelmekle hata yaptık

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    hay arkiyede aynayada ya nerden geldim bu siteye arkadaş ya akıl alcak olsam size değil baba giderdim türkçe öğrencek olsam size değil öğretmene giderdim hay ALLAH IM YA tamam arkadaşlar resimleri kaldırıyom k.bakmayın buraya gelmekle hata yaptık
    nıye hata yapmış olasın arkadaşım burda herkes halınden memnun bu stede eğitici öğretıci düzgun bılgıler bulabılırsın hem keşke babana öğretmenıne gıtseydın kendını ne kadar akıllı sanıyorsun ki onlara gıtmıyorsun yazık bır iş yapılır beğenılır yada beğenılmez teşekkür alınır yada eleştırılır bence sen bırde mahallenızın bakkalına gıt ordan fıkır al

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Akşam akşam güldürdün beni vallahi Allah'ta seni güldürsün..

Ama çok fevri yazılar yazıyorsun..Burada sana cevap yazanların kimler olduğunu veya olabileceğini göz önünde bulundurmalısın..Herkes muhteşem bilgilidir tecrübelidir manasında söylemiyorum bunu..Sadece biraz daha ölçülü yazabilirdin demek istiyorum..

Ayrıca mesajlarında sen dedin bunu yorum yapabilirsiniz diye..Şimdi alınmanı gerektirecek bir durum yok..İnsanlar normal olarak aynaları sökük olan, boyalı, stickerlı bir cup resmi görünce ve senin yazdığın 2-3 mesajı okuyunca görüşlerini yazmışlar..Hiçbirinde hakaret vs. yok..

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    konu sahibi:

bak bende cup kullanıyorum, sende cup ama sen apaçisin kusura bakma 2+2=4

apaçi: http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=apa%C3%A7i
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    Alıntı raven71 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    foruma yazılanlara dikkat ettiyseniz genellikle emeğinize saygı gösterildiğini görürsünüz. tabi bir de bu sitenin ve üyelerinin hemen hemen çoğunun bir de misyonu var. bu misyon motosikleti kurallara uygun ve emiyetli kullanmak bununla beraber de motosikleti sevdirmek ve yaygınlaştırmak. ancak sizin koymuş olduğunuz fotoğraflarda o kadar çok aykırılık var ki ister istemez bunlar akla geldi ve yazıldı.
    bir foruma üye olurken, yazarken ve dahi fotoğraf eklerken bunlara dikkat etmek gerekir diye düşünüyorum. ayrıca bu forumda kasksız, aynasız kim foto koysa eleştirilir. bu eleştirileri "dayak" olarak almayıp hassasiyetle yapılmış tavsiyeler olarak almanız bakış açınızı olumlu yöne çekecektir.

söylenebilecek başka birşey yok.

motorlara gelince benim tarzım değil ancak ortada bir emek var ve emeğe saygı göstermek lazım (zevkler ve renklerin tartışılamayacağı gibi). şahsi düşünceme gelecek olursak benim olan motorun orjinalliğini boya, sticker vs. ile bozmamaktan yanayım. ancak kullanışlı, işlev gören veya görebilecek aksesuarların (topcase, motor koruma demiri, sidecase, iridyum buji, KN hava ve yağ filtresi, tur camı vs.) motoru daha güzel gösterdiğini düşünürüm.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler