Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Rizla Suzuki Kızları

Motovento
    REKLAM ALANI
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Hey maşallah diyelim. Abartı tepki verenler kendilerini tutsun biraz
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    marwel114 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw G650 Xmoto
    arşiv mi yaptın be mübarek

fotoğrafçının bi içlerine girmediği kalmış...
    ... kim bilir
    Karşılaştığım herkes en az bir konuda benden daha yetenekli, öyle ki her insandan öğreneceğim bir şey var.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Utanmiyo musunuz bakiim siz boole kizlara bakmaya HIII ? alp bunlar hep senin ba$inin altindan cikmistir..
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Elegant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siz şikayetinizi bence Suzuki takımına iletseniz daha yerinde olabilir. Bu görüntüler plajda veya sokakta değil bir motosiklet yarışında çekilmiş. O zaman motosiklet yarışlarına da tepki duyuyor olmalısınız.
    Trafik kurallarına uyalım, uymayanları uyaralım.

Kendimizin ve başkalarının can güvenliğini riske atmayalım.

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Motor var, bide motor var tabi

Kızlar zati bir bu işi iyi yapıyor, aman motor kullanmak falan karıştırmasınlar.
    Soda Ayran Cool

Motosikleti
    YZF-M1(el emegi maketi)
    bana ordaki motoru versinler başka bişeye bakmam
    Söz Konusu [B][COLOR="Red"]GALATASARAY[/COLOR][/B]'sa Gerisi Teferruattır...

T_uruncu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu fotolarda popo, bacak var, gögüs kısmı açılmamış.. hadi bir iki foto olsa neyse, alttan çekim dekolte foto bile var.. bunları bu forumda paylaşmak ve yetmeyip üzerine aşağıdaki mesajları yazmak bence yanlış, ve bize verilen terbiyeye ters.. erkek sitesi olsanız neyse.. alttaki arkadaşı ve benzeri zihniyette olanları, yetmeyip zihniyetlerini aşağıdaki şekilde uluorta paylaşanları kınıyorum... nette benzeri ve fazlasını bulabileceğiniz ya da yayınlayabileceğiniz nice site var, burası yeri değil...

siz ailenizden kadınların olduğu, eşinizin, çocuklarınızın olduğu yerde böyle muhabbet ediyor musunuz?

bize de aynı saygıyı gösterin...

yok aşağıdaki muhabbetleri onların yanında da çekinmeden yapıyorsanız, bişey diyemem.. o zaman burda da devam edin...

Alıntı dorlion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoca bunlar kaç cc? ) iyi olmuş koyduğun hep iki teker nereye kadar? iki de bacak görelim biraz
    ve nice saçma sapan mesaj...

Alıntı death adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten hava sıcak
    Şunları gördüm sabah sabah ter içinde kaldım.
    1 suzuki alana 1 tane verseler.
    bir düzüne alırım şerefsizm
    .................................................

Alıntı Toqi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onları bi elime geçirirsem servise gidecek halleri kalmazzzkiii
    Bu arada saat itibari ile rontcuları yazayım hehehe
    Toqi, caner_37, onr.sual, torm, mysugar, banavurma, Özer024, stolga, opus, parsadan

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı T_uruncu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu fotolarda popo, bacak var, gögüs kısmı açılmamış.. hadi bir iki foto olsa neyse, alttan çekim dekolte foto bile var.. bunları bu forumda paylaşmak bence yanlış, ve bize verilen terbiyeye ters.. erkek sitesi olsanız neyse.. alttaki arkadaşı ve benzeri zihniyette olanları, yetmeyip zihniyetlerini aşağıdaki şekilde uluorta paylaşanları kınıyorum... nette benzeri ve fazlasını bulabileceğiniz ya da yayınlayabileceğiniz nice site var, burası yeri değil...
    ...
    popo bacak var , göğüs kısmı açılmamış tespitiniz için kendi adıma teşekkür ederim, benim aldığım terbiyeye de ters de gayet güzel de bakıyorum Allah taksiratımı affetsin utanmaz terbiyesizler hem foto koymuslar hem yorum yapmıslar

kawanın da var mı bole kızları

Toqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa - Resimdeki Srad 600 unutamadığım aşkım
    Bayanlar abartıyosunuz.Türkçeyi isteyen heryere çekebilir.Hani kimse zorla bakın demiyor bu topiğe , zaten sayfanın başındaki kızlardanda belli topiğin konusu.

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Feminizm duygularımı biliyorsunuz, çok yüksek derecede feminist olduğumu da.. Bu resimleri ve yorumları gördüğümde o pozları veren, kadınlığını bu şekilde kullanan o yaratıklardan nefret ediyorum.. Eğer kızılması gereken geren birisi var ise o da o pozları veren kızlardır.. Yoksa ben de yakışıklı bi erkek gördüğüm zaman bakarım, kimse de engelleyemez.. Bunun ahlaki boyutlarını tartışacak olursak da " Elif ciğim, İstanbul'a geldiğimde bi parti vardı ve gecenin 24,00 ında dışardaydın.. Bunun için seni yargılayamam, ama ben akşamları çıkan bi insan değilim.. Eğer bu şekilde tepki gösterip, mazeret olarakta ahlaktan bahsedeceksen önce kendi hayatına bakacaksın... " Herkese keyifli sohbetler, takılın arkadaşlar, eminim o kızlar siz bu yorumları yapın diye vermiştir o pozları.. Yolda birisi bana yan gözle baktımı oyuyorum o adamı, herkesin yapısı işte..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Kadın erkek tartışmasına dönmese ya bu. Yapılan yorumların bazıları yanlış olabilir ama insaları bazı kimyasallar yönetir, çoğu zaman erkekler böyle resimler gördüklerinde beyinlerine yollanan bazı hormanlar (testeron) onları bu hale getirebilir. Kimisi içinden geçirir, kimisi tutar buraya yazar ama üç aşağı beş yukarı hepside içinden birşeyler geçirir, istemsiz bir şekilde heyecanlanır. Sebep manyaklık değil tamamen hormoneldir. Eğer bunları hissetmeseydik üreyemezdik, çoğalamaz varlığımızı sürdüremezdik. Şimdi lütfen bayan arkadaşlar biraz sakin olsunlar kimse kimseden utanmasın. Bunlar insan tabiatıyla ilgili. bazı arkadaşlar cümlelerine dikkat etmemiş olabilirler ama o da bir anlık gazın dışa vurumudur en fazla. Biraz daha anlayışlı olalım birbirimize karşı. Bayan arkadaşlar bunu anlayamayabilirler bunu da normal karşılıyorum çünkü çoğu bayan görsel nesnelere hemen hormonel tepki vermez ayrıca toplum baskısı ile daha kontrollüdür. Biz öyle değiliz kusura bakmayın ama daha kontrollü şeyler yazarsak hanım arkadaşlarımızı da rahatsız etmiş olmayız... Amacım kesinlikle bir tarafı yüceltip haklı çıkarmak veya bir tarafı küçültüp haksız çıkarmak değil. Karşı cinsler arasında bazı anlaşılamayan şeyleri anlatmaya çalışmak limden geldiğince... Umarım kimsenin kimseden utanmasına gerek kalmamıştır. Fotolar hakkında benimö yorumuma gelince gerçekten hoş hatunlar... Ama fazla bakıp da "esas" hatundan azar işitmektense yorum yapmam daha iyi...

Böyle geyik bir konuda bu kadar ciddi birşey yazdığıma inanamıyorum....

Rain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kadın vucudu Yuz yıllardır sanatsal bir obje olarak kullanılıyor. vucudu diyorum. beyni demiyorum. yuzlerce resim vardır. yuzlerce heykel. tabi bu tip organizsayonlarda dikkat cekmek icin kullanılır guzel vucudlar. fuarlarda bile boyledir bu. kadınlar bile bakar boyle hatunlara. hatta erkeklerden daha fazla bir merakla.
    Cikolota disLeriMizi.. Hayat DusleRimizi curutuyoR...

karmacoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    konu açılırken daha ilk bi kaç resme bakınca başlayacak yorumları, geyikleri, espirileri bence herkes tahmin edebilir, ben burda bi kaç resmin koyulmasına tepki gösteren familyadan olsaydım daha ilk yorumu okumadan çıkardım konudan, burda herkes ilgisini çeken konulara msj yazıyor, kimsenin her yere cvp verme gibi bi mecburiyeti yok, ben kendi msjımı yazana kadar bir çok yoruma güldüm ve eğlendim güzel geyik dönmüştü 3.ncü sayfaya kadar, ilk resimden rahatsız olanlar nasıl bir duyguyla acaba bütün msjları okuyup içinden cümleler seçip bunlara abartılı tepkiler verdiler merak ediyorum, ben sevmediğim bi konuyu okumam çıkarım,
    May The Force Be With You

Forumdan Uzaklaştırıldı R3N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dgrmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadın erkek tartışmasına dönmese ya bu. Yapılan yorumların bazıları yanlış olabilir ama insaları bazı kimyasallar yönetir, çoğu zaman erkekler böyle resimler gördüklerinde beyinlerine yollanan bazı hormanlar (testeron) onları bu hale getirebilir. Kimisi içinden geçirir, kimisi tutar buraya yazar ama üç aşağı beş yukarı hepside içinden birşeyler geçirir, istemsiz bir şekilde heyecanlanır. Sebep manyaklık değil tamamen hormoneldir. Eğer bunları hissetmeseydik üreyemezdik, çoğalamaz varlığımızı sürdüremezdik. Şimdi lütfen bayan arkadaşlar biraz sakin olsunlar kimse kimseden utanmasın. Bunlar insan tabiatıyla ilgili. bazı arkadaşlar cümlelerine dikkat etmemiş olabilirler ama o da bir anlık gazın dışa vurumudur en fazla. Biraz daha anlayışlı olalım birbirimize karşı. Bayan arkadaşlar bunu anlayamayabilirler bunu da normal karşılıyorum çünkü çoğu bayan görsel nesnelere hemen hormonel tepki vermez ayrıca toplum baskısı ile daha kontrollüdür. Biz öyle değiliz kusura bakmayın ama daha kontrollü şeyler yazarsak hanım arkadaşlarımızı da rahatsız etmiş olmayız... Amacım kesinlikle bir tarafı yüceltip haklı çıkarmak veya bir tarafı küçültüp haksız çıkarmak değil. Karşı cinsler arasında bazı anlaşılamayan şeyleri anlatmaya çalışmak limden geldiğince... Umarım kimsenin kimseden utanmasına gerek kalmamıştır. Fotolar hakkında benimö yorumuma gelince gerçekten hoş hatunlar... Ama fazla bakıp da "esas" hatundan azar işitmektense yorum yapmam daha iyi...

güzel açıklama olmuş, ilham verici

Motosikleti
    Hyosung GT 250 & Honda CBF 150
    Alıntı dgrmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Alıntı Rain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kadın vucudu Yuz yıllardır sanatsal bir obje olarak kullanılıyor. vucudu diyorum. beyni demiyorum. yuzlerce resim vardır. yuzlerce heykel. tabi bu tip organizsayonlarda dikkat cekmek icin kullanılır guzel vucudlar. fuarlarda bile boyledir bu. kadınlar bile bakar boyle hatunlara. hatta erkeklerden daha fazla bir merakla.
    İşte budur.
    Hem de 25 kere
    [CENTER]Vuuuu diye aşarım dağları, enginlere sığmam taşarım :P[/CENTER]

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Utanmiyo musunuz bakiim siz boole kizlara bakmaya HIII ? alp bunlar hep senin ba$inin altindan cikmistir..

Adın çıkmasın bi kerem.....

Valla ben masumum.......

Alıntı dishy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Feminizm duygularımı biliyorsunuz, çok yüksek derecede feminist olduğumu da.. Bu resimleri ve yorumları gördüğümde o pozları veren, kadınlığını bu şekilde kullanan o yaratıklardan nefret ediyorum.. Eğer kızılması gereken geren birisi var ise o da o pozları veren kızlardır.. Yoksa ben de yakışıklı bi erkek gördüğüm zaman bakarım, kimse de engelleyemez.. Bunun ahlaki boyutlarını tartışacak olursak da " Elif ciğim, İstanbul'a geldiğimde bi parti vardı ve gecenin 24,00 ında dışardaydın.. Bunun için seni yargılayamam, ama ben akşamları çıkan bi insan değilim.. Eğer bu şekilde tepki gösterip, mazeret olarakta ahlaktan bahsedeceksen önce kendi hayatına bakacaksın... " Herkese keyifli sohbetler, takılın arkadaşlar, eminim o kızlar siz bu yorumları yapın diye vermiştir o pozları.. Yolda birisi bana yan gözle baktımı oyuyorum o adamı, herkesin yapısı işte..

Koptum kız....

Şşşşt sende bakma bakeemmm yakışıklılara...... Biz bakınca kabahatli oluyoz.....Ne iş?....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

ozi2002 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Google arama motoru
    Yav bunların hepsi birbirinden güzel ama favorim gözlüklüler oldu
    [COLOR="red"][B][I] 4 zamanlı --> ::144:: <-- 2 zamanlı (A rh 2TT)[/I][/B][/COLOR]

dorlion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Versys 650 SE

cevap hakkı...

Alıntı dorlion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoca bunlar kaç cc? ) iyi olmuş koyduğun hep iki teker nereye kadar? iki de bacak görelim biraz

ben orada o cümleyi kurarken teşbih ve tezat sanatını bir arada kullanıp geyik yapmak istedim ama sen ne anlarsın ki.... (turuncu'ya)
    Sırf herkeste 4 teker var diye...

velespit-cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09` cbr 125
    zaten ben herzaman demişimdir suzuki güzel motordur gerisi hikaye diye
    [COLOR="Black"][FONT="Comic Sans MS"]RİDE THE WINDS OF CHANGE[/FONT][/COLOR]

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ben anladddııııımm, kazanana bunları verecez diyolar millet ondan böyle hızlı gidyoooooooo. zekiyim ben zekiiiiiiiiii

Alıntı ilnapoli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç fotoğraf var burda böyle ya... yeter valla.. RIZLA SUZUKI kusucam....

Kızlar değil de ben Vermeulen'in şapkaya hastayım, balıkçı işi..
    fetişistsin anlaşılan demek balık fazntazisi ha, pullu pullu
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)