Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Airbrush ile yapılan çalışmalar...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Airbrush ile yapılan emeğe biraz saygı duyulamasını istemek çok fazla bir istek olmasa gerek...Yargısız İnfaz yapmayın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kaptanpoyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 YAMAHA FAZER600
    En azından yeni başlamış ve profosyonel değilim diyen biri için hiçte fena değil.
    Dürüst esnaf malını %20 karla satar, Hırslı esnaf malını %50 karla satar,biz karından vazgeçtik.Bu memleketin bir karış toprağının maliyetini ödeyebilecek babayiğit varsa gelip alsın!!

Motosikleti
    Alıntı kaptanpoyraz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En azından yeni başlamış ve profosyonel değilim diyen biri için hiçte fena değil.
    anlayışından dolayı teşekkür ederim...

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Bu bayaa başarılımışAmatorğm diyen birine göre çok iyi bence

GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    prof olmayan birisine göre gayet başarılı çalışmalar tebrik ederım emeğe her zaman saygı gerek...

Incredible - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Üzgünüm ama yok!
    Çok güzel çalışmalar. Devamını dilerim...
    [b]Yaşasın motosiklet kardeşliği. Sevelim, sevilelim, bu dünya kimseye kalmaz. Anneciğim, kardeşim ve gt250R sizleri ölene dek seveceğim... __No Women, Yes Vodka...:wiinkk:[/b]
    [COLOR="Red"][B]Hayallerinizin peşinden gidin. Gitmiyorsanız, gidenlere mâni olmayın.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800 CLASSİC
    emeğine sağlık çok güzel olmuş. Benim motorun da evin önünde deposunu çocuklar oyun olsun diye çizmişler bende düşünüyorum yaptırmayı.
    ::melek02:[B][COLOR="DarkRed"]KARGALAR SÜRÜ HALİNDE,KARTALLAR YALNIZ UÇAR...[/COLOR][/B]::melek02:

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    valla fıstık gibi olmuş bence devamını isteriz Allah kolaylık versin hayırlı çalışmalar
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    bencede çamurlukdaki alev olayı baya bi başarılı yeni başlayan biri için fena deilsin devamını bekliyoruz
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Beğenileriniz için teşekkür ederim. Yaptıkca yeni resimlerimi sizlerle paylaşmaya devam edeceğim...

Yaa o çamurluk yanmıyor dimi dostum çok başarılı olacaqından eminim ilk izlenimde bile etki yaratıyorsan böyle başarılarının ve eserlerinin devamını dilerim kim bilir belki bir gün müşterin ooluruz aklımda yok deil yani böyle birşey...

Motosikleti
    tabanvay
    aslında yargısız infaz değil bu yapılan uygulama... sen direk kendini reklam ederek başlık açıyosun burası reklam yeri değil... aslında seni protesto etmek lazım... buna rağmen benim gibi sazanlar atlıyor senden fiyat almak iiçin...

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    Alıntı metalgod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında yargısız infaz değil bu yapılan uygulama... sen direk kendini reklam ederek başlık açıyosun burası reklam yeri değil... aslında seni protesto etmek lazım... buna rağmen benim gibi sazanlar atlıyor senden fiyat almak iiçin...
    Evet biraz reklam kokuyor ama pekte protesto edilecek gibi değil. İlk açtığı topic te uygun fiyata yapa bilirim demiştim ayrıca amatör olduğunuda belirtmiştin Amaç para kazanmaksa resmi olarak yapmanı tavsiye ederim. Ama bu gibi işlerde talep çoğalacakki sende bir düzen kurabilesin.. Bencede başarılı bir çalışman var özelliklede çamurluk güzel olmuş. Tebrik ederim başarılarının devamını diliyom..
    Bir 4 silindirlilere, Birde 2 zamanlılara hastayım.

pg13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    nasıl yani anlamadım, sen mi yaptın bu airbrushları ??
    öyleyse tebrik ederim seni çok iyiler bence

Motosikleti
    Alıntı THE_LANCET adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet biraz reklam kokuyor ama pekte protesto edilecek gibi değil. İlk açtığı topic te uygun fiyata yapa bilirim demiştim ayrıca amatör olduğunuda belirtmiştin Amaç para kazanmaksa resmi olarak yapmanı tavsiye ederim. Ama bu gibi işlerde talep çoğalacakki sende bir düzen kurabilesin.. Bencede başarılı bir çalışman var özelliklede çamurluk güzel olmuş. Tebrik ederim başarılarının devamını diliyom..
    Aslında bunu düşünmeden atladığımı kabul ediyorum...Belki reklam olayında da haklısısnız... Ama yaptığım emeğime laf atılması .. doorusu kanıma dokundu. Netice emek veriyorsun. evet alev desenleri konusunda epeyce ustalaştığımı söyleyebilirim ama bu diğer resim tarzını yapamayacağım anlamına gelmez ... neticede ben bir ressamım... Elbette Airbrush farklı bir kulvar.. ama çok farklı da değil.....
    Beğeniniz benim için bir motive aracıdır... Herkese teşekkür ediyorum...

Alıntı qency adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaa o çamurluk yanmıyor dimi dostum çok başarılı olacaqından eminim ilk izlenimde bile etki yaratıyorsan böyle başarılarının ve eserlerinin devamını dilerim kim bilir belki bir gün müşterin ooluruz aklımda yok deil yani böyle birşey...
    İnşallah.. ... aman.. reklam olayına girmeyelimm... Ağzımız yandı valla.. ehuu ehu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)