Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Zeytinli Rock Festivali 2-3-4-5/8/2007 Balıkesir

Motovento
    REKLAM ALANI
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ultraukala; senın cep telefonun falan varmı bende? özelden gönderirmisin, benımki zati ilk sayfada yazıyor alabilirisn.
    PM attım bakabilirsin...Sanırım 3cıbır yolculuk edeceğiz...Motorumun hiç bir eksiği kalamdı ruhsat sigorta muayene tamamdır.Bu önümüzdeki 2gün bavul için eksikleri halledeceğim...Anahtarımı çoğaltacağız vs. vs. vs.

Alıntı kartalizma1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben dün gece yolu ölçtüm bizim evden 13 km kadarcık:d yaya gideriz artık:D
    bu arada o fiyat listesini bayağı güzel hazırlamışlar:d geçen yıl meyve suyu mojo tarzı içecekler 3 biralar 3-4 liraydı bu listeye kanmayın sakın aç kalırsınız:D
    Biz 3cbr125 olarak orada olacağız...2si mavi biri special, kırmızı Kamp alanına umarım alırlar motorlarımızı ya da gölgelik bi yere sote koyabiliriz...Kitler eğlencemize bakarız...Orada baya kalabalık bir grup oluşturacağız sanırım...Benim orada 4 arkadasım olacak okuldan.Ayrıca ertech de orada olacak.Ayrıca denizcimuzaffer eşi ve 2arkadası.marefb ve adını şu anda unuttuklarım hep birlikte çadırlarımızı kurarsak eğer her şey çok eğlenceli olur.Hem etrafımıza yabancı kimseleri sokmayız rahat ederiz...Perşembe öğle saatlerinde görüşmek üzere...
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tabanvay
    zaten orda buluşuruz hocam muzaffer abilerin orda olucam ben büyük ihtimalle !

Motosikleti
    Kawasaki ER6F, CBR 125 R
    Organizasyon güzel Evsahibi sayilirim, size bir karsilama yapmak isterdim ama Cuma aksami yola cikabiliyorum:(

Orada gorusuruz...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şimdi gelecekler kimler tam olarak.... Birbirimizin telefonlarını alalım festival alanında toplanalım

Kesin gelecekler bana özelden ulaşıp telefonlarını bıraksınlar... Toplanalım
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ErTech - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vaRRdı
    Alıntı seral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Organizasyon güzel Evsahibi sayilirim, size bir karsilama yapmak isterdim ama Cuma aksami yola cikabiliyorum:(

Orada gorusuruz...
    Karşılamayı ben yapıcam sanırım bir sorun çıkmazsa bu gece gideceğim

fazla hız yapmadan güzel güzel gelin, Kazasız belasız bir yolculuklar diliyorum...
    ... yaşlı bir devrimci düşürmez hiç ağzından özgürlük kelimesini
    ve yatmadan önce bir bardak su yerine denize bırakır takma dişlerini ...
    ''Four wheels move the body. Two wheels move the Soul.''

heralde bu durumda ev sahibi biziz tam olarak tarih saat verebilirseniz hepinizi karşılamak isteriz.msn den ayrıntıları yazabilirsiniz.

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Biz şu anki planımız Perşembe sabahı İstanbuldakiler 7:30'daki pendik-yalova vapuruna binecekler...Sanırım 9:30 gibi de Bursa'dan gruba ben katılacağım ve öğle 12:30 gibi festival alanında olacağız...Arkadaslarım orada olacaklar.ertech orada.Hep birlikte çadırlarımızı kurmaya başlayalım.Ortak bi yerde WC'lerden uzakta özellikle yerleşimimizi yapalım derim ben.Görkem telefonlarla ilgilensin :D Çoğu kişiyi tanıyor çünkü...Çok eğleneceğiz umarım motorlarımızda hiç bir sorun çıkmaz.Ayrıca kazasız belasız gider geliriz...

Alıntı kartalizma1903 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heralde bu durumda ev sahibi biziz tam olarak tarih saat verebilirseniz hepinizi karşılamak isteriz.msn den ayrıntıları yazabilirsiniz.

Biz sanırım Balıkesir-Edremit şeklinde geleceğiz.Siz bizi Edremit'te karşılasanız çok iyi olur aslında bile biri ile festival alanına gitmek ii olur...Umarım motorlarımızı bırakmaya ii bi yer buluruz...
    AKIN FİDAN

Festivale 1 gün kaldı.... Ist'dan yarın hareket edecek arkadaşlar , saat 5:30'da Levent Bp istasyonunda olmayı unutmayın!!!!!!!!!!!
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Shamyl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800S
    Biz de gidiyoruz fakat C.tesi günü orada olacağız, malum iş-güç...fakat biz Yenikapı-Bandırma vapuruyla geçeceğiz, bunu kullandığınızda motorla gideceğiniz yol 150-km kadar kısalıyor, tavsiye ederim...
    BİR GÜN HERKES [B]ABS[/B]'Lİ OLACAK!!! [B]ABS[/B] SEN BİZİM HERŞEYİMİZSİN:)

Motosikleti
    tabanvay
    hocam adım semih cep 05557009834

cuma akşamı 7 gibi yola düşücem gece orda olurum ! olur olmaz ararım

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz şu anki planımız Perşembe sabahı İstanbuldakiler 7:30'daki pendik-yalova vapuruna binecekler...Sanırım 9:30 gibi de Bursa'dan gruba ben katılacağım ve öğle 12:30 gibi festival alanında olacağız...Arkadaslarım orada olacaklar.ertech orada.Hep birlikte çadırlarımızı kurmaya başlayalım.Ortak bi yerde WC'lerden uzakta özellikle yerleşimimizi yapalım derim ben.Görkem telefonlarla ilgilensin :D Çoğu kişiyi tanıyor çünkü...Çok eğleneceğiz umarım motorlarımızda hiç bir sorun çıkmaz.Ayrıca kazasız belasız gider geliriz...

Biz sanırım Balıkesir-Edremit şeklinde geleceğiz.Siz bizi Edremit'te karşılasanız çok iyi olur aslında bile biri ile festival alanına gitmek ii olur...Umarım motorlarımızı bırakmaya ii bi yer buluruz...
    zaten mecburen o istikametten geliceksiniz ararsanız edremit civarı bir yerlerde yol üstünde karşılayabiliriz.5358597276

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaşlar,

Bandırma üzerinden 230 Km yol var. İlk 30 Km yol kötü, hız yapmayın ve dikkatli olun. 4 tekerler anlayışsız, temkinli olun. Yolu çabuk bitirecem diye endişelenip kaptırmayın, biz yavaştan aldık 3 saat sürmedi yol. Keyfini çıkarın.

Biz pazar sabahı İstanbul dönüşüne başlayacağız Bandırma üzerinden. Feribot pahalı yavv

Akçay harika bir yer, bol gezeriz. Bekliyoooz

Herkese kazasız belasız sürüşler

Alıntı metalgod adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam adım semih cep 05557009834

cuma akşamı 7 gibi yola düşücem gece orda olurum ! olur olmaz ararım
    Semih olm, Benzin almayı sakın unutma
    Poturdak

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    muzaffer abi arkadaslar beni alacağı için maalesef yollarını bi miktar uzatmış oluyorlar...İstanbul-Yalova-Bursa-Balıkesir-Edremit-Zeytinli istikametini kullanacağız...
    AKIN FİDAN

SuSpect - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE 650
    Yokbe, yenikapı-bandırma pahalıya geliyordu o yuzden, seninle alakası yok

---------

İst. için buluşma noktası Levent BP saat 05:30

İst.den gelenler;
    Görkem CBR 125
    Serah CBF150
    Ben CBR125

Bursa'dan KAtılanlar;
    Ultraukala CBR 125

-----------

Ultraukala biz senı özdilekmi, özsütmü ne ordan alalım hem 2dk. dinlenmiş oluruz, sen orda ol. Vapurdan inince yalovada msj. atarım sana, ona göre cıkarsın. 70km. 50dk.de gelirim sanırım.
    Soda Ayran Cool

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı SuSpect adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yokbe, yenikapı-bandırma pahalıya geliyordu o yuzden, seninle alakası yok

---------

İst. için buluşma noktası Levent BP saat 05:30

İst.den gelenler;
    Görkem CBR 125
    Serah CBF150
    Ben CBR125

Bursa'dan KAtılanlar;
    Ultraukala CBR 125

-----------

Ultraukala biz senı özdilekmi, özsütmü ne ordan alalım hem 2dk. dinlenmiş oluruz, sen orda ol. Vapurdan inince yalovada msj. atarım sana, ona göre cıkarsın. 70km. 50dk.de gelirim sanırım.
    Özdilek orası 50dk da olursun orada .Yalovadan msj atın be nde aynı anda evden çıkarım...Benim de bi 30km var şehir içinde...Az biraz beklerim sizi dinlenirsiniz bişeler içeriz çıkrız yola...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    honda cbf 150
    ben cuma akşamı yada cumartesi sabahtan yola çıkıcam. orada görüşmek üzere izmirden giden olursa beraber yola çıkalım

Arkadaşlar ben yarın sabahtan yola çıkayımorum çok önemli işlerim çıktı üzgünüm. Belki cuma gününden yola çıkabilirim.

Motosikleti
    tabanvay
    görke cuma akşamı yola çıkmayı düşünürsen haber ver

metalgod
    Tamam , yarın çıkmaya çalışıcam olmadı cuma

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Görkem cuma akşamına kalmazsın sanırım deil mi?
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler