Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011 SonuncuSonuncu

İşte benim AŞKIM!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motoruna bu kadar aksesuar alcana biraz kilo alaydın demeslermi adama.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kymco xting 500
    motorunuz dehset guzel ya bırbırınızı tamamlıyorsunuz harbıden Allah kazadan korusun sızı

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya o değilde yarın bugün oğlumu satıyorum diye ilan açarsan hiç bi erkek almaz :D
    ben düşünürdüm bi an yani gay'miyim lan ben falan
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Vaoww.. Bir bayan arkadaşımız ve racing sever... Ne demeli... Sözün bittiği yer.. Kazasız sürüşler...
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seda. ADONİS gerçekten çok yakışıklı, çok farklı olmuş. Allah c.c. kaza bela vermesin. Bence sen bir nazar duası okut bu resimlerden sonra illaki birilerinin nazarı değecektir

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kaskının içine saçlarını sıkıştır hareket halindeyken bayan olduğun belli olmasın bil hassa uzun yolda üç beş otomobilli kro seni bayan olduğunu görünce sıkıştırabilir kaza yaptırabilir allah muhafaza

Motosikleti
    R6
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoruna bu kadar aksesuar alcana biraz kilo alaydın demeslermi adama.
    Demezler, diyemezler. Zira 1,5 kilo aldım

Alıntı minel_dila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunuz dehset guzel ya bırbırınızı tamamlıyorsunuz harbıden Allah kazadan korusun sızı
    Çok teşekkür ederim. Amin, komplemizi korusun

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya o değilde yarın bugün oğlumu satıyorum diye ilan açarsan hiç bi erkek almaz :D
    ben düşünürdüm bi an yani gay'miyim lan ben falan
    Valla Erhan ilana çıkmadan bile o kadar çok soran oluyor ki, satılık olmadığını söylemekten bıktım. Erkek olduğunu söylesem vazgeçerler mi aceba?

Alıntı Selka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vaoww.. Bir bayan arkadaşımız ve racing sever... Ne demeli... Sözün bittiği yer.. Kazasız sürüşler...
    Çok teşekkürler ama racing seven çok bayan var zaten

Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seda. ADONİS gerçekten çok yakışıklı, çok farklı olmuş. Allah c.c. kaza bela vermesin. Bence sen bir nazar duası okut bu resimlerden sonra illaki birilerinin nazarı değecektir
    Çok sağ olun. Beğenmenize sevindim. Anneme söyledim nazar duasını, "Ben hergün okuyorum zaten" dedi

Alıntı kartezyenx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskının içine saçlarını sıkıştır hareket halindeyken bayan olduğun belli olmasın bil hassa uzun yolda üç beş otomobilli kro seni bayan olduğunu görünce sıkıştırabilir kaza yaptırabilir allah muhafaza
    Saçlarım daima (300 metre gitmeyeceksem) kaskımın içinde oluyor zaten. Dışarıda bırakırsam kimse sıkıştırmasa bile motordan indiğimde saçlar pert oluyor zaten
    Havalar ısınıyor, yeni aldığım yazlık montumu uzun yolda çırpma yapmasın diye oldukça dar aldım. Üstüme tam oturuyor. O ele verebilir bu yaz bayan olduğumu. Bakalım ne atraksiyonlar yaşayacağız...
    [COLOR="Blue"][B]"Ey yaşam, senin bunca değerli oluşun ölüm sayesindedir."

Lucius Annaeus Seneca [/B][/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Halis abi, her halükarda yemek benden. Misafirimsin sen benim. Kaybeden için başka şeyler düşünelim. Bu arada kilosu az çıkan kazanır çok çıkan değül

olurmu kıs ben iki seda yaparım bundan 10 15 yıl önce olsaydı yarışırdım senle kilo konusunda aama şimdi olmaz o zamanlar 49 50 kğ şimdi 70 72 arası gidip geliyom senle öyle yarışamam direk kaybederim
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    R6
    O zaman kaybettin bile ağbi

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim ss kullanan bayanlara hep bi sempatim olmustur hayat tarzları evde örgü ören dedikodu yapanlarınkinden çok farklı oluyor allah kaza bela göstermesin bu arada motorun gerçekten güzelmiş dikkatli kullan
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

Motosikleti
    R6
    Alıntı bassy_bolu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim ss kullanan bayanlara hep bi sempatim olmustur hayat tarzları evde örgü ören dedikodu yapanlarınkinden çok farklı oluyor allah kaza bela göstermesin bu arada motorun gerçekten güzelmiş dikkatli kullan
    Teşekkür ederim. Allah hiç birimize kaza bela göstermesin. Evet evde örgü örmüyorum onun yerine çıkıp motorumu yıkıyorum veya zincirini temizliyorum ama insanlar çok garipsiyor. Geçen gün komşumuz bi teyse beni motorun önünde eğilmiş ellerim kapkara görünce panikle "Bişey mi oldu yoksa?" diye sordu, "Yoo zincir temizliyordum" dedim. "Allah onu da öyle yaratmış, sual olunmaz" bakışı atıp gülümseyip gitti

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim. Allah hiç birimize kaza bela göstermesin. Evet evde örgü örmüyorum onun yerine çıkıp motorumu yıkıyorum veya zincirini temizliyorum ama insanlar çok garipsiyor. Geçen gün komşumuz bi teyse beni motorun önünde eğilmiş ellerim kapkara görünce panikle "Bişey mi oldu yoksa?" diye sordu, "Yoo zincir temizliyordum" dedim. "Allah onu da öyle yaratmış, sual olunmaz" bakışı atıp gülümseyip gitti
    dün aksam babamla sitede gezerlek girdik bu foruma.. babama bak kız motor kullanıyor 600 lük dedim ...babamın tepkisi vay anasını beh..mesaj atsana nasıl zaptediyo kız basına kocam motoru sanada anlatsın sende alcan dedi ...bana devamlı sen zaptedemessin koca motoru nabıcan der..hayet kalıplı ve güçlü bi yapım var seni görünce motorun tepesinde oda gaza geldi(bak kız kullanıo benim oğlummu kullanamıyacak psikolojisi )..teşekkür ederim motora bi adım daha yaklaştım
    Dağda motor kullanan asfaltta yan yatmaz...

mach1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zn125 (pırpır)
    Alıntı bassy_bolu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün aksam babamla sitede gezerlek girdik bu foruma.. babama bak kız motor kullanıyor 600 lük dedim ...babamın tepkisi vay anasını beh..mesaj atsana nasıl zaptediyo kız basına kocam motoru sanada anlatsın sende alcan dedi ...bana devamlı sen zaptedemessin koca motoru nabıcan der..hayet kalıplı ve güçlü bi yapım var seni görünce motorun tepesinde oda gaza geldi(bak kız kullanıo benim oğlummu kullanamıyacak psikolojisi )..teşekkür ederim motora bi adım daha yaklaştım
    Babama gösterdiğimde bu makinalar tehlikeli diyor
    Malımızı mülkümüzü bir horoz taşır,keyfimizi Sultan Mecit vapuru taşıyamaz
    Drift Religion

Motosikleti
    Kanuni / deer 152
    Çekici bir motor,rengi çok güzel. Allah kazadan beladan saklasın maşşallah.
    bu kask 500 yuro amma sana 250ytl olür yavrum.
    Oğlümü 10 numera moturcu yapacaaam.:mrgreen::mrgreen:

SilentScream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Yamaha MT-09 Tracer
    sedacım modifikasyonların tekrardan hayırlı olsun diyelim , o dağdaki fotoğraflar ne güzel öyle , o yetenekli arkadaşını merak ettim doğrusu bravo...

ahmet şimşek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R1
    Allah kaza bela vermesın...allah kısmet ederse benımde olcak bı kızımm suzukı hayabusa ama ben görurmuyum bılmem gayrı...

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    öncelikle bi maşallah diyim nazar değmesin
    Ben bu kadar tatlı duran 6oo F görmedim mavi tondaki çıkartmalar ve dişli bence çokda farklı ve şık durmuş
    ALLah kazasız belasız sürüşler daim etsin
    Aşkın ile daha nice km'lere

Benmde soyadı 6oo F olan bi aşkım olsa ne bakarım ona ama
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    γaкıηda σLćaк ;}
    allah kaza bela vermesin gerçekten çok güzel olmuş
    [COLOR="Black"][B]Benim naçiz vücudum nasıl olsa bir gün toprak olacaktır. Fakat Türkiye Cumhuriyeti ebediyen yaşayacaktır.
    M. Kemal Atatürk[/B][/COLOR]

wermeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    motosiklete bir bayan eli değdiği de nasılda belli .. tebrikler herşey harika bir uyum içinde..

catma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX 150 & YAMAHA MT 07
    Oldukça şık bir uyum yakalamışsınız... güzel günlerde kullanın....
    PEUGEOT 103 SPORT>HONDA CBF 500>YAMAHA FAZER 600>HONDA CBF 1000>YAMAHA YBR125>SUZUKİ DL 650>HONDA VFR 800X>HONDA MSX125>YAMAHA MT07 & HONDA PCX 150

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler