Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

MOTOPLUS Motosiklet Fuar FOTOĞRAFLARI ve YORUMLARI

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    şimdilik yok :(
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    truimph deytona 675 benı bıtırdı yaaa...yarın kısmet olursa gelıcem standa gece ankaradan bınıyorum otobuse sabaha allahın ızınıyle ordayım...
    aynen bende bittim tam bir canavar olmuş. bu arada nerenin üretimi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muratgergerli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fotolar çok güzel..

Devamı gelecektir tabi ki..Bu sebepten dolayı konuya abone olayım diye yazdım..
    İmza mı; yok anam taklit ediliyor... Parmak basıyorum artık..
    ŞEYTAN TÜYÜNÜ BENDE UNUTMUŞ.

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muratgergerli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotolar çok güzel..

Devamı gelecektir tabi ki..Bu sebepten dolayı konuya abone olayım diye yazdım..
    Murat abi sen ne zaman geliceksin fuara bi tanışamadık gitti
    Ama bellide olmaz bakarsın askerlikte oraya gelirim
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı cbr125faik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    truimph deytona 675 benı bıtırdı yaaa...yarın kısmet olursa gelıcem standa gece ankaradan bınıyorum otobuse sabaha allahın ızınıyle ordayım...
    faik geldiğinde görüşelim kesin
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

derbici_52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC
    yapmayaın arkadaslar hepsi bu kadarmi ilk gun izlaminiz bukadarmi hani makinlar koca fuarda

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fuarda standımıza koyulan elemanlar tamamen fiyasko...
    Adamlar bilgisayar basında geyik yapmaktan baska bişi bilmiyorlar kardesim bu ne cıvıklık ?
    insan gelen gecenle ilgilenir bilmem ne yapar ama yok hepsi secilmiş sanki oyle konulmus oraya..

kesinliklikle kocaman bir sıfıt veriyorum stand personeline..

birdaha bu adamların bırakın standa koyulmasını siteye sokulmasına karsıyım
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aksesuar yok mu hiç yaa....
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Esas fuar takvimi mart ayinda gorunuyor cnr expo arkadaslar zaten forum moderatorleri aciklamislardi o zaman daha cok yedek parca ve scooter bazli arti giysi ve koruma ekipmanlari bazli olacak fuar...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    resimler güzel c.tesi gelsede canlı canlı görsek
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    resimler güzel c.tesi gelsede canlı canlı görsek
    canlı canlı demişken yarın fuardan bi canlı yayın yapalım

arkadaşlar fuara giriş ücreti ne kadar? forumda bi ara bizimle temasa geçerseniz davetiye alabilirsiniz denmişti. böyle bi temasa geçen oldu mu?

Alıntı deli_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Esas fuar takvimi mart ayinda gorunuyor cnr expo arkadaslar zaten forum moderatorleri aciklamislardi o zaman daha cok yedek parca ve scooter bazli arti giysi ve koruma ekipmanlari bazli olacak fuar...
    Hakkat mi ben de birçok Japon firma Motoshowdan çekilmiş biliyordum mt'den.
    İnşallah Motoshow şöyle bol yeni modelli bişey olur.

Motosikleti
    Alıntı Skullhunter adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canlı canlı demişken yarın fuardan bi canlı yayın yapalım
    patron şu canlı yayını cumartesi yapsak
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakkat mi ben de birçok Japon firma Motoshowdan çekilmiş biliyordum mt'den.
    İnşallah Motoshow şöyle bol yeni modelli bişey olur.
    motoshow da honda yamaha bmw ducati suzuki ve birçok distribütör firma olmayacak, sadece bazı bayiiler yer alacakmış.

patron şu canlı yayını cumartesi yapsak
    O zamanda yaparız

100 Oktan Moderatör (Komtan) Gürkan Anbarlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Milliyet gazetesinden sevgili dostum Can fuarda baya fotoğraf çekmiş bugün, tek tek eklemek uzun sürer, aşağıda ki adresten bakabilirsiniz:

http://www.milliyet.com.tr/content/g...96#galeriStart

Ayrıca stand stand, model model yüksek çözünürlüklü fotoğrafları eklemeye başladık, gblerce arşivolduğundan ayıklama vs haliyle yavaş ilerliyoruz, moto aktüel den konuları takip edebilirsiniz, toparlandıktan sonra buraya alacağız ayrıyeten.

Motosikleti
    Alıntı leventoker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar fuara giriş ücreti ne kadar? forumda bi ara bizimle temasa geçerseniz davetiye alabilirsiniz denmişti. böyle bi temasa geçen oldu mu?
    fuar davetiyeleri ücretsiz mod arkadaşlar yardımcı olur sana
    [/B]

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı komtan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Milliyet gazetesinden sevgili dostum Can fuarda baya fotoğraf çekmiş bugün, tek tek eklemek uzun sürer, aşağıda ki adresten bakabilirsiniz:

http://www.milliyet.com.tr/content/g...96#galeriStart

Ayrıca stand stand, model model yüksek çözünürlüklü fotoğrafları eklemeye başladık, gblerce arşivolduğundan ayıklama vs haliyle yavaş ilerliyoruz, moto aktüel den konuları takip edebilirsiniz, toparlandıktan sonra buraya alacağız ayrıyeten.
    Çeken arkadaşta yanlış pozisyondan çekmiş sanırım
    Motosiklet yerine kızları görüyorum bazı resimlerde
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

fuar davetiyeleri ücretsiz mod arkadaşlar yardımcı olur sana
    mod arkadaşlar orda mı olacaklar?

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yamahasülo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar RESİM çektiğiniz için çok teşekkür ederim sizin sayenizde gördüm bu sene fuarı zamanım yok gelemicem

<<<SUZİKİ 125 ÇIKMI Ş gören varsa çeksin bi zahmet scooter he unutmayın şimdiden teşekkürlerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
    AN125 scooter modeli 2009'da ithalatı yapılmayacak ürünler arasındadır. Sıfır km olarak bulmanız çok çok zor olduğu gibi eğer Türkiye'ye gelmiş olsaydı perakende satış rakamı(KDV+ÖTV dahil) 4,500 YTL'yi geçecektiı

Bugün gittiğim fuar hakkında birkaç yorum yapayım; yıllarca motosiklet fuarlarına katılımcı ve ziyaretçi olan ben(-ki bu sefer ziyaretçiyim), hayatımda bu kadar sönük bir fuar görmedim. Tabi izler kendini dışarıdan hemen belli ediyor. Önceden motosikletlerden dışarıda yer bulamazken şimdi neredeyse sadece katılımcıların motosikletlerinin olduğu cılız topluluklar vardı. Katılımcıların çoğundaki fuar hevesi gitmiş yerine bitsede gitsek imajı vardı!! Ziyaret eden insanların elindeki poşetlerden yürümeye mecali kalmazken sadece birkaç firmanın poşetleri ortada dolaşıyordu. Düşünün ki fuarların vazgeçilmezi hostesler bile mini eteklerin havasını atacak topluluk bulamadıklarından şikayetçiydi(şaka değil, resmen kendileriyle bizzat ilgilenip, sorunlarını paylaşabilecekleri telefon numaramı verdim Gösterişli standlar yerlerini ergonomik ve ekonomik raf sistemine bırakmış durumda. Yani resmen 2 raf çak, mont, kask koy ahanda sana stand!!(bazı firmalar diğerlerine göre sadece daha gösterişliydi) Ayrıca hemen her hall'de 10'arlı bilemedin 12'şerli takımlardan, büyük bir futbol turnuvası yapabileceğin boş alan mevcuttu. Önceden firmalar doğru düzgün boş yer bırakmadığı gibi, yürümek için ayrılan yolların dışında, mecburen standların arasından geçmek zorunda kalıyordun!!! Şimdi tabiki hafta içidir falandır filandır diyecekler olacaktır ama inanın bana durumun kötüye gittiği hemen heryerden belli oluyor. Tuvaletlerde çöp kovalarına sığmayan peçeteler artık duvardaki yerinde itina ile duruyor. Hemen her fuarda hizmetli arkadaşlarla 2 dkka sohbet ederim. Çünkü onlar birçok şeye şahit oluyor. -Nedir bu fuarın hali, sizin işlerde kesat galiba deyince; valla abi içerideki kovayı boşalmadan değiştiriyoruz maksat iş yaptığımız görünsün deyince tamamdır dedim... Bu fuar için 4 sayfa daha yazabilirim ama gönlüm el vermiyor Tabiki güzel olan noktalarda yok değildi. Dışarıda ilkbahardan kalma hava, içeride yeni modeller ve uzun zamandır görmediğim abilerimiz. Yanlız şunu söylemek gerekirki kriz muhabbetine sarf yedek parça fiyatları oldukça aşağı inmişti diyebilirim. Açıkçası 25 Şubat'ta askere gidecek biri olarak Kullanıcı ekipmanlarının yanına bile gitmedim, gider ayak masraf yapmayalım diye Velhasılkelam, gelecek arkadaşlar ben dünya gözüyle bir fuar göreyim diye gittiğim mekandan birkaç anektod aktardım, umarım gördüklerimde yanılıyorumdur. He şunuda belirtmek gerekir ki, haftasonu olacak taalukat kalabalığına aldanmayın, gidin distribütör katılımcılarla 15 dkka sohbet edin durumu onlar size özetlesin!!! Federasyon mu, Bakanlık mı, Hükümet mi bu ÖTV muhabbetini ortaya çıkaracak kim bilmiyorum ama acilen birşeyler yapılması gerektiği bağıra bağıra ben buradayım diyor!!

Saygılar...

Motosikleti
    Alıntı leventoker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mod arkadaşlar orda mı olacaklar?
    fuarda görevli olan bi çok arkadaş var. hatta sen alper_tim e özelden mesaj at yardımcı olur mutlaka
    [/B]

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345614 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler