Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

Bajaj Discover 125ST

Motovento
    REKLAM ALANI
    xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    boşuna tartışmaya giriyorsunuz ,yüksek ısı ile çalışan ve sürekli devir halinde olan, her motor şişme yapar, 1000 lik makine de yapar, 2.000 lik makinede, yüksek cc li makine, küçük cc li makinaya göre, daha yüksek hız ve daha uzun zamandan sonra şişer, mesele zaman, hız alakalı, bilen zaten biliyor, bende de 125 discover var, ybr ye göre daha güçlü, 9 sene ybr kullandım, oda uzun yolda, ankara İstanbul arası, şişti ( ybr ) bu da şişer, düz yolda, rüzgarsız havada, sabit 80.85 hızda belirli süre gider, kilo faktörüde var, ben 100 kiloyum, 50.60 kilo olan adamda 90.100 km hızda zaman vermek yanlış, bir süre şişmeden gider ama 125 sınıfı kullandığım birçok makine cg ,ybr gibi, şuanki discoverımda aynı, hatta az biraz daha kuvvetli, makine iyi( discover), bundan sonra sağlamlığı ve yedek parça olayı önemli, eski fazer ım 600 lük makine bile, ankara İstanbul arası 150.200 km hızda, bazı yerlerde şişti ,bayılmadı ama zorlanmaya ve hararet göstergesi 1.2 kademe yükselmişti, 130 gibi hızlara inince, bir süre sonra düzeldi, kısaca her motor kendi kapasitesine göre, bir süre kullanımdan sonra şişer, tartışmaya gerek yok bence, hatta honda shadow 750 gene ankara İstanbul arası beni delirtti, 100 km hızda bile çıkamadığı yokuşlar oldu, o motor da da kapasite o kadar, hatta xt 660 x oda eski motorlarımdan, bazı yerlerde ( rampalarda )fena şişiyordu, her motorun yapısı, bygr gücü, torku farklı, silindir sayısı v.s burada şişme olayını insanlar yanlış anlar, o sebeple yazıyorum, ukalalıkta yapmak istemem, fazla abartmamak lazım, fazla kötülememekte, motorlar şimdilik iyi yani ben şimdilik motorumda memnunum ha yarınlarda ne olur bilmiyoruz
    ucanteneke5, wampaa ve Garip bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı xterkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boşuna tartışmaya giriyorsunuz ,yüksek ısı ile çalışan ve sürekli devir halinde olan, her motor şişme yapar, 1000 lik makine de yapar, 2.000 lik makinede, yüksek cc li makine, küçük cc li makinaya göre, daha yüksek hız ve daha uzun zamandan sonra şişer, mesele zaman, hız alakalı, bilen zaten biliyor, bende de 125 discover var, ybr ye göre daha güçlü, 9 sene ybr kullandım, oda uzun yolda, ankara İstanbul arası, şişti ( ybr ) bu da şişer, düz yolda, rüzgarsız havada, sabit 80.85 hızda belirli süre gider, kilo faktörüde var, ben 100 kiloyum, 50.60 kilo olan adamda 90.100 km hızda zaman vermek yanlış, bir süre şişmeden gider ama 125 sınıfı kullandığım birçok makine cg ,ybr gibi, şuanki discoverımda aynı, hatta az biraz daha kuvvetli, makine iyi( discover), bundan sonra sağlamlığı ve yedek parça olayı önemli, eski fazer ım 600 lük makine bile, ankara İstanbul arası 150.200 km hızda, bazı yerlerde şişti ,bayılmadı ama zorlanmaya ve hararet göstergesi 1.2 kademe yükselmişti, 130 gibi hızlara inince, bir süre sonra düzeldi, kısaca her motor kendi kapasitesine göre, bir süre kullanımdan sonra şişer, tartışmaya gerek yok bence, hatta honda shadow 750 gene ankara İstanbul arası beni delirtti, 100 km hızda bile çıkamadığı yokuşlar oldu, o motor da da kapasite o kadar, hatta xt 660 x oda eski motorlarımdan, bazı yerlerde ( rampalarda )fena şişiyordu, her motorun yapısı, bygr gücü, torku farklı, silindir sayısı v.s burada şişme olayını insanlar yanlış anlar, o sebeple yazıyorum, ukalalıkta yapmak istemem, fazla abartmamak lazım, fazla kötülememekte, motorlar şimdilik iyi yani ben şimdilik motorumda memnunum ha yarınlarda ne olur bilmiyoruz

ha iştebende bunu anlatmaya çalışıyodum ağızına sağılık.
    bende demek istediğm şehir içinde bir anlık hızlarda makinalar fazlasını yapar ama uzun yolda durum değişir diye gknstyla bunu anlamak istemiyodu
    benim demek istediğim sürekli 100-120 arası gidebilmek için su soğutmalı makina gerek hava soğutmalı 600 makina da şişer mesela bende vardı XT600
    sağol hocam kurtardın beni
    xterkan bunu beğendi.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

sinan08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 150 ns cb 500 f 2018
    Bugün e-5'te gazı bi çeviriyim dedim ne zaman çıktıysa ibrede 110 diyodu... ybr de olsa bekleki 90'ı geçsin.. 1000 km'deyim şuanda. ilk depo 550 de yedeğe düştü.

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    Burada yazılanları okurken ben şiştim hararete geldim.
    Bu konu hakkında açıklama yama ihtiyacı duydum
    Gökhan arkadaşımız genç ve heyecanlı.
    Kendisi istanbul içi ve civarında moto kuryelik yaptığı için 100 km hızla çevre yolunda sabit hızla gide bilir , bende de aynı hızla gidiyorum !
    Bu motorun mükemmel olduğunu kanıtlamaz, aynı hızları diğer marka ve modeller de 100 km hızla sabit gidebiliyor.
    100 km hızla istanbul da gidebilmek mümkün nedeni binaların yüksek olması daha korunaklı bir ortamda seyahat etmenizden kaynaklanıyor.
    Uzun yola çıktığınız zaman açık alanda seyahat ettiğinizde bu mümkün olmuyor.
    Bizim yaptığımız testte tırmanma seritlerinde 70-80 km hızlara kadar geriledik.
    Uzun yolda açık alanda ruzgarlı,hava soğutmalı ve küçük ccli motorla 100 kmre hızla sabit gitmek mümkün değil.
    Yakıt konusunda kimse kusura bakmasın şehir içi kuryelik yapan arkadaşlarım 2 ile 2,5 litre arasında yakıt tüketiminden bahsediyorlar ve çokta memnunlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

Shadow 750 ve xt660 x 100 ü bile görmedi ise motor arızalı olmalı. Ben bu motorlarda çok ciddi km şehir dışı yol yaptım bu dediğne hiç şahit olmadım.
    120 km hızdan sonra titriyor vibrasyon var desen anlarımda diğer söylediğini bence şişirmişsin.
    dyavol-77 ve ucanteneke5 bunu beğendiler.

Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün e-5'te gazı bi çeviriyim dedim ne zaman çıktıysa ibrede 110 diyodu... ybr de olsa bekleki 90'ı geçsin.. 1000 km'deyim şuanda. ilk depo 550 de yedeğe düştü.
    Bana servis yolu farz oldu. Ben 2500km ye geldim. Bir depo ile 400 km yi zor görüyorum.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı aSuBaYaH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendisi istanbul içi ve civarında moto kuryelik yaptığı için 100 km hızla çevre yolunda sabit hızla gide bilir , bende de aynı hızla gidiyorum !
    Bu motorun mükemmel olduğunu kanıtlamaz, aynı hızları diğer marka ve modeller de 100 km hızla sabit gidebiliyor.
    100 km hızla istanbul da gidebilmek mümkün nedeni binaların yüksek olması daha korunaklı bir ortamda seyahat etmenizden kaynaklanıyor.
    Uzun yolda açık alanda ruzgarlı,hava soğutmalı ve küçük ccli motorla 100 kmre hızla sabit gitmek mümkün değil.
    Yakıt konusunda kimse kusura bakmasın şehir içi kuryelik yapan arkadaşlarım 2 ile 2,5 litre arasında yakıt tüketiminden bahsediyorlar ve çokta memnunlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:17 ----------

Shadow 750 ve xt660 x 100 ü bile görmedi ise motor arızalı olmalı. Ben bu motorlarda çok ciddi km şehir dışı yol yaptım bu dediğne hiç şahit olmadım.
    120 km hızdan sonra titriyor vibrasyon var desen anlarımda diğer söylediğini bence şişirmişsin.
    XT660 şişiyor mu...2 yıl 30.000 km ve 2 defa Balkan turu yaptım....kullanmasam inanacam...
    ucanteneke5 bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Vulture24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 MR Vulture..
    150cc den 125cc ye tekrar dönüş yaptırmayın bana. Özellikleri dikkat çekiyor. Alınırmı acaba ?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı sinan08 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen 550 km giderken başkası 400 kmyi zor görüyor onun motoru başka bir diyardanmı geldi 5 deyil 10 deyil 150 km var arada

ucanteneke5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Super Tenere xt1200z. Actros 1841 megaspais.
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen 550 km giderken başkası 400 kmyi zor görüyor onun motoru başka bir diyardanmı geldi 5 deyil 10 deyil 150 km var arada
    test yapan arkadaşlar yazmış zaten 45 km.ile gidersen 1 litre benzinle 70km yol alırsın diye fark ordan çıkıyo birisi sürekli gazı dipliyo diyeri 70 geçmiyo.
    diskovari nin yakıtı aslında normal ne az nede fazla yakıyo bunu anlamanız gerekiyo.
    benim duke200 de 85-100 km.aralığında şehir içinde 2.5 ile 2.7 yakıyo CBF150 im de aynıydı herşey sizin sağa bileniize bağalı.
    Hayat ENDURO yla başlar
    ENDURO yla devam eder
    ENDURO yla biter.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Daha 1000 kmdeki motorun gazı bi çeviriyim demeyle ne olduğunu bile anlamadan 110 lu hızlara gelmeside güzelmiş 110 lu hızlar 125 cc için ciddi bir hız , bana 70 kmh hız bile bisiklet hissi verirken 45 kmh gidersen anca 70 km yol yaparsın ( her türlü az yakarsın demek gibi bir şey oldu ) zamanında 80-90 lı hızlarda bile 70 km yol gittiğine inanıp alanlar vardır bu motoru satış politikası gerçekten iyi Ekrem beyde nasıl satacağını iyi biliyor

Motosikleti
    /Honda CBF 150/Bajaj Discover 125ST
    Alıntı ft_ylmz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana servis yolu farz oldu. Ben 2500km ye geldim. Bir depo ile 400 km yi zor görüyorum.
    Fuat sana git dedim servise ???
    Yola Her Çıktığımda azrail'le Selamlaşmak Zorundamıyım

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu yakıt tüketim farkları, şehir içi kullanımlarda, daha çok kaçla gittiğinle değil de, nasıl hızlandığınla ilgili oluyor. Sen her kalkışta gazı kökleyerek hızlanıyorsan ortalama kaçla gittiğinin çok bir önemi de kalmıyor. Aynı iki motordan biri diğerinden çok daha fazla yakıyorsa ya motorlardan birinde sorun vardır ya da birinin kullanıcısı gazı daha fazla açıyordur. Gazı fazla açanın motoru daha çok yakar, bu "iki kere iki dört" kadar kesindir.

Şu şişme mevzusunu da anlamdın gitti. Yüz kere yazdım forumlarda, bir motor şehir trafiğinde şişmiyorsa uzun yolda da şişmez. Tabi ki devir saatinin kırmızı bölgesinde gidip motorun canını çıkarmıyorsanız. Motorunda sıcaklık göstergesi olan arkadaşlar bir baksınlar bakalım yol tıkalı olduğunda mı daha yüksek gösteriyor, açık olduğunda mı ? Benn geçen gün sıcakta trafiğe takıldım su sıcaklığı 105 dereceyi buldu, fan açtı. Akan trafikte 85 derece civarında kalıyor.

Motosikleti
    Alıntı aSuBaYaH adlı üyeden alıntı Mesajı göster

usta mesajı iyi okusan mesele 100km hız değil anlatılmak istenen her değişik motor yapısı ve güçle alakalı yazdım, ben ist ankara arası rüzgarlı havada shadow zaten gezi motoru beklentim yok, rüzgarıda yiyerek, ankara ya zor geldim, en son cankurtaran yokuşunda motor baya bayıldı 4 vites bağırarak anca çıktım, cankurtaran rampasını, bu yokuş harbi yokuş dur 1000 bilmem kaç rakımlı, shadow motor 750 cc ama 45 beygir eti ne budu ne biliyorsan bu motoru zaten hak verirdin, 250 kilo motor 100 kilo ben 350 kilo artı rüzgarlık v.s yok ve 45 beygir ne bekliyorsun anlamadım, ayrıca motor 1000 km deydi sıfır almıştık, xt660x keza o motorda tek silindir 45 bygr civarı 180 kilo ağırlığında eski hava alanı yolunda ankara yı bilen bilir, havaalanı pursaklar rampasında gücü bitti, 4 viteste kaldı, meseleyi ben farklı anlatıyorum, sen farklı anlıyorsun galiba, 2.3 saat kullanım sonunda bu makinelerde şişti, ha bayılmadı,bayılır gibi oldu ama şişti, anlatabilmişimdir umarım,çünkü motor ccleri büyükte olsa beygir zyıf motor yapısı hıza uygun değil hele 660 cambaz işi yatırmıştım bir kere ,anlatmak istediğim her motor şişer

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

arkadaşlar her motor şişer diyorum, herhalde sizdede yazdığım motorlardan var, kötüleme diye algılıyorsunuz, detaylı yazmak istemiyorum ama yazın diyorsunuz, 660 x denilen motor tek kafa silindir, 45.47 beygir bu yazdığım motorları uzun süre kullandım, eski motorlarım ,sen sabit 100.120 km hızla motoru sıkıştırmadan gidersen, 10.000 km yolda yaparsın, Avrupa turuda ,her 1.2 saatte bir çay sigara içerek, hem kendin dinlenirsin, hemde makine, sonra şişmez v.s dersinizde, benim gibi yola çıktımı redline değilde, belli devirlerde gidinde göreyim şişmez denilen makinelerinizi, 600 lük 257 son hız yaptığım fazer bile şişti, hararet göstergesi dijital 1.2 kademede arrttı, 130.140 hızlara düşünce 5.10 dakika sonra soğumaya başladı, siz tın tın motor kullanırsanız şişmez, birde spor kullanım yapın bakalım ne olucak, spor kullanım derkende, yarış tarzı da değil, öyle bir makineden söz ediyoruz ki sanki, 1000 lik ss tarzı, yazdığım motorlar zaten çok kuvvetli değil, bakın cbr 1100 xx de kullandım, o mereti ben şişiremedim, şöyleki zaten 300 küsür km hızlara çıkıyor makine, ne yeterli yol var aşırı zorlayacak, nede insanda derman kalıyor, konu basit ama laf uzamasına dönüyor, işi anlayan anlıyor zaten,125 cc makinede en rahat devirleri 70.80 arası uzun süre bayılma yapmaz ama 90.100 bu makineye fazla gelir aşırı ısınır neyse fazla uzamasın

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Arkadaşlar yorumlar çok güzel. takip ediyor, öğreniyorum herkese teşekkürler.

ama konumuz burası değil.. kendi konusu var motosikletin.. Bu konu aralarda kaybolup gidecek.. neredeyse 5 misli daha fazla yazıldı buraya

Lütfen konuyu burdan devam ettirelim.. daha mantıklı olur..

Bajaj Discover 125 ST Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

slmlar bende dün aldım motoru mavi renk olanından bakalım ileriki günlerde izlenimlerimi yazarım.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    usta mesajı iyi okusan mesele 100km hız değil anlatılmak istenen her değişik motor yapısı ve güçle alakalı yazdım, ben ist ankara arası rüzgarlı havada shadow zaten gezi motoru beklentim yok, rüzgarıda yiyerek, ankara ya zor geldim, en son cankurtaran yokuşunda motor baya bayıldı 4 vites bağırarak anca çıktım, cankurtaran rampasını, bu yokuş harbi yokuş dur 1000 bilmem kaç rakımlı, shadow motor 750 cc ama 45 beygir eti ne budu ne biliyorsan bu motoru zaten hak verirdin, 250 kilo motor 100 kilo ben 350 kilo artı rüzgarlık v.s yok ve 45 beygir ne bekliyorsun anlamadım, ayrıca motor 1000 km deydi sıfır almıştık, xt660x keza o motorda tek silindir 45 bygr civarı 180 kilo ağırlığında eski hava alanı yolunda ankara yı bilen bilir, havaalanı pursaklar rampasında gücü bitti, 4 viteste kaldı, meseleyi ben farklı anlatıyorum, sen farklı anlıyorsun galiba, 2.3 saat kullanım sonunda bu makinelerde şişti, ha bayılmadı,bayılır gibi oldu ama şişti, anlatabilmişimdir umarım,çünkü motor ccleri büyükte olsa beygir zyıf motor yapısı hıza uygun değil hele 660 cambaz işi yatırmıştım bir kere ,anlatmak istediğim her motor şişer

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:38 ----------

arkadaşlar her motor şişer diyorum, herhalde sizdede yazdığım motorlardan var, kötüleme diye algılıyorsunuz, detaylı yazmak istemiyorum ama yazın diyorsunuz, 660 x denilen motor tek kafa silindir, 45.47 beygir bu yazdığım motorları uzun süre kullandım, eski motorlarım ,sen sabit 100.120 km hızla motoru sıkıştırmadan gidersen, 10.000 km yolda yaparsın, Avrupa turuda ,her 1.2 saatte bir çay sigara içerek, hem kendin dinlenirsin, hemde makine, sonra şişmez v.s dersinizde, benim gibi yola çıktımı redline değilde, belli devirlerde gidinde göreyim şişmez denilen makinelerinizi, 600 lük 257 son hız yaptığım fazer bile şişti, hararet göstergesi dijital 1.2 kademede arrttı, 130.140 hızlara düşünce 5.10 dakika sonra soğumaya başladı, siz tın tın motor kullanırsanız şişmez, birde spor kullanım yapın bakalım ne olucak, spor kullanım derkende, yarış tarzı da değil, öyle bir makineden söz ediyoruz ki sanki, 1000 lik ss tarzı, yazdığım motorlar zaten çok kuvvetli değil, bakın cbr 1100 xx de kullandım, o mereti ben şişiremedim, şöyleki zaten 300 küsür km hızlara çıkıyor makine, ne yeterli yol var aşırı zorlayacak, nede insanda derman kalıyor, konu basit ama laf uzamasına dönüyor, işi anlayan anlıyor zaten,125 cc makinede en rahat devirleri 70.80 arası uzun süre bayılma yapmaz ama 90.100 bu makineye fazla gelir aşırı ısınır neyse fazla uzamasın
    Sen bu işi biliyosun müdür;1100xx'ten sonra discover 125 nasıl geldi onu bi anlat...:!
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen bu işi biliyosun müdür;1100xx'ten sonra discover 125 nasıl geldi onu bi anlat...:!
    usta bendeki motor 97 yılındaydı, benim yaş da 19.20 gibiydi, yani sıfır motordu, maalesef cbr dan inip discover a binmedik :d, hep küçük motor iş için, hafta sonları içinde büyük motor kullanırdık, son 2.3 senedir tek motor ybr ile takıldım ,ev aldığım için, borç şükür bitti, belki yeniden alabilirim ama eskisi gibi hevesde kalmadı, 3 çocuk var, yaş 37 yaşlanıyoruz artık :d, cbr 1100 xx, o zamanın fabrikasyon en hızlı makinesiydi, tam uzun yol motoru ağır ve güçlü motor du, seriyi sürekli çıkarsalardı, şuan gene alırdım ,eski versiyonları bir ara makyajlayıp sattılar, 1.vites 130 görürüdü meret, 3 saniye civarı 100 km hıza çıkardı, fişek gibi işte, hem ağır, rüzgar etkilemezdi, onun tek rakibi hayabusa çıkınca biraz geriledi ama efsanalerdendir, cbr 1000 gibi değildi, makine oturaklı düzgün gazlayan makinadır, artçı sıkı tutunmuyorsa, uçurtma gibi uçar arkadan, başımıza geldi, son anda gazı kestim kurtardık arkadaşı, yani sen sorunca eski günlerim aklıma geldi maziye götürdün beni :D, cbr 1100 xx , xt 660x ,fazer 600 ( 2 değişik model 2005 ,2006 aynı kasa ) son olarakta honda shadow 750 kullandım, arada keeway 250 ,honda cg, ybr 125, son olarakta bajaj discover var, kısaca motorlarım bunlardı,ara ara r1, mz 251. mobilet v.s kullandım ama sahibi değildim,fazer dan inince ybr ye binince, bazen oh derdim, rahat yormuyor motor diye, bazen açıkçası iyi olurdu, otoban da oluncada hızlı olmasından büyük iyi giderdi diye düşünürdüm, yani illa büyük motor diye bir şey olmuyor, şehir içinde dur kalk veya sıkışık trafikte, inan ufak cc makineler ilaç gibi, hafif kıçın başın fazla ısınmaz, fazer da ve cbr da ( yada büyük cc liler diyelim )inan motor fanı çalıştığı zaman, sanki elektrikli soba varmış gibi oluyordu trafikte,ter içinde bırakıyordu, kışın iyiydi de, yazın nefret ettiriyordu ( trafik te) ,her motor bence yerine göre iyi, şimdilerde vergiler çok bindi, yeni büyük cc makineler fazla satılmıyor, umarım ötv indirimi olurda, sıfır güzel motorlar alırız ,yoksa 2. el 600 lük sağlam bir şey denk gelirse alıcam, ha birde büyük makine işi sağlam bir kafa istiyor, gaza getiren ya da gazlaman için çok sebebin oluyor, kaza yapma riskin artıyor kaza yapınca da, ya sakat kalıyorsun, yada ölüyorsun, genelde kazasıda pis oluyor, benim halen platin var bacağımda, sağlıklıyım ama illaki sıkıntıları oluyor, neyse konu uzadı ukalalık olmasın,hep büyük cc istemek bence olgun insan harici zararlı, gençler için yazdım, fazla heves iyi değil bence
    EKONOMİ bunu beğendi.

fedos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba Ekrem bey,yeşilyurt motordan Muammer bey ile görüştüm az önce.Motorunun ufak bir debriyaj kolu ayar için gelmek istiyorum dedim."Bu gün gelmeyin elemen imtihana girdi.Pazartesi gelirseniz yardımcı oluruz "dedi.Bende Pazartesi çalışıyor olduğum için gelemeyeceğimi söyleyip durumu da size bildireceğimi söyledim. Pendik kartal taraflarında başka servisinizde de yok sanırım.Geçen hafta da benzer bir şikayeti başka bir arkadaşımız yapmıştı.Serviste tek elemanın olması da enteresan.

Motosikleti
    kawasaki en500
    arkadaşlar ben 40 senedir motorsiklet kullanan bir sürücüyüm.hemen hemen bir çok motorsiklet markasını kullandım sayılır.bajaj ile ilgili konuya bir açıklık getirmek istiyorum.herşeyden önce iki ve üç bujili dört siboblu az yakıt harcama ve yüksek verim elde etme amaçlı bir teknolojiye sahip 125 cc ve benzeri şu ana kadar bir motorsikleti hanginiz binip kullanma şansına erişti.bu farklı ve yeni bir teknoloji bize göre ülkemizde henüz kendisini daha tam manasıyla kanıtlamamış bir motorsiklet için bazı arkadaşlar çok yersiz yorumlar yapıyor bence bunun için daha çok erken benim fikrimi sorarsanız uzun zaman içinde çok yanılacaksınız izlenimi var şu an kullanan arkadaşların uzun zaman sonraki sonuçlarına bakalım zaman ve km ne gösterecek

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:30 ----------

arkadaşlar ben 40 senedir motorsiklet kullanan bir sürücüyüm.hemen hemen bir çok motorsiklet markasını kullandım sayılır.bajaj ile ilgili konuya bir açıklık getirmek istiyorum.herşeyden önce iki ve üç bujili dört siboblu az yakıt harcama ve yüksek verim elde etme amaçlı bir teknolojiye sahip 125 cc ve benzeri şu ana kadar bir motorsikleti hanginiz binip kullanma şansına erişti.bu farklı ve yeni bir teknoloji bize göre ülkemizde henüz kendisini daha tam manasıyla kanıtlamamış bir motorsiklet için bazı arkadaşlar çok yersiz yorumlar yapıyor bence bunun için daha çok erken benim fikrimi sorarsanız uzun zaman içinde çok yanılacaksınız izlenimi var şu an kullanan arkadaşların uzun zaman sonraki sonuçlarına bakalım zaman ve km ne gösterecek

Motosikleti
    PEUGEOT 105 , VOSKHOD , WİNDY125, BAJAJ BOXER
    YAHU NEREDE BU DİSCOVERY KULLANAN ARKADAŞLAR.. HİÇ YORUM VİDEO HATTA MESAJ YOK..
    BOXER İN
    DİSCOVERY OUT

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 111920212223 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler