Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbf 150 ye çift çakar lamba

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mondial 151 rs siyah
    cezası tabiki war da seni daha rahat ettiriyorsa iyi ama bi de bazı psikopat soförler war:D onlar itlik yapmasın da:D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    SUZUKİ GSR 600
    çok iyi yapmışsın sağlam duruyor ayrıca harbiden trafikte giderken kesin polis zannediyorlar bu da çok iyi ve çok hoş bir his.

polisleri ve cezaları kafana takma 1000'de bir seni çevirir bi polis evraklarında tamamsa bir şey yapmaz.(inşallah dicem polis'e pek güvenmem)

eline sağlık güzel olmuş...

zion1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    taze bitti :)
    biraz kaba görünsede gercekten güzel eline salık
    BEN DEGİL,BİZ DİYE ÇIKTIK BU YOLA

abal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ASYA 150T 19A
    yahu güzel olmuş bendede vardı hatta motorun farına yer bile yaptırdım.. ama gel görki çakarlar bozuldu... ucuz bişey almıştık olacağı buydu.. yerinde öyle duruyor yanmadan.. düğme bile yaptım...
    KIRMIZI BOĞA..

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125
    Alıntı aargh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu konuda nacizane gorusumu arzetmek isterim. Yasal oldugu konusunda suphelerim var (lambalarin ozellikle kirmizi & mavi olmasi boyle dusunmeme nedendir) , ki eger oyle ise 4 tekerli arac suruculerinin motosikletlileri farketmemek gibi bir egilimi oldugu icin, yasal olmayan bir seyin motosiklet uzerinde uygulanmasi bence hataya hatayla karsilik vermek olacaktir. Bir de polislerin bu konuda hassas oldugu kesin, yani maksadin kotu oldugunu dusuneceklerdir, haliyle tepkileri de olumlu olmayacaktir. Cihan Bey motosikletinize o parcalari takarken emek sarfetmis olmaniz takdir edilecek birsey ama bence muhakkak yasal olup olmadigini arastirmalisiniz. Fark edilebilmek icin daha guclu isik, daha fazla farkedilebilir isigi yansitici kiyafet, cikartma vb. seyler tercih edilebilir. Ayrica arkadan ambulans ya da gecis onceligi olan bir resmi arac geldiginde yol verirken suruculer bazen anormal sekilde serit degistirerek baska araclari riske atabiliyor.

Ozetle sunu belirtmek istiyorum, motosiklete bu tur parcalar takarken bence 2 kere dusunmeli.
    evet cezası var ama ben farkedilmek istiyorum zaten elimin altında dügme var ileride polis tepe lambalarını görünce kapatıyorum,

Alıntı esmercan59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video isteriz video isteriz
    halledince göndericem
    98 Beygir.....

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    as 150 t 'idi as 220 t oldu ahmet abim sağolsun :D:)
    video istiyoooooooooz bide günahı nekadar...

Motosikleti
    Alıntı qwertyuıop adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    video istiyoooooooooz bide günahı nekadar...
    video gelecek,günahı ise motoru baglıyorlar.
    98 Beygir.....

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    hocam 35 lik 3 kappa çanta sahibide sendin galiba senin cbf türkiyede hatta dünyada ilk olmaya gidiyor bravo valla
    Ride your way

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Birde siren tak, kafanada beyaz bir kask, alsana trafik polisi oldun.ozaman kimse duramaz önünde.Aküyü zayıflatmıyormu peki?

Motosikleti
    Alıntı hedowich adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam 35 lik 3 kappa çanta sahibide sendin galiba senin cbf türkiyede hatta dünyada ilk olmaya gidiyor bravo valla
    evet o da benim,saolasın

Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde siren tak, kafanada beyaz bir kask, alsana trafik polisi oldun.ozaman kimse duramaz önünde.Aküyü zayıflatmıyormu peki?
    o da olur bide kimlik yaptırıyım,yolda seni çevirim,evrak eksikse baglarım motorunu hee
    98 Beygir.....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde siren tak, kafanada beyaz bir kask, alsana trafik polisi oldun.ozaman kimse duramaz önünde.?

kopma noktası burası...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Niyet 0070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cihan abi ellerine sağlık çok güzel olmuş. benim cbf 150 topicinde de demek istediğim buna benzer bişeydi işte.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Aprilia Atlantic 500 Sprint Scooter'ların Atası
    Vay be güzel olmuş bende makinamın koruma demirlerine takıcan ne zamandır düşünüyorum altına 8 tane küçük mor lamba arka çanta üzerine çakmak soketinden çalışan itfayeci lambası dönerlerinden artık trafik yakalarsa yavrum benim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    haaal videoo istiyoooooruz günah derken kaç para ???

Motosikleti
    Zealsun 200 gs 'den>zx6r' a ; aklım yok aklım! Scuba instructor
    50-60 ytl demişti arkadaş ama umarım çin malı değildir....

Ben de takmayı düşünmedim değil ama yer konusu biraz problem...

(racinglerde) ; fikri olan arkadaşımız var mı nereye takılabilir ?
    [B][COLOR="Red"]"Kendinizi Cesurca Gösterin! Trafikte Farkettirin! Yaşamanız Sadece Buna Bağlıdır!!!"[/COLOR][/B]:bounce:

erdo2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150 kirmizu :) Şuanda motorsuz.
    Bir video koy artık cihan böyle olmaz.Bak insanlar video video diye söylemiş sende koyuver canım
    lezzet gider,mesuliyet kalır...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    videeooooo videooooo istiyoz bizene videoooo

Ya Cihancım ben de böyle bir artı lamba düşünüyordum seninkiler güzel ama biraz kaba olmuş ellerine sağlık.Benim şikayetim bizim makinaların lambaları biliyorsun ki grenajın içinde direksiyon dönünce sabit kalıyor bu yüzden bende bu tarz bir lamba takımını ön amortisörlere yaptırmayı planlamıştım(Tabii çakan cinsi olmayanı).Bu konudaki fikrin nedir?
    Birde şu arka dişli değişimi sonrasındda hızının arttığını anladım ancak aklıma bir iki soru takıldı cevaplayabilirmisin.
    1-Makinenin torkunda artış oluyormu
    2-Yakıt sarfiyatı nasıl değişiyor
    Teşekkürler

Motosikleti
    Alıntı bcoskunsoy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya Cihancım ben de böyle bir artı lamba düşünüyordum seninkiler güzel ama biraz kaba olmuş ellerine sağlık.Benim şikayetim bizim makinaların lambaları biliyorsun ki grenajın içinde direksiyon dönünce sabit kalıyor bu yüzden bende bu tarz bir lamba takımını ön amortisörlere yaptırmayı planlamıştım(Tabii çakan cinsi olmayanı).Bu konudaki fikrin nedir?
    Birde şu arka dişli değişimi sonrasındda hızının arttığını anladım ancak aklıma bir iki soru takıldı cevaplayabilirmisin.
    1-Makinenin torkunda artış oluyormu
    2-Yakıt sarfiyatı nasıl değişiyor
    Teşekkürler
    geç oldu ama olsun:
    sanırım o dedigin lambalardan takman için gidona bağlaman lazım labmanın kollarını ama o da olmaz,o işten vazgeç.

dişli konusunda da benden başka yaklaşık 8 arkadaşa sattım dişliden,ve ben şahsen eski dişliyi degiştirdigimde yani orjına dişli ile 120 km hıza zor çıkıyordum,ve 38 dişliyi takınca 135 km hızı görür oldum ve 120 km hıza artık zor degil hızlanınca hemen 120 km hıza çıkıyor.
    torkunu hissetmiyorsun çünkü çok fark yok sadece hızlanınca 120 km hızdan sonra fark ediyor,
    ee tabi 130 km hızla giderken de 100 km hızla yaktıgın benzin aynı olmaz çünkü.
    az da olsa sarviyat fark ediyor.
    ben taktım arkadaşlarda taktı herkez memnun.
    http://www.youtube.com/watch?v=_ZbPWay40PA
    bu da videosu
    98 Beygir.....

Eyvallah Cihancım aktarımların için.Aslında benim derdim hız değil tork çünkü yokuşlarda bayılıyor makine (Özellikle otobanlarda)
    Peki nasıl gidiyor çakan lamba olayı anlattığın kadarı ile baya karizma olmuş.Hiç trafik polisine yakalandın mı?
    yakalandınsa da ne oldu?
    Bu çakan lambaları bizim sellektör düğmesine bağlasak olur mu,sen iyi anlıyorsun ya biraz başını şişireyim.
    Eğer böyle bir şey mümkünse ne kadara patlar bana?
    şimdiden tekrar teşekkür

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)