Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Zeytinli Rock Festivali 2-3-4-5/8/2007 Balıkesir

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    tabanvay
    ok ozman numaram orda senden haber bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tabanvay
    görkem yola çıkmadıysan eğer akşam saat 18:00 gibi yeni kapı feribot isklesinde olucam !!! 18:30dada son feribot kalkıyo zaten

evet geldik son güne şu ana kadar moğollar tek kelimeyle mükemmeldi.herşey süper.bu gecede mor ve ötesi var 1 saat sonra yola çıkacağız zeytinlii:D

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hadi bakalım kazasız belasız dönün
    Ben gelemedim çok fena içimde kaldı bunun acısını çıkartıcam ama
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

hedowich - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco vitality 50-ybr 125 -cbf 250 -fazer 600 S2
    ben geldim izmire cumartesi sabah zeytınlıden cıkıp ayvalıkta kaldık resimleri atarım
    gorkem cok uzulme organızasyon kotu baya
    Ride your way

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    festivalin ilk günü berbattı arkadaşlar.
    Kuyruk 2 km yi buldu. etrafta soğuk içecek kalmamış, millet kuyrukta nöbetleşe tuvalete gitti. Çevrede kafe-büfe-wc yok.
    Saat 1.00 da kuyruk 600 metreye inmişti
    festival alanında gölgelik ALTIN!!
    Çadırlarda yandı millet, sabahın 7 sinde alkol kafası ile kalkıp denize suuuuu diye atladılar. 2. ve 3. gün alıştı tabii gençlik ve eylenmenin 1000 çeşidini icat etti. yinede tek kelime ile şaaneydi. Kalabalık, özgür ve coşkulu gençler

Gördüğüm eksiklikler:
    Ağaçlık bir alan seçilebilirdi, gölgelik sorun oldu.
    Ses neden saat 12 gibi kısılıyorduRock Festivalimi Aile Çay Bahçesimi
    Gündüz çalan CD şarkılar daha güzeldi, iyiki Moğollar falan vardıda millet döktü kurtlarını.
    Trafik Polisleri ÖZELLİKLE dışarıdan gelen kardeşlerimize ceza yağdırdı Sorduğumuzda hani şunları görmüyonuz mu diye; ''biz tuttuğumuzu cezalıyoruz'' dediler
    Festival alanı içinde fiyatlar az pahalımıydı acaba Bütün arkadaşlar kaldırımlarda oturup bişiyler içiyorlardı.
    Birde demeden geçmeyeceğim. Festivalin ilk günü ve saat öğlen 12! kaldırımlar, alkol içen gençlerle dolu Hollanda amsterdam Rahatlığı var ama, olumsuzlukları protesto edebilecek bir duruş yok!! Rock çu dediğimiz kardeşler, sabah kahvaltısı olarak bira içebilecek kadar aykırı insanlardır elbette ama kapıda yarım su şişelerini alan korumalara ses çıkartmazlar Kuzu kuzu girerler içeri neredeyse çıblak. hatta biri kardeşim, ailesine götürmek üzere salamura nefis edremit zeytini almış, kapıdan sokmak için neredeyse yalvaracak Tabii almadılar güzelim zeytini, ve o arkadaş oarada oturup 2 kilo zeytini yedi
    Yedi yaavv
    Tuvalet ve duşlar yeterli idi.
    Sonuç olarak; yetersizlik ve eleştirilecek çok konu olsada, şaane kafa dağıtıldı, eğlenildi, beğenildi seneye daha iyisi olacaktır.
    Herkese kazasız belasız Rock lar dilerim
    Poturdak

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    festivalin ilk günü berbattı arkadaşlar.
    Kuyruk 2 km yi buldu. etrafta soğuk içecek kalmamış, millet kuyrukta nöbetleşe tuvalete gitti. Çevrede kafe-büfe-wc yok.
    Saat 1.00 da kuyruk 600 metreye inmişti
    festival alanında gölgelik ALTIN!!
    Çadırlarda yandı millet, sabahın 7 sinde alkol kafası ile kalkıp denize suuuuu diye atladılar. 2. ve 3. gün alıştı tabii gençlik ve eylenmenin 1000 çeşidini icat etti. yinede tek kelime ile şaaneydi. Kalabalık, özgür ve coşkulu gençler

Gördüğüm eksiklikler:
    Ağaçlık bir alan seçilebilirdi, gölgelik sorun oldu.
    Ses neden saat 12 gibi kısılıyorduRock Festivalimi Aile Çay Bahçesimi
    Gündüz çalan CD şarkılar daha güzeldi, iyiki Moğollar falan vardıda millet döktü kurtlarını.
    Trafik Polisleri ÖZELLİKLE dışarıdan gelen kardeşlerimize ceza yağdırdı Sorduğumuzda hani şunları görmüyonuz mu diye; ''biz tuttuğumuzu cezalıyoruz'' dediler
    Festival alanı içinde fiyatlar az pahalımıydı acaba Bütün arkadaşlar kaldırımlarda oturup bişiyler içiyorlardı.
    Birde demeden geçmeyeceğim. Festivalin ilk günü ve saat öğlen 12! kaldırımlar, alkol içen gençlerle dolu Hollanda amsterdam Rahatlığı var ama, olumsuzlukları protesto edebilecek bir duruş yok!! Rock çu dediğimiz kardeşler, sabah kahvaltısı olarak bira içebilecek kadar aykırı insanlardır elbette ama kapıda yarım su şişelerini alan korumalara ses çıkartmazlar Kuzu kuzu girerler içeri neredeyse çıblak. hatta biri kardeşim, ailesine götürmek üzere salamura nefis edremit zeytini almış, kapıdan sokmak için neredeyse yalvaracak Tabii almadılar güzelim zeytini, ve o arkadaş oarada oturup 2 kilo zeytini yedi
    Yedi yaavv
    Tuvalet ve duşlar yeterli idi.
    Sonuç olarak; yetersizlik ve eleştirilecek çok konu olsada, şaane kafa dağıtıldı, eğlenildi, beğenildi seneye daha iyisi olacaktır.
    Herkese kazasız belasız Rock lar dilerim

aboww...başımıza taş yağacak din gardaşlarım...

Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

duşlar yeterli idi.

:

Başımıza meteor düşcek valla...yuhannesburg...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Olm
    bi tek seninkine yağacak emin ol
    Deniz-güneş-ispor-halkol-gençler-action-(gerisini yazamıyom, aplan görerse fenaa)
    Dönüşte bir kardeşimiz vardı beraberimde ama, CBF 150 bayırlarda çok mu şişer 70 e kadar düşüyorduk gerçi iyi oluyordu bakına bakına gelmek ama, acaba sorun mu var demeden edemdim??

Olm duş dediğin neki, şaane çeşme suyu ve hortum
    Olmadı şaşal şişesi ile devaaam
    Akçay da her yer suuu
    Poturdak

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    denizcimuzaffer
    Budur abi... Barısarock ve bilimum rock festivallerine bekliyoruz artık seni Hoş beni bekliyoruz desek daha iyi olacak...
    Gelemedim , üzgünüm , önümüzdeki festivallere bakıcaz...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Güzel ve zor bir 4gün geçirdik ama deydi diyorum sadece.Çünkü çok iyi insanlar ile tanışma fırsatı yakaladık ve bunu çok ii değerlendirdik.4geceyi de çadırda geçirmek çok zordu ama muhteşem idi müzik ile beraber...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    tabanvay
    öldüm de geldim böle organizasyonun
    son dün sabahın 5inde borazan sesiyle uyandırılmak bana en çok koyanlardandı dövecektim adamı

akın sende farkettinmi abi kemalpaşadan sonra bursaya kadar yağmur gibi sinek vardı vizör komple kapandı

Motosikleti
    Ride your way

Motosikleti
    tabanvay
    yav ben seni ariyacaktım ordaykene unuttum gitti :D

köfrez değil be babacım körfez

Motosikleti
    Alıntı metalgod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yav ben seni ariyacaktım ordaykene unuttum gitti :D

köfrez değil be babacım körfez
    olm o gezinin ustune okadar foto koyunca normal
    Ride your way

Motosikleti
    tabanvay
    hadi öyle olsun

yaw orda görüşseydik keşke

Motosikleti
    ben son gun yola cıkmadan numaraları almayı unuttum neysekı sıteden duyulmaz sagolsun bana suspectın numarasını verdı daha aramaya kalmadan motorların basında buğra ile karsılastık ole ıstesek denk gelemezdık ,tanıstıknumaraları aldık ama bız cuma assos taydık neredeyse tu gun sonrada cumartesı sabahtan ayrıldık aramaya fırsat olmadı acıkcası sağlık olsun baska bı gezıde gorusurz umarım
    Ride your way

Motosikleti
    tabanvay
    inş :D ama ben motorudeğiştirene kadar o kadar uzun yola hayatta çıkmam çin işiyle olmuyo o yol anam ağladı

Motosikleti
    Alıntı metalgod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    inş :D ama ben motorudeğiştirene kadar o kadar uzun yola hayatta çıkmam çin işiyle olmuyo o yol anam ağladı
    valla benim kankide ramzey var anasını ağlattı yolun nasılsa motoru o ramzeyin 110-120-130 deli gibi çıkıyor alet
    Ride your way

Motosikleti
    tabanvay
    abi gidiyo 120 -130 benimkide ama yokuş aşağı ve düz yolda ama istanbula dönene kadar azer bülbül oldum titremekten her tarafım ağrıyo gece bide far arızalandı titremekten ön frende patlayınca güç bela ulaştım istanbula

Motosikleti
    neyse normal okadar sen bir grubunla ünlü ol koseyi dön sonra alırsın bi f 650 konuyu dagıttık be olm neyse
    Ride your way

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler