Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

cbf 150 ye çift çakar lamba

Motovento
    REKLAM ALANI
    CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Uzun zamandır aklımda olan ve zaman bulamadıgım için yapamadıgım, sis lambalarının içine çakar lambaları en sonunda taktık.
    bu güzelim sis lambalarını iki hafta boyunca aradım ve sonra aldım,bende 2 çift çakar lamba var, bir çiftini kırmızı mavi ye boyadım sis lambasının içine monte ettim,diger takımı da beyaz olarak taktım.
    elektrik aksamını direk aküden aldık,
    önceden mondial marka motosikletimde vardı bunlar çakarlar kendi farın içine gömmüştüm çok güzel yanıyordu,yolda giderken açtıgım zaman adam polis zannetim yol veriyordu,hatta bir keresinde şişli sapagında sivil polis bile yol vermişti,ama bende sonradan anladım,polis oldugunu.
    şimdi gene taktım gerçekten de motosikletle yolda fark ediliyorum,hemde fazlası ile,adam emniyet şeridinden gidiyor,normalde motosikletle arkasına geçip korna ve sellektör yakınca yavaş yavaş yoluna geçiyor,ama ben emniyet şerindinde giderken adam beni görünce direksiyonu hemen sola çeviriyor,bende korkuyorum adam kaza yapıcak diye.şimdi de motosikletimi fark etmesinlerde göriyim.

işte resimler,videosunu

98 Beygir.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR125R
    Peki bu yapilan degisiklik yasal mi?! Yani ne bileyim ruhsata islenmeyi gerektiren bir degisiklik mi ya da arabalarda sis lambasi acik gitmekle ayni kategoriye konabilir mi bu da polisler tarafindan (ceza yazabiliyorlar saniyorum sis lambasi acik gitmeye)??

Motosikleti
    sis lambası ama içinde çakar lamba var,tabi yasal degil ama dört tekerler bana bunu mecbur bırakıyor ne zamandır takmıyım dşyordum,ama beni fark etmeleri için bende böyle yaptım zaten eski motorumda vardı,polisi gördügüm zaman elimin altında dügmesi var hemen kapatabiliyorum,yakalanması halinde sanırım cezası da var.
    98 Beygir.....

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    İyi yapmışsın arkadaş arabaların bizi farketmesi için ne gerekiyosa yapmak lazım.Walla tebrikler
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    vurmayın yüzüme yok işte
    aman 4 tekerlerin dikkatini çekeceğim derken polislerin dikkatini çekme )
    ama iyi fikir
    [B][COLOR="Red"]Ben Seni Hiç sevmedim ki
    Ben devir artığında motorun sesini sevdim
    Ben hız artığında rüzgarın sesini sevdim[/COLOR][/B]

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    cezasına razıyım arkadaşlar heleki önümüz kış arabaların camları kapalı bizi hepten görmüyorlar.motorun müsait bi yerine bende takacağım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Bence gayet güzel olmuş ama büyük çok Çakar bunlar
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

gokhan150zat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fiddle
    abicim bende de var ben normal olarak farın içine koydum çift far benimki honda değil ama park ları iptal ettim onların yerine taktım çakar lamba aldıgımda setin içinde 3 ayrı renk kapsülleride vardı (sarı mavi kırmızı) ışığın üstüne geçiriyosn sennkinde cıkmadı sanırım

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    dostum tam enduroya benzemiş

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Cihan Fantazi Elektroniği konusunda gerçek bir uzmansın...Düşüncelerini gerçeğe anında uyguluyorsun...tebrikler dostum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Alıntı gokhan150zat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim bende de var ben normal olarak farın içine koydum çift far benimki honda değil ama park ları iptal ettim onların yerine taktım çakar lamba aldıgımda setin içinde 3 ayrı renk kapsülleride vardı (sarı mavi kırmızı) ışığın üstüne geçiriyosn sennkinde cıkmadı sanırım
    bende de vardı 150 zat ve 151 rs onlara da takmıştım asıl onlarda daha güzel oluyor,ben kendi renklerini takmıyorum eriyorlar,eridigini görmedim ama olsun ben cam boyası ile kırmızı maviye boyadım.
    98 Beygir.....

BİROL 78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HAYABUSA
    süper olmuş kuzen..
    facebook(Fazer Tutkunları)

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    Güzel bi fikir bizde mi yapsak ne
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

Motosikleti
    peki senden bi ricam olsa...şimdi benim ayağıma çok çamur sıçratıyor bu meret...dizden itibaren hava soğutmayı kesmeden ayakkabıma su sıçratma işine bir çözüm bulabilirmisin...yani ne olursa olsun...bir malzeme bulalım ve bu koruma demirine yandan çakalım bi şekilde...yanına gelirim valla...hem çayını içerim hem benim düldülü ssenin ellerine teslim ederim...vallahi çok makbule geçer paşam...varmı porocen...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki senden bi ricam olsa...şimdi benim ayağıma çok çamur sıçratıyor bu meret...dizden itibaren hava soğutmayı kesmeden ayakkabıma su sıçratma işine bir çözüm bulabilirmisin...yani ne olursa olsun...bir malzeme bulalım ve bu koruma demirine yandan çakalım bi şekilde...yanına gelirim valla...hem çayını içerim hem benim düldülü ssenin ellerine teslim ederim...vallahi çok makbule geçer paşam...varmı porocen...
    koruma demirinin önüne füme plexi monte ettim o iş çözüldü
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Motosikleti
    valla metehan abi bende şikayetçiyim şu su sıçrama işinden ,bu sabah işe gidinde bide baktım çorap su gibi olmuş da haberim yok,yerlerde ıslaktı,ben bir de şu işe bir el atıyım en güzelinden hem motorun görüntüsünü bozmadan yapmalıyım.

He bu arada hatırlatıyım motoruma bir yenilik daha ekliyorum dijital km saati ve saat.
    98 Beygir.....

Motosikleti
    HAYABUSA
    metehan sana elektronik bir rüzgarlık yapalım yağmurlu havalar için...

Motosikleti
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    koruma demirinin önüne füme plexi monte ettim o iş çözüldü
    bi foto rica etsem...vaktin olursa banada yapabilirmisin...

Cihan paşa gözümüz kulağımız sende...

Motosikleti
    HAYABUSA
    bizim atölyede buluşlar sınırsız 12 taksitdir.

firtina110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pejo-to-kat-layan
    Valla hocam helal olsun güzel yapmışsın.Bende bazuka taktırmayı düşünüyorum beş çakar farkedilmediğim yerde çakacam

Hocam gayet güzel olmuş valla bende böyle şeylere heves ediyorum ama pek anlamam biraz heves işi.Bazen benim cup'a devir saati taktırmayı bile düşünüyorum oluyor ya ucuzları nasıl takılıyor anlasam kendim takarım zaten.
    itina ile kaza yapılır

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)