Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

suzuki gs500 ümün yeni versiyonu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    kendisi özel yapım olup tamamiyle bana aittir....
    muhahaaaaamuhahaauhhauhuahuauhaa....... :D 8) :lol:

çift depolu ...........
    çift acık hava filitreli.......

daha sayıyı mıı

valal deposu arızalı old ıcın bende ıyıce arızalattım...kestım ustunu içine mobılet deposu koydum...
    yaw bu motorun hava fişlitresiyle yan kapaklarınıda evın önunden caldılar...eskı kanepeyı evın onune koymustum..aksamları oturuodum ne guzel..onun ıcıne koydum yan kapakları ve filitreyi...aksam geldımkı kanepe yok..hurdacılar calmıs....2 sene durdu hiç ellemedıler...tamda ogunu bulmsular....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Eyi motormuş sağlıcakla bin...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyi motormuş sağlıcakla bin...
    sağol abıde....ne bınmesı yaw...ufak bı arıza verdırdımde motora...bujı yerı yalama oldu acıcık....

killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    Allah iyilini versin fırat deponun içine depomu koydun
    MoToCroSS RuLeZZ

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    gs 450 veya 44 olmalı dostum bu ben 99 una 70 bin km kadar bindiydim sağlam alettir blok yenilerle aynı ise 500 ün silindirini takabilirsin dert etme
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

bladebj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1 '08 ve 954RR '03
    şaşırdım ya ama yöntemi ve emeği takdir ettim seviyorum böyle işleri , bu kafada adamları walla benimde gözümün nuru var o da hasta abileri onu da tedavi ediyoruz bakalım ama bizimki estetik operasyonu orjinaline sadık kalmayı düşünüyorum ben ona öyle aşık oldum
    Its not the same, takes two to know Two to know, two to know Why cant you see? Arnold layne...
    Syd Barrett

killing_machine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R1 05
    Alıntı bladebj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaşırdım ya ama yöntemi ve emeği takdir ettim seviyorum böyle işleri , bu kafada adamları walla benimde gözümün nuru var o da hasta abileri onu da tedavi ediyoruz bakalım ama bizimki estetik operasyonu orjinaline sadık kalmayı düşünüyorum ben ona öyle aşık oldum
    sizinki estetikse bu arkadaş otopsiye başlamış.hatta organ naklide olabilir..
    MoToCroSS RuLeZZ

bladebj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1 '08 ve 954RR '03
    Alıntı killing_machine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizinki estetikse bu arkadaş otopsiye başlamış.hatta organ naklide olabilir..
    o artık gs500 değil bence custom abi insan imkasız kalınca aklına gelen her yöntemi uyguluyor bende zamanın da anakartın kıralan işlemci ayagına inşaat teliyle tutturmuştum fanı
    Its not the same, takes two to know Two to know, two to know Why cant you see? Arnold layne...
    Syd Barrett

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Acilen arka çamurluk bul derim arka çamurluğun olmaması depodan daha kötü duruyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı killing_machine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah iyilini versin fırat deponun içine depomu koydun
    he nolmiş...

Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gs 450 veya 44 olmalı dostum bu ben 99 una 70 bin km kadar bindiydim sağlam alettir blok yenilerle aynı ise 500 ün silindirini takabilirsin dert etme
    ruhsatta 88 model yazıo abi...ama gs 500 un gecmısını arastırdım 87 ve 89 model var...88 yok...
    sılındırle ılgılı bı problemım yok abı...sadece bujı yerı yalama...bı yuzuk yaptırıp takdım mı sorun hallolmustur...

Alıntı bladebj adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gecmıs olsun abı...bende orjınal cok cok ısterımde mellesef stoklarda kalmamıs...hatta japonyadakı stoklarlda bıle yok...
    bende bu motorun gucune hastayım yaw...10 km hızla gıderken motoru 4.vıteste kaldırmak zorunda kalmıstım elımde olmayan sebeplerden dolayı...yada unutkanlıgımdan dolayı...

yaw ne bıcım insanım ben heri....hele ben bunun bı staröruyle ugrastım akıllara zarar....

Alıntı PIERzig adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Acilen arka çamurluk bul derim arka çamurluğun olmaması depodan daha kötü duruyor
    kardes plakalık olmadıgı ıcın kötu duruo...plakayı sımdı kım kullanıo allah bılır...hurdaya cıkardımda vergısını yatırmayım dıye...zaten adam gıbı bınemıomkı...bı taraftan yapıom öte yandan gerı bozuluo....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)