Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

buda benim canavar

Motovento
    REKLAM ALANI
    motti60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    MCT 250 AY1
    Sonunda ben ona, oda yola kavuştu Emeklerinden dolayı Ercümen abi, Levent abi, İlhan ustama ve tüm Aygün Motor çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hayırlı olsun Umarım sen ve o Hiç ayrılmazsınız birbirinizden

UKYO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motozeus ms100
    bayağı emek ve para harcamışsınız.güle güle kullanın,

rainboss - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco People S 200
    Allah kazasız belasız keyifle binmei nasip etsin.
    [FONT="Times New Roman"][SIZE="2"][COLOR="Red"][B][I][U]Birol HALICI[/U][/I][/B][/COLOR][/SIZE][/FONT]

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    AYKUT abi koymuşsun fotoları beni niye kasıyon beni o zaman. egzost tüplerini beğendim kaç para demiştin sen bunun çiftine? sesini de kaydet yükle buraya. hadi hayırlı olsun. ha bu arada keşke şu grenajları da siyah yapsaydın.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Teşekkür ederim arkadaşlar modifiye ile uğraşmak gerçektende zor bir olaymış, ama değdi doğrusu.

Arbetus eksozlar aygünde yapıldı ararsan fiyat alabilirsin oradan Ercüment abi yardımcı olacaktır sana ; )

AYGÜN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG 650 R
    hayırlı olsun diyelim artık. tatlılar nerde Biraz kara böcek gibi gözüküyo bu resimlerde makine ışıklı bi ortamda cekte görelim canavarı
    [U]AYGÜN MOTOR[/U]
    Hayırlı sürüşler diler.....

aşk olsun abi yani sen iste izmir lokması döktüreyim servisin kapısında ;)

otopark karanlıktı bukadar oldu cekerim ilerleyen günlerde daha iyi fotolarınıda

blue black - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '06
    Allah kazasız belasız keyifle sürüşler nasip etsin.

Motosikleti
    Yamaha MT-09 TRACER
    bende eksozları sorcaktım yaw...
    o renk nasıl oluyor acaba...
    bide eksoz ne kadara mal oldu acep...
    eline sağlık çok güzel olmuş...

Motosikleti
    Honda - Rebel 250cc
    Hayırlı olsun çok güzel olmuş, aygün motor sadece mct mi yoksa diğer motorlarada modifiye yapıyormu.

Motosikleti
    yukı 250 2006 şopar.
    cahilliğimi mazur görün mct tam olarak nedir?

-aygün motor aslında modifiye işi yapmıyo, beni kırmadılar yaptılar bir iki bişiler, ama istersen sen bir sor. Ne istediğini tam olarak belirtirsen sana yardımcı olabilirler belki, gerçi sezon açılıyo o sebeple zor olabilir ama sen bir ara istersen

-eksozlar konusunda sanırım oda orada mevcut irtibata geçerseniz yardımcı olurlar ben sadece susturucuları değistirdim, geri kalan kısımlarıda boyadılar.

-MCT tam olarak mondial mct 250 oluyo
    istersen macit'te diyebilirsin

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    İyi günlerde kullanman dileğiyle
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

Motosikleti
    hişşttt Motti60 kardiş CC barı naapcaz arayan soran yoksa şunun ismini koyalım. bu arada nette senin için bakınıyorum iyi fiyatlarda r26 falan var. sezon açılmadan ben de biraz kurcaliyim bari bizim sıpayı egzostun rengi değişti elden geçiricem mat boya işe yarayabilir motoru da mat yapıcam artık konuk custom rider olarak bizim atölyeye gelirsin.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kazasız belasız sürüşler mt ailesine hoş geldin
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

tüm dostlara tekrardan teşekkür ederim,

Sevgili Arbetusum, cc ile ilgili olarak henüz bir açıklık getiremiyeceğim olaya ,
    eksoz konusunda ise boya işini en son düşünsen bence daha iyi olur, geri dönüşü olmaz eğer beğenmessen sonra gidip sıfır eksoz almak zorunda kalırsın belirteyim motor konusunda ne destek istersen oky ben hazırım

Motosikleti
    kanka zaten sararmaya başladı herhalukarda egzost a bi müdahale olacak sararmaya başladı artçılar da ayaklarını egzosta koya koya leke yapmışlar... sen anladın onu motor konusunda pek bir düşüncem yok redyatör olabilir. bir de kutu dışı hava filtresi. radyatörün geri dönüşü var egzostu da hallederik sen korkma. al ehliyetini takıl peşime gel ne deli elemanlar var burada şu r60 motorundan harley depolu çelik jantlı disk frenli motor yapan arkadaş mı dersin. 1979 honda gl100(goldwing) toplayan polisajına kadar herşeyi kendi yapan saygın abiye kadar bir sürü kaliteli insanlarla dolu çevremde var sen gel pişman olmazsın.

sağlıcakla.

Discordian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kazasız belasız sürüşler güzel olmuş

Alıntı ARBETUS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanka zaten sararmaya başladı herhalukarda egzost a bi müdahale olacak sararmaya başladı artçılar da ayaklarını egzosta koya koya leke yapmışlar... sen anladın onu motor konusunda pek bir düşüncem yok redyatör olabilir. bir de kutu dışı hava filtresi. radyatörün geri dönüşü var egzostu da hallederik sen korkma. al ehliyetini takıl peşime gel ne deli elemanlar var burada şu r60 motorundan harley depolu çelik jantlı disk frenli motor yapan arkadaş mı dersin. 1979 honda gl100(goldwing) toplayan polisajına kadar herşeyi kendi yapan saygın abiye kadar bir sürü kaliteli insanlarla dolu çevremde var sen gel pişman olmazsın.

sağlıcakla.
    şu 1979 honda gl100'ü baya merak ettim valla yokmu fotosu bi görsek kanka??

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)