Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Böyle Mondial Gördünüz mü?

Motovento
    REKLAM ALANI
    İskenderunluKILIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İskenderun/HATAY ama Şimdilik AĞVA/İstanbul
    Motosikleti
    Yok Yok İşte Beah ama Olacak merak etmeyin
    Mondial işte ama bence bu yan sanayi

___ KILIÇ ___
    [B] ยภยtยlคภlคг ยภยtคภlคгı ครlค ยภยt๓คzlคг ¤ۣۜ __ к ı ℓ ı ç __ [/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    nc 700 x
    bunların hepside gerçek italyan yapımı mondialler.bu motor almak için en az 2 japon parası ödemek gerek.kullanılan her malzeme en iyi markalardan seçilip monte ediliyor.fren sistemi brembo,amörtisör sistemi ohlins vb.bununla ilgili bir yazı görmüştüm bulunca hemen buraya ekleyeceğim.

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Bir deli bi kuyuya taş attı çıkartabilene aşk olsun

@blacat
    Millet koptu arkadaşım ben bile acaba dedim kendi kendime. Sonra özellikle 2. resim ile photoshop olmadığına kanaat getirdim. Çünkü normal şartlarda bizim Türk şirketlerinin nasıl grafikerlerle çalıştığını bildiğimden bu işi yapabilecek tonla usta grafiker olsada para verdirip yaptıracak adam yok

Aynı zamanda ben daha öncede Mondial ile ilgili böyle resimler görmüştüm. Hatta bizim Türk işi mondialin getireceği modelleride alibaba.com adlı bi siteden gördüm. Ama bu fiyat ve ekonomik istikrarsızlıktan getiremediler.
    Keşke bu resimlerde ki gibi bir şey getirselerde ....

kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    her markanın hemen hemen racing modeli var ama seri üretimde olmadığı için bize vay bu markanında racingi varmış gibi geliyo buna zealsunda dahil

ya sözün özü...bunlar gerçek mondial...bizdekiler öz mondialoğulları

Motosikleti
    nc 700 x
    Cok özel yapim bir motor..Fiyatina gelince 30000 euro.....

Icinde vtr 1000 sp1 /2 motoru var ..

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Mondial Italyanin en eski motor uretici firmalarindan biri. Artik ozel uretim yapiyor zaten.Ugur donduruculari ile hic bir alakasi yok sadece kopyalanmis isim harici.Ama yakinda Turkiyedeki Mondialin basi yanar gibi geliyor bana.Italyan Mondial gercekten super bir makinadir ve bence Ducatti kalitesinde guvenilir bir alettir.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    harley davidson night rod special
    italyan mondial olsa gerek modelleri güzel tasarlamışlar
    ]

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Arkadaşlar bu gerçekten Mondial ama sanıyorum bizim Türkiye'de satılan Mondial ile alakası yok bence. 2002 model Mondial Piega 1000 diye bir motor varmış.

Displacement: 999.00 ccm (60.96 cubic inches)
    Engine type: V2
    Stroke: 4
    Power: 136.00 HP (99.3 kW)) @ 9500 RPM
    Torque: 105.00 Nm (10.7 kgf-m or 77.4 ft.lbs) @ 8500 RPM
    Compression: 10.8:1
    Bore x stroke: 100.0 x 63.6 mm (3.9 x 2.5 inches)
    Fuel system: Injection
    Valves per cylinder: 4
    Starter: Electric
    Cooling system: Liquid
    Gearbox: 6-speed
    Dry weight: 168.0 kg (370.4 pounds)
    Seat height: 820 mm (32.3 inches) If adjustable, lowest setting.
    Ground clearance: 152 mm (6.0 inches)
    Wheelbase: 1,398 mm (55.0 inches)

Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

saykoshey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja ZX-12R, Hayane?
    Ilk resimdeki Modial Piega 1000... 2002 ve 2003 arasi konsept olarak sunuldu
    Ikinci resimdeki Modial Piega 1000 Zilesi S.E. 2005'de konsept olarak sunuldu
    Ucuncu resimdeki Mondial Piega 1000 Evo 2004'de sunuldu konspet olarak

Bunlar disi bir konsept daha var oda Piega 1000 Garbonio (Garbonia'da olabilir tam hatirlamiyorum, motosikletler erkekmi disimi?). Full carbon, ayni spec ve rengi siyah.

Ve en son 2006'nin basinda Mondial Piega 1000 ismi altinda 27.000 euro'ya satisa sundular ama benim bildigime sadece Italyada. Diger ulkelerde fazla isimleri yok ve o motosiklete okadar para verecek enayi yok. Ayni fiyata gidersin en kral Ducati veya Japon alirsin ve modife icin para artirirsin.

Ayriyeten sizin bildiginiz Cin mondial ile ve bu (gercek) Italyan mondial arasinda hic alaka bile yok. Piega 1000'ler italyada desyen edilmis ve elde uretiliyor. Artik italyanlar, cinler onlarin isimlerini kullandiginin farkina varirsa neler olacak bilmiyorum, zaten ondan Avrupaya satmiyorlar galiba.
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Amanınnn yine aynı konuArkadaşlar,bu mondial italyan olan gerçek mondial,yani bizim mondialle hiç bir alakası yok(isimi hariç).Fotomontaj felan yok yani onlar mondial ama burdaki mondialle alakası yokO mondial ama bizdekiler başka mondial,isim benzerliği diyelim

HevsMiSandiN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondi 100kh hayalinde pug 103 sahibiyim:D taaaaaaaaa 79 model
    Alıntı Gokhan2433 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar 1. ve 2. REsimlerdeki Mondial Yazısına bakınız lütfen bırınde on taraftan Mondıla yazıyor.vıraj donen motor da ıse mondıla yazısı arkadan baslıyor

Biraz Kafayı Yorlaımm PLZZZ

üstteki motorun sol kısmı fotograflanmış
    alttakinde ise sağ kısım

kafa yorduk işte biraz ne oldu arkadaşım
    ne beklioodun solda yazının önden başlaması çok normal
    veya sağda yazının önden başlamaması
    ׺°”˜`”°º×קєรรเ๓เรtรtγļє×º°”˜`”°º×
    ¿?¿?¿?»|»|»U9uя«|«|«¿?¿?¿?

bellikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial ft 110
    çinli mondial diye bir şey yok, ve kimse bizi kötülerini, italyanlara da iyilerini satmıyorlar. Uğur motorsiklet işine girmeye karar vermiş, isim olarak da kendisine mondial markasını seçmiş, sonra da gitmiş, çinde bir üretici bulmuş kendisine Guangzhou Panyu Huanan Motors Group Co., Ltd , oradan ithal ettiği ürünlere vurmuş mondial markasını olmuş bitmiş, italyanlarında böyle bir markası olabilir ve ister italya da ister çinde ister hindistanda heryerde üretmiş olabilirler. bu arada mondial ın üretildiği fabrikanın sitesini de vereyim sizlere de tam bilgi sahibi olun ki bu fabrika çin iç pazarına fym markası ile üretim yapıyor ve fym lerde türkiye ye ithal ediliyor ve bazı yerlerde suzuki diyerek satılıyor. Guangzhou Panyu Huanan Motors Group Co., Ltd şirketin ismi, web sayfası da bu http://www.hnmoto.com/enA1.asp girin inceleyin büyük ve iyi bir fabrika aslında, sen kaç kuruşluk mal istersen ona göre mal yapıyorlar, zannediyorum 5 sene boyunca da honda ve yamahanın bazı modellerini fason olarak üretmişler...

Motosikleti
    Alıntı bellikci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çinli mondial diye bir şey yok, ve kimse bizi kötülerini, italyanlara da iyilerini satmıyorlar. Uğur motorsiklet işine girmeye karar vermiş, isim olarak da kendisine mondial markasını seçmiş, sonra da gitmiş, çinde bir üretici bulmuş kendisine Guangzhou Panyu Huanan Motors Group Co., Ltd , oradan ithal ettiği ürünlere vurmuş mondial markasını olmuş bitmiş, italyanlarında böyle bir markası olabilir ve ister italya da ister çinde ister hindistanda heryerde üretmiş olabilirler. bu arada mondial ın üretildiği fabrikanın sitesini de vereyim sizlere de tam bilgi sahibi olun ki bu fabrika çin iç pazarına fym markası ile üretim yapıyor ve fym lerde türkiye ye ithal ediliyor ve bazı yerlerde suzuki diyerek satılıyor. Guangzhou Panyu Huanan Motors Group Co., Ltd şirketin ismi, web sayfası da bu http://www.hnmoto.com/enA1.asp girin inceleyin büyük ve iyi bir fabrika aslında, sen kaç kuruşluk mal istersen ona göre mal yapıyorlar, zannediyorum 5 sene boyunca da honda ve yamahanın bazı modellerini fason olarak üretmişler...
    Yanliz bunda tek bir sorun var oda Italyan Mondial Moto Sirketi 1933'den beri var ve 1933'den beri Yaris Motosikleti uretiyor, hatda gecmisde bir takim kupa kazandilar. En buyuk basarilari 1950'de butun kupalari kazanmakdi.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Mondial_Moto

Baska bir motosiklet sirketinin bu ismi secmesini tesaduf olmasi imkansiza yakin birsey.
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    eline saglık Blacat güzel fotomontaj olmuşşşş

fotomontaj degilmi yoksaa ????

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya içinizdxen biri zahmet edip googleda aratsaydı çat diye bulurdu...yok photoshopdemişler yok yazı sağdan soldan demişler....
    internet var google ı açıyon "mondial" yazıyon iş bitiyo
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Motosikleti
    Alıntı ELINT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eline saglık Blacat güzel fotomontaj olmuşşşş

fotomontaj degilmi yoksaa ????
    Montaja bak
    http://www.google.com/search?hl=en&n...a+1000&spell=1
    HER TÜRK ASKER DOĞAR

dj_ozi_68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bisan bisiklet
    Alıntı kale17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam yoralım kafayı 1 resim soldan 2 resim sağdan dikkat et ikisindede mondial yazısı soldan sağa yazılmış bern ce bi yanlışlık yok yani

resimlede açıklamışsın ama zaten böle olması gerekiyoo

arkadaşa katılıyorum tam da ben aynısının diyecek tim hhaha

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    tamam tamam bulduk mondialleri üzerimde baskı kurmayınn iyiki bir hata yaptıkk

yuhhh be bukadarda isim benzerligi olurmu?? evet bu gerçek mondialll
    arkadaşlar bu mondila çok genel bir isimmiş evet gerçekten bir mondial varhatta birden fazla mondial var. ferrarinin bile mondial cabriolet diye bir bir arabası var. 80 li yıllarda üretmiş..yani bizim ugur mondialdeen başka çokkkkk mondial varrr

biz annemizin karnında yokken bu mondial motosiklet üretiyormuş resimlere bakınn ..... ayrıca ferranini 1982 yılndaki mondial cabriolette var

APV41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ SV 650
    ne kadar çok mondial meraklısı var kardeşim
    APV41, BJK, dijlex9, dj_ozi_68, ELINT, marten1907, nevZAT150, saykoshey
    bunların hepside mondialin orijinalinin italyan olduğunu biliyor
    MT İZMİR HUZUR EVİ SAKİNİ
    nereye gittiğin değil kiminle gittiğin ÖNEMLİDİR :wiinkk
    CENGOMOTO

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler