Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Güneyin İncisi YBR Son Resimleri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motorda 55,5mm silindir ve piston (orjinali54mm`dir.), taşlanmış üst kapak, büyütülmüş sibop ve sibop yatakları, genişletilmiş eksoz boğazı çıkışı ve emme girişi, yarış tipi debriyaj baskı balatası ve ayırma yayları, karbüratörde en büyük meme, önde 16 dişli arkada 41 dişli, ince tip yarış zinciri, 2,50 (ince yanak)ön ve 2,75 Pirelli dubleks arka lastikler, kısa arka mafsal , kavaldan spor direksiyon ve kromdan spor performans eksozu, sertleştirilmiş arka ve ön süspansiyon(10cm kadar yere yaklaştırılmıştır), jant kenarları keçede parlatılmıştır ve etrafına kırmızı fosfor çekilmiştir, depo üstü yamaha yapıştırması, spor tarz arka kuyruk ve plakalık, arka kuyruk altına gizlenmiş arka sinyaller, önde sis farı, kırmızı renge boyalı ön ve arka sinyaller, park lambasına bağlanmış ön sinyaller,mor renk yanan göstergeler, uzaktan calıştırmalı alarm, ve 12watt-12volt kuru akü, emsalleri arasında motor hemen kendini fark ettirmektedir, Üzerine yatmadan 130km/h sürati 9500devirde kısa sürede görmektedir.
    Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim Özellikle AKİF USTA'ya teşekkür ederim.

Resimdeki AKİF Ustanın kendisidir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

kardeş allah kaza bela vermesin gerçekten çok güzel gözüküyo makinan

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ben bu makinayı tanıyorum sanki....

Aynalar nerde diye sormuyorum bile...........
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    gercekten guzel olmus emegıne saglık ama tek degıl daha guzellerı de var

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Ellerine sağlık motorun güzel ama Gerçekten Tek değil Sen gel hatay/iskenderuna buyur aramadığın kadar modifiyeli ybr var burda çoğununda motoruyla oynanmış arka maksalları kısaltılmış motorlar
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu makinayı tanıyorum sanki....

Aynalar nerde diye sormuyorum bile...........
    sen sormuyosunda ben sormazsam çatlarım

aynalar nerde

güzel görünüyo yıbırın
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    2007 .honda cbr 600rr
    arkadaş okadar hızı seviyorki aynaya bile gerek duymamış bence aynasız gezme iyi deyil .

nitrious81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Octavia
    Alıntı hızlıcesi2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş okadar hızı seviyorki aynaya bile gerek duymamış bence aynasız gezme iyi deyil .

Tabı canım aynalar toplamda 10 cm karelık yuz olcumu ıle surtunme kat sayısını artırıyor buda top speed 1-2 km hız kaybına neden oluyor ondan cıkartıyorlar motorun gusell gule gule kullan..
    Biri şu Düzcedeki kasksız ehliyetsiz üstüne üstlük Abart egzozları ile kafa ...... bir dur desin !!!

Motosikleti
    Mondial 151RS
    Alıntı sc_352 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BAZI ARKADASLAR TEK DEGİL FALAN YAZMIŞLAR AMA KİMSENİN ZORUNA GİTMESİN BU MOTOR SPORT HALE GELDİGİNDE DAHA KİMSENİN YBR DEN BİLE HABERLERİ YOKTU LÜTFEN SAYGI GÖSTERİN VE BUNU KABUL EDİN...
    İddalı sözler
    emeğinize sağlık motor çok güzel olmuş.ama ayna yok kazasız belasız
    [img]http://img124.imageshack.us/img124/7861/adszoo1.png[/img]

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sorması ayıp kaç hp bu motor?
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Forumdan Uzaklaştırıldı
    eksoz super

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    gün gelecek ve ben motorumu yakacam... bu ne yaaa, 3000 ytl ye motor alyolar, sonra 3000ytl masraf yapıyorlar. eee 130km yapyomuş. madem derdin hız yapmaktı, niye az yakan ve aerodinamiği uygun olmayan motor alıyorsunuz? tek silindir makinaya leo vince egsoz taksan ne oluuurr, akropoviç taksan ne olur?? ancak ya su motoru ya da hızar makinası gibi ses çıkartan bir GÜRÜLTÜCÜ olur. Dileim 4 silindirli bir makinan olmaz, o zaman sen egsoz bile kullanmazsın sanırım.... merak ettim yaw, hayabusa alsan ona ne yaptırıdın? uçak pistonu, helikopter sekmanı, roket yakıtı ( gp8), kuyruk NASA'dan çıkma challenger-1, ön teker helyum arka teker kripton destekli.... bari şey yazsaydın : UFO'lar gelip yarış teklif ediyor ama... diye başlayan bişey. benzeri yok diyorsunuz, ee zaten modifiye benzeri olmaması için yapılan bir şeydir. benim motorumun da eşi benzeri yok, çünkü benim motorun tankpad üzerine sinek pisledi... oldu mu?
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 600f,hyosung gt250r
    kuru gürültü gereksiz bişey bence aynalarda niye çıkar bunu anlayabilmek güç.Ben burda aynasız motorların gidişlerini görüyorumda ben dönüp dönüp onun arkaya bakmasından rahatsız oluyorum ama adam rahatsız olmuyor...ve motosikletini öyle kullanmaya devam ediyor çok ilginç ve komik ybr 3600 lira civarı...harcadığın para ve emek kim bilir kaç lira ve ikinci el cbf 250,gt250 5000 liraya dünya dolu var seçmece yani onlarda rahat dik pozisyonda 130 yapıyor.Bence bırakın ybr ybr kalsın

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    organize işler bunlaar :D
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Motor YBR`ler arasında tek olup aynı zamanda bütün YBRcilerinde idoludur

idol mü?

yaw her yapılan modifiye beğenilecek diye bir kural mı? var,beğenmedim

ybr ye o kadar masraf edenin ya parası çoktur yada .....
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    yav adamı nasıl eleştiriyosunuz bu eleştrilerden sonra bu arkadaş bidaha yazarmı buraya yahu yapmayın

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    her zmanki gibi orjinalden yanayım...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı alplion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her zmanki gibi orjinalden yanayım...
    TÜH, benimkinin tankpedine sinek pisliğiyle modifiye yapmıştım. şimdi sen orjinal değil diye benimkini de beğenmezsin
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008

bence oldukça güzel olmuş.kazasız belasız.
    ayna konusunda arkadaşlara katılıyorum ama resim çekilirken aynalar çıkartılmış da olabilir.

3000 ytllik motora 3000 ytl masraf yapacağına çok daha yüksek hacimli bir motor alabileceğini bu motoru yapan arkadaş da çok iyi biliyordur ancak modifiye motosiklet sevgisinden ayrı bir tutku.
    ülkemizden ve dünyadan düşük fiyatı olan araçlara yüklü modifiyeler yapılabileceğini gösteren örnekler var.

youtube sitesinde mütevazi honda civicleri toyota corollaları 8 silindirli arabalarla yarışan canavarlara dönüştürüyorlar. ülkemizde de turbo beslemeli şahin (ki ilk denemelerinde dalga geçilen bu uygulamalar yıllar sonra drag yarışlarında birçok sportif başarıya imza atmıştır.)gibi birçok örnek var google da arama yaparsak ybr gibi sıradan günlük kullanım amaçlı motosikletler için birçok performans parçası reklamı bulabiliriz.

maddi açıdan mantıklı uygulamalar olmasa da insanlar zevkleri doğrultusunda
    para heves ve zaman üçgeni tamamalandığında bu tür araçlar yapıyorlar.
    bence motoruna emek harcayıp bunu bizimle paylaşmak isteyen bir insana bu kadar yıkıcı eleştiriler yapmamak lazım.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende çok sormuşumdur bu soruyu kendime, niye o motoru, arabayı aldın da, o kadar masraf ettin. Sonra kendime şu cevabı verdim.
    Elimde yeterli param yok, alamıyorum 4 silindirli, eski model de istemiyorum, olucaksa yeni olsun. Para biriktirecek ne vaktim ne de naktim var, elime geçeni harcarım. O zaman alırım bişeyler, elime para geçtikçe orasıyla burasıyla oynarım, hem keyifli vakit geçiririm, hem de diğerlerinde farklı bir motorum olur. Bu da ayrı bi düşünce tarzı değil mi?..

Bu arada, yuvarlak farlı olsaymış daha çekici olurmuş sanki
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)