Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

İşte benim AŞKIM!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Hiçte güzel omamış, hem 600f kötü, çirkin motor aynaları da çirkin sat sen o motoru ..

selam seda geç kalınmış bir başlık neden 6 sene bekledin anlamadım kendine iyi baka motorunla daha nice 6 senelere diyorum ..
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tebrikler gercekten cok guzel olmus.özellikle zincir ve dişli benim de aklımdaydı.mavi renk gsx600 f ime yakısırmı diye dusunmekteydim ben de.ben zinciri mavi alıp dişliyi ise elektrostatik olarak boyatmayı deniycem.sana da eğer rizoma ve benzeri manetler dusunmuyorsan orjinal manetleri elektrostatik toz boyama ile istediğin renge boyatma alternatifini düşlünmeni öneririm.
    bunun dısında benim motorun ''katana'' kullanıclarının oldugu bir foruma üye oldum.ve orda tanıstıgım bir vendor dan ihtiyacım olan ön fren merkezi kutusu ve kapağını sipariş verdim.eger ihtiyacın olan bir parça vars ao kişi ile tanısmanı tavsiye ederim.oem ya da aftermarket bir cok parça bulma konusunda yardımcı olabilir.
    eger niyetin varsa killa_sg@hotmail.com dan ulaşabilirsin bana.ilk gercek siparişimi yaptım ve yakında geri dönüşünü de alıcam ve olumlu olacagını tahmin ediyorum.

yamahasülo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ford fokus
    arkadaşım süper olmuş kızların bu kadar ince düşündüğünü bilmezdim motor konusunda sende çok güzesin motorun kadar

[toprağım bir anda kıskandım allah yolunu daima açık ve düz yapsın bolu dağlarında fazla gezme hasta olursun

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    allah kazasız nice km'ler nasip etsin Seda Burak iyi arkadaşımdır Eskişehirden selamlar gönderiyorum

Motosikleti
    mondial 125zn gitti tiger250 geldi.
    dişlin ve zincirin çok güzel.resmen bende bayıldım.bunun başka renklerinden de var mı?
    2 teker tek ruh tek yol.

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mavi çok güzel olmuş bence motorun birkaç yerine daha mavi kullanın özellikle daha açık olan turkuaz mavisi güzel durmuş.
    We are many...

Motosikleti
    tiger800
    vay bee super yaa
    amanı geçim olsa bile nice mutlu yıllara diyorum:D:D
    darısı benim basima (600f in yani::DD:D)

shadow_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR
    banada banada
    Rüzğarı_hissSet

valla motosiklet süper kazasız belasız sürüşler...

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen bu motoramı aşkım diyosun bu dünyanın kuralı hç değişmicek galiba güzel kızlar çirkinlere aşık oluyo şaka şaka güzel olmuş motorun

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    ben tartıyı motora koydum 15 akşam seni tartmaya ank gelcem kaybeden akşam yemegini ismarlar
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben tartıyı motora koydum 15 akşam seni tartmaya ank gelcem kaybeden akşam yemegini ismarlar
    abi motoru tartıya koyacaktın kelime oyunu yapma lütfen
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    CBR 125R
    hayyallerimdeki renk kombinasyonu.. =)
    [COLOR="DeepSkyBlue"][U][B][I]Özgrlk için motosklt..![/I][/B][/U][/COLOR] :cat: [B]CBR[/B][COLOR="#FF0000"][B] 125[/B][/COLOR][B]R[/B]

maşallah zincir ve dişli çok güzel duruyo
    ben çok beyendim....

Motosikleti
    hONDA CBF-150 (YAKINDA) :)
    off maşşallah süper bir motorunuz var darısı bizer inşallah .kazasız belasız sürüşler dilerim .

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Vallahi Kocaman MAAŞALLAH.. Motosiklete de. Sahibinede. Çünkü ikiside bir birinden güzel. Nazar bazmayanlar çatlasın....
    Sevgili seda; İnşallah kazalardan belalardan uzak herzaman aynı neşe ve çoşkun ile aramızda olman dileklerimle seni tebrik ediyor hayırlı, uğurlu olsun diyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    seda arka çamurluğu nerden temin ettin?

yaa muhtesem bi motorr o cbr yazan mavi o kadar tatlı bi mavi ki içm gitti yaa harkiaa masllah darısı bizim basımıza insallahh sde ve mhtsm bi mdfye olmsh

Motosikleti
    R6
    ahmetnr, 6 sene beklemedim. O zaman zaten motorum yoktu. O zaman motoru olan üye sayısı kaçtı ki zaten. Hadi onu da geçtim o zaman üye sayısı kaçtı. Hem sen nazar değmesin diye çirkin dedin biliyorum ben. Darısı senin çirkinle senin başına

araltı, çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için. Manetleri boyatmayı çok düşündüm aslında çünkü manetlerim gayet rahatlar. Fakat güzel boyanabileceği konusunda endişeliydim. Senin motorda da çok güzel durur renkli zincir. Ama sen mor al bari, aynı olmasın

yamahasülo, aykara teşekkürler.

digi_boy26, çok teşekkürler. Çok selam söyle kankulime. Başlığı da gözüne sok bir zahmet. Hayırlı olsun demedi o daha

skakfilozofu, zincirimin gold,krom, kırmızı, yeşil, sarı ve mor renkleri de mevcut.
    Dişlim de bu;

Dişlimin de mavi dışında siyah, kırmızı ve gold renkleri mevcut.

Jubaa, çok teşekkürler. Dediğin gibi mavileri artırabilirim ama nerde kullanarak? Abartıp elilme gelen herşeyi de mavi yapmak istemiyorum. Dengeli ve gözü rahatsız etmeyen bi renk dağılımı olsun istiyorum. Önerin varsa dinlerim

engineng çok teşekkürler. Dediğin gibi darısı senin 600F’in başına

shadow_57 amin amin

Jon@thaN, çok teşekkür ederim, hepimize..

çelikatlı, bana iltifat ederken motorumaçamur atmasaymışın tam süper olacakmış. Neyse şaka şaka deyip çevirmişsin

Halis abi, her halükarda yemek benden. Misafirimsin sen benim. Kaybeden için başka şeyler düşünelim. Bu arada kilosu az çıkan kazanır çok çıkan değül

celalkd çok teşekkürler. Çok sevindim.

hakan_48586 çok sağol.

kawasaki26, dediğiniz gibi darısı başınıza. Teşekkürler ayrıca

osmanba, inşallah amin. Çok teşekkür ediyorum. Çok düşüncelisiniz. Allah bir ömür hepimize motora binip bu forumlarda yazmayı nasip etsin..

deejay_hasan, çok teşekkür ederim, çok sağol. Darısı başına

Torx;

Alıntı Seda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...
    one öncelikle teşekkür ederim. Zincir, dişliler, bujiler, egzoz ve HotBodies çamurluğu Amerika’dan kendim getirdim. Dolayısıyla orda almak zor olmadı. Fakat getirirken kırılmasın diye, ve tabi ellerimde dolu olduğu için, ambalajında açtığım delikten ip geçirerek boynuma asıp getirmiştim. Annem gül gül öldü halime
    ...
    [COLOR="Blue"][B]"Ey yaşam, senin bunca değerli oluşun ölüm sayesindedir."

Lucius Annaeus Seneca [/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler