Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

CBR600F Nasıl Touring'e çevrilir? Türkiye'de ilk Sisy Bar'lı 600F :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    dreamdark; olumsuz yorumları boşver, benim gibi artçısı olmayıp tek başına takılanlar kıskanıyo işte boşver
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Güzel olmus da ; yazık bu motora yahu
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    plaka güzelmiş o plaka ile çok göze batmaz zaten
    İki kişinin bindiği motor değildir.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok canım alınmıyorum. Böyle bir uygulamanın bu motorun kimyasına ters olduğunun ben de bilincindeyim tabiki arkadaşlar ama görsellikten ziyade işlevsel olsun biraz dedik, uzun yola giderken rahat edelim.
    Yoksa zorunlu haller harici motorun üzerinde kalmayacak zaten bu parça.
    dreamdark bukadarla kurtarırsan iyi ama hiç ümidim yok. Bugün sisy bar diyen yarın koltuktan memnun olmayacak onu degiştircen bir başka gün süspansiyonlar çok sert diycek onu degiştircen derken bir bakmışsın motosiklette orjinal olarak bir motor birde şase kalmış. Bu nedenle bence en kısa sürede enduro'ya yatay geçiş yap yok maliyetli oluyor diyorsan sana en maliyetsizini söyleyim . Boşan Ne okadar degişiklige gerek kalır nede motoru degiştirmek zorunda kalırsın.

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    İşlevsellik ve ekonomik olması bence görüntüsündeki zıtlığın düşünülmesini engellemiş
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı ibrahim_zx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok guzel olmus, plaka daha da guzel olmus.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dreamdark; olumsuz yorumları boşver, benim gibi artçısı olmayıp tek başına takılanlar kıskanıyo işte boşver

Herkesin 600F'e sisy bar takacak kadar sevdiği bir artçısı olsun inşallah

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:10 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:10 PM ----------

Alıntı sametrix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plaka güzelmiş o plaka ile çok göze batmaz zaten
    Di mi di mi bence de

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:17 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:10 PM ----------

Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dreamdark bukadarla kurtarırsan iyi ama hiç ümidim yok. Bugün sisy bar diyen yarın koltuktan memnun olmayacak onu degiştircen bir başka gün süspansiyonlar çok sert diycek onu degiştircen derken bir bakmışsın motosiklette orjinal olarak bir motor birde şase kalmış. Bu nedenle bence en kısa sürede enduro'ya yatay geçiş yap yok maliyetli oluyor diyorsan sana en maliyetsizini söyleyim . Boşan Ne okadar degişiklige gerek kalır nede motoru degiştirmek zorunda kalırsın.
    Yok yok bu kadarla kalır artık, daha birşey gelmez elden zaten, en fazla dediğin gibi ileride enduroya yatay geçiş yaparım ama yoook hayatta bırakmam karımı

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Dreamdark bence de motorun bi başka olmuş ama kullanıcı ve artçı için motorun
    kullanımı önemli sök tak kolaylığı olduğu için seyehat esnasında tak günlük kullanımda
    sök pratik zekice bir düşünce olmuş yapılan işçilik ise on numara olmuş
    ellerine sağlık ama alttaki resimdeki gibi olsa tam süper olurdu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBR 600F

bence böyle de olurdu.ama seninki de hoş .sonuçta uzun yolda rahatlık ön planda:D.. gördüğüm kadarıyla sökülüp takılabiliniyor..geziden sonra çıkartabilirsin. bence gayet güzel

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aman güzel kardeşim sağlam mı acaba güzel kontrol ettinizmi o parcaya güveniliyorsa hayati önem taşıyor

Alıntı arslanfb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dreamdark bence de motorun bi başka olmuş ama kullanıcı ve artçı için motorun
    kullanımı önemli sök tak kolaylığı olduğu için seyehat esnasında tak günlük kullanımda
    sök pratik zekice bir düşünce olmuş yapılan işçilik ise on numara olmuş
    ellerine sağlık ama alttaki resimdeki gibi olsa tam süper olurdu
    Teşekkür ederim.

Alıntı Torx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence böyle de olurdu.ama seninki de hoş .sonuçta uzun yolda rahatlık ön planda:D.. gördüğüm kadarıyla sökülüp takılabiliniyor..geziden sonra çıkartabilirsin. bence gayet güzel
    Sağol Yasin'cim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:59 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:55 PM ----------

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman güzel kardeşim sağlam mı acaba güzel kontrol ettinizmi o parcaya güveniliyorsa hayati önem taşıyor
    Tornacı en sağlam malzemeyi, kaynağı kullandı ve kaynak yaparken de desteklemek için birçok parça kullandı. Söylediğine göre kamyonu bile çekersin dedi. Ama tabiki biz zaten ani gazlamalar ve frenajlardan kaçınıyoruz, sorun olmasa bile riske gerek yok. Sakin kullanımda eşimin arkaya yaslanıp yorulmadan seyahat edebilmesi açısından son derece güvenli olduğunu düşünüyorum. Zaten sürekli kontrol ediyoruz; herhangi bir deformasyon ya da çatlama vs. var mı diye

tutankhamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco G-Dink 250i
    uzun yol ve artçılı yolculuk için güzel olmuş bence bu arada ben bu motosikleti maltepede gördüm galiba ama tabi yanılıyor olabilirim

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşan Ne okadar degişiklige gerek kalır nede motoru degiştirmek zorunda kalırsın.
    Aboo , birileri duymasın... Unuttun galiba Elint Yeschim de sitenin üyesi. Editör meditör dinlemez banlar valla
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Versys '07
    güzel olmuş çok yaratıcı gerçekten

Alıntı tutankhamon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    uzun yol ve artçılı yolculuk için güzel olmuş bence bu arada ben bu motosikleti maltepede gördüm galiba ama tabi yanılıyor olabilirim

Bugün gördüysen Maltepe tarafındaydım.

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Bu motosikletin artçısı olarak yorumlarınıza istinaden ; 600f i çok sevdiğimiz için şu an başka motor almayı düşünmediğimiz için uzun yolda yavaş süratlerde bel sağlığı konforum için eşimle böyle bir çözüm bulduk, şu an için hayatımdan memnunum Evet görsel olarak pek iç açıcı değil hatta şaka gibi Fakat sök - tak matnelitesi vakıf olduğundan karizmayı tam olarak resetlemedik çok şükür Boşanmamızı bir çözüm olarak eşime sunan beyefendi size sesleniyorum: 600f i kocamın elinden aldığım zaman zaten o istediği motoru alıp kullanacak o zamana kadar da bana katlanabilir sanırım Görki korkma bak bu kadar gayet sakinim Beğenen beğenmeyen herkese sevgiler

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yani yapacak yorum hem çok hem yok
    o motorla düşük süratte gitmeyeceğiniz kesin, yüksek süratte yenge hanım arkaya yaslanarak yolculuğu devam ettirebilecekmi bence biraz zor.
    sabah 600f ci bir arkadaşım damlayacaktır bu başlığa bakalım o ne diyecek
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı komtan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600f amacına biraz daha yaklaşmış

Arkaya topcase uydurarak hem sırt dayamayı hem bagaj kapasitesini elden çıkartırdın sanki be emrecim hayırlı olsun yeşime, sağ sol kol dayamalarda sıra
    seninkinede yapalim hemde kralini sen iste valla profi bisey yapariz elektrikli sirtlik ayarli filan....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:20 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:18 AM ----------

Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motosikletin artçısı olarak yorumlarınıza istinaden ; 600f i çok sevdiğimiz için şu an başka motor almayı düşünmediğimiz için uzun yolda yavaş süratlerde bel sağlığı konforum için eşimle böyle bir çözüm bulduk, şu an için hayatımdan memnunum Evet görsel olarak pek iç açıcı değil hatta şaka gibi Fakat sök - tak matnelitesi vakıf olduğundan karizmayı tam olarak resetlemedik çok şükür Boşanmamızı bir çözüm olarak eşime sunan beyefendi size sesleniyorum: 600f i kocamın elinden aldığım zaman zaten o istediği motoru alıp kullanacak o zamana kadar da bana katlanabilir sanırım Görki korkma bak bu kadar gayet sakinim Beğenen beğenmeyen herkese sevgiler
    oyyy bu yorumda sert kayalar icermis yaw
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    emre ne ettin yaa , geçen selime sisy bar tak diyodum sen direk imal etmişsin, eline sağlık ..
    artık yeşim arkandaykende teker yapabilirsin
    GKN MOTORS

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Çok güzel olmuş emeğinize sağlık.
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler