Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

mt den abiler

Motovento
    REKLAM ALANI

bi pazar günü toplanmış geziyoduk. tektekrler fln yaparken mt den olduğunu söleyen 2 abiyle karşılaşmıştık. birkaç foto çekmeye çalıştılar ama yakalayabildilermi bilmiyorum. umarım tanıyanlarınız çıkar. chopperın üstünde oturan abiler

ve işte aynı gün çekilen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GeCe__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K3 GSX R 600 YELLOW/BLACK
    aferın sıze iyi bır marıfet kasksız eldıvensız dızlıksız supper...

SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    cok fena yakalanmislar. bu forum sizi affetmez
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Kimmiş bu abiler, olay olmasın hemen abartmayın..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    ilgililerin bu topiğe müdahale edeceklerini umuyorum

tek teker yapılır ama bu şekilde değil. bilip bilmeyen yapıyor.
    koruma kask sıfır

bi video daha koyıyım ozaman. belki korumasız kasksız yapıyorum ama. işi bilip bilmediğim bana kalmış. bişeyi yapıyosam tehlikesini bilipte yapıyorum. daha iyisini yapıyosanız koyun biz izleyelim

buda yeşil fıstığım ile

desperadost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TİGER 250 S
    yetenek süper ama ne olur ne olmaz bir anlık hata allah(c.c)göstermesin sen yine bu yeteneklerini kask'lı korumalı yapsan sevgili kardeşim bence daha mutluluk verirsin canı yürekten alkışlarız.
    motosiklet'ci örnek olacak heleki böyle yetenekli kardeşlerim
    çocuklar hepimizin onları kucaklayalım.......

arkadaşım kimse sana yeteneğin var yok gibi birşeyler söylemiyor.Tekteker yaparken tekere küçücük bir taş gelse ölebilirsin,hiç koruma falan yok sen tutmuşsun ben yaparım bana kalmış falan diyorsun.Eğer yetenek yarıştırmak istiyorsan burası senin yerin değil,şimdiki sözüm genelleme olacak "yeteneğiniz varsa tabiki yapın,ama korumaklı yapın örnek olun ve çevrenizdekileri üzmeyin"
    :bounce:

siyahlimuzin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T - I
    Alıntı Shape85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım kimse sana yeteneğin var yok gibi birşeyler söylemiyor.Tekteker yaparken tekere küçücük bir taş gelse ölebilirsin,hiç koruma falan yok sen tutmuşsun ben yaparım bana kalmış falan diyorsun.Eğer yetenek yarıştırmak istiyorsan burası senin yerin değil,şimdiki sözüm genelleme olacak "yeteneğiniz varsa tabiki yapın,ama korumaklı yapın örnek olun ve çevrenizdekileri üzmeyin"
    yetenekli arkadaşım !!! evet senin yeteneğine lafımız yok ama doğru şartlarda yapman en güzeli.

bi de iyi bi marifet gibi ikinci videoyu koymuşsun. birinciyi sonuna kadar izlemedim ki ikinciyi koymana hiç gerek yoktu. zahmet olmuş !!!

neyse shape85 ve diğer arkadaşlarımız gereken şeyleri söylemişler. benim bişi dememe gerek yok diye düşünüorum.

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı polenay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki korumasız kasksız yapıyorum ama. işi bilip bilmediğim bana kalmış. bişeyi yapıyosam tehlikesini bilipte yapıyorum. daha iyisini yapıyosanız koyun biz izleyelim
    Hocam söylediğin şeylerden eminmisin?
    tehlikesini bilsen bu şekilde yapmazdın bence...
    bence bişeyi yapıyosun ama
    tehlikesini bilmeden yapıyorsun.

Bir de şu var.

Daha iyisini yapıyosanız koyun bi video izleyelim yazmışsın.
    Forumu birazcık araştırırsan daha iyilerini bulacaksın....

Kaskımızı takalım.
    Tamam eldivenle zor oluyor.
    Ama kask engel değil....

BeYfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CıbıRepSol
    bu işler boş işler motosikletden sıkıldığının göstergesidir yeni yeni heyecanlar arıyosun ama gerek yok tabi sana kalmış birşey genede aferin
    [B][I]hiçbirimiz bu hayattan sağ kurtulamayacağız ki..:mrgreen:[/I][/B](FaRuK)

bu işler boş iş değil bence katılmıyorum. tekteker zevk işi. ben kimsenin olmadığı bomboş bi alanda bile zevk için yapıyorum. tarifi anlatılmaz bi duydu.

bu eski videom. tabiki daha iyilerini yapanlar vardır. fakat beni eleştiren arkadaşlara sözüm. "tek teker yapılır ama bu şekilde değil. bilip bilmeyen yapıyor."
    "koruma kask sıfır"
    lafını söylüyen arkadaşlara lafım. yapsınlar daha iyilerini kasklı korumalı bizde izleyelim. yeteneğimlede övünmüyorum. deli gibi sınırlarıda zorlamıyorum. bu arada en ufak taş gelse tektekerde değil düz yolda giderkende ölünür. kaskısız korumasız yapmanın nekadar kötü bişi olduğunu biliyorum. kimseyede önermiyorum fakat tabeni eleştirirken kullanılan vırlara sinir oldum. site yöneticilerindende özür dilerim okadar kötüyse kaldırsınlar videoları.

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam simdi olay öyle değil
    Arkadaslar bilinçli motorcu kimliğinin motorcu olmanın gereği olan kask ve aksesuar takmanın önemi üzerinde yogunlasıyorlar, yoksa senin motosiklet kullanma yetenegini kimse sorgulamıyor, herkes kendisine göre tabiki iyidir. Mesela ben yanından gecemem o hareketlerin, iyisin benden?

Ama bilincli bi motorcu, o kimliğini aksesuarlarıyla tamamlamalı, bak simdi kasklı olsa idin, bu videolara bir cok övgü ve tebrik gelicekdi ve sende onore olucaktın bunun icin. Ama neden bu sekilde oldu sende üzüldün bak ?
    Kask ve aksesuarlar cok önemli ve bu siteleri takip eden, yollarda motorcuları izleyen yeni nesil motorcular icinde öyle, hayati bi önem, motorcuyu tamamlayan bi parca gibi düşün.
    Ve bu sahnelere bu gün alkıs tutan bi motorcu yarın onun gibi motorcu olucak hevesli bi insanın alacagı önlemlerin öneminin farkında olmamasına ve belkide sakat kalmasına, yaralanmasına en kötüsü ölmesine canak tutmamak icin bu tepkileri veriyor. Bunun baska bi yolu varsa söyle ? Töleranslı mesajlar yazılacak bir konu olmadıgı icin bu tepkiler anlıyomusun. Arkadan gelenlere ve hatta su an o bilinci edinememis motorcu kitlesine bi önlem bu. Lütfen bunu dikkate al.
    İyi bak kendine..
    Comfirmation Bias

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    Alıntı polenay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu işler boş iş değil bence katılmıyorum. tekteker zevk işi. ben kimsenin olmadığı bomboş bi alanda bile zevk için yapıyorum. tarifi anlatılmaz bi duydu.

bu eski videom. tabiki daha iyilerini yapanlar vardır. fakat beni eleştiren arkadaşlara sözüm. "tek teker yapılır ama bu şekilde değil. bilip bilmeyen yapıyor."
    "koruma kask sıfır"
    lafını söylüyen arkadaşlara lafım. yapsınlar daha iyilerini kasklı korumalı bizde izleyelim. yeteneğimlede övünmüyorum. deli gibi sınırlarıda zorlamıyorum. bu arada en ufak taş gelse tektekerde değil düz yolda giderkende ölünür. kaskısız korumasız yapmanın nekadar kötü bişi olduğunu biliyorum. kimseyede önermiyorum fakat tabeni eleştirirken kullanılan vırlara sinir oldum. site yöneticilerindende özür dilerim okadar kötüyse kaldırsınlar videoları.
    şu cümleye dikkat "tek teker yapılır ama bu şekilde değil. bilip bilmeyen yapıyor."
    "koruma kask sıfır"
    lafını söylüyen arkadaşlara lafım. yapsınlar daha iyilerini kasklı korumalı bizde izleyelim"
    arkadaşım o cümlede ne demek istendiğini anlayamıyorsan cevp vermek içinde kendını kasmana gerek yok.....
    Sacma gerekceler sunarak sacma seyler bekleme insanlardan....
    Kafanda kaskın yok koruman yok guzelde yapıyosun tek tekerı kı ben anlamam gorsel olarak soyluyorum....
    Ama yaptığın iş motosikletcinin imajını zedelıyorsa burda sen herkese karsı sorumlusun....
    Bunları goren soforlerın motosiklete karsı antıpati edınmelerı sonucu trafıkte hergun onlarca motosıklet sıkıstırılıyor ve bazıları cok acı da olsa olumle sonuclanıyor....
    Şimdi sen motosiklet imajını zedeliyorsun tabi bence....

Sağdan soldan araba gecerken iki yonlu yolda tek teker yapıp baskalarının hayatınıda tehlıkeye atıyorsun....
    Bide kalkıp daha iyisini yapabılıyorsan yap gorelım dıyorsun.....
    Umarım o arkadasımın -ki kendisi önünde eğilinecek bi mesleğin neferidir- soylemek istedıgı fakat senın yanlıs anladıgın seyı bu cumlelerle anlatabılmısımdır....
    Kendi hayatını ve dıger ınsanların hayatını cok guzel tehlıkeye atıp motosiklet ımajını zedelemıssın...Bu yuzden senı tebrik ederim.... Helal olsun...
    keske bunları kuralları içinde kapalı bı yerde yapsaydında bu işle ciddi ilgilenen adamlarda sana destek cıksaydı ve sen bu yetenegını gelıstırseydın.....
    neyse umarım burdakı bu kadar insanın soyledıgı seyelr senın için bırseyler ıfade eder....
    Sağlıcakla kal

videoları kaldırdım arkadaşlar. bidahakine yaparsam kasklı yaparım. zaten konuyu videoya yönelik açmamıştım nerelere geldi. o 2 abiyi hala tanıyan çıkmadımı.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    benim hoşuma gitti videodaki hareketler...ben bişeyi beceremiyorsam başkası yapabiliyorsa beğenirim...toplumsal mesaj verecek durumda değilim...çünkü bana derlerki

"neren doğru.."
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    resimdeki arkadaşları tanıdım. muğla mt'den regal raptor'u olan bir arkadaş vardı. sanırım o. artçısı ise aşagıdaki resimde gösterdigim olmalı diye düşünüyorum...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    saldakide galiba barış abi BBRR...kutuplardan kaçmış buraya gelmiş...

ağır espirmi oldu ya...bana kaymasın şimdi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

neyse sonunda sürücüyüde buldum kendisi bu şahsiyet oluyor
    ismi murat fakat üye adını şimdilik bulamadık çalışmalarımız son hızıyla sürüyor.

ENENDURO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    POLENAY....Sence bu kadar insan neden tepki verdi sana ? Neden yaptığını beğenmediler yada onaylamadılar ? Onların bu işten çıkarları ne olabilir ? Senin gibi tek teker yapamadıklarından mı sana kızdıklarını düşünüyosun! HERKES,SANA BİŞEY OLMASINDAN VE OLACAĞINDAN ENDİŞE EDİYOR ! Kıymetini Bilirsin Umarım....

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)