Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Türkiye Pist ve Supermoto Şampiyonası İstanbulpark ‘ta

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Dünya’nın en iyi pistleri arasında yer alan İstanbulpark nefes kesen yarışlar ve şovlara sahne olacak.

Dünyanın en gözde spor aktivitelerinden olan ve iki hafta önce Türkiye ve Doğu Avrupa Şampiyonasıyla İstanbulpark’ta pist sezonunu açan federasyonumuz bu hafta da hız kesmeden Türkiye Pist ve Supermoto Şampiyonasıyla devam ediyor.

5 bin 378 mt uzunluğunda 18 virajdan oluşan, Dünyanın en gözde pistleri arasında yer alan İstanbulpark yarış pisti, daha bir önceki yarışın terini soğutmadan bu hafta da Türkiye Pist Şampiyonasının startını verecek?

Türk yarışçılarının mücadele edeceği Türkiye Pist Şampiyonası 4.Ayak yarışı ve Türkiye Supermoto Şampiyonası 3.Ayak yarışı 30 ? 31 Temmuz 2011 tarihlerinde İstanbulpark’da nefesleri kesecek.

Pist kategorisinde 1000cc (A-B-C), 600 cc (A-B-C), 125 cc, Supermoto kategorisinde SM (A-B), Gençler ve Minikler sınıf yarışlarının ardından günün en güçlü yarışı TMF KUPASI yarışıyla yarışseverlere muhteşem bir haftasonu hazırlanıyor.

Federasyonun seyircilere ücretsiz sunduğu bu yarışlarda, ayrıca özel hazırladığı gösteri sürprizlerin de yarışseverleri büyüleyecek?

29 Temmuz Cuma günü yapılacak teknik kontrollerin ardından, 30 Temmuz Cumartesi günü sıralama turlarına geçilecek. Yarışların yapılacağı 31 Temmuz Pazar günü ise motosikletçilerin nefes kesen mücadelesine sahne olacak. Yarışlara yaklaşık 130 yarışçı bekleniyor.

Tüm motosiklet ve motorsporları tutkunlarıyla 30-31 Temmuz tarihlerinde İstanbulpark Pisti’nde buluşmak ümidiyle…

Yarış Programlarına aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz.

Pist Yarış Programı

Supermoto Yarış Programı

Moto Aktüel
    Online Motosiklet Bilgi Kaynagı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    orda olabilirim...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne güzel etkinlik ne güzel davet ama sevgili Federasyonumuz bu kez tribünleri kez seyircilere açacakmı yoksa yine güneşin altında yanıcazmı?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    güneş altında yanmak istanbul park a gidenlerin kaderi....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

bu seferde öyle olcaksa gitmem.bunu nereden öğrenebiliriz?

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu seferde öyle olcaksa gitmem.bunu nereden öğrenebiliriz?
    Biz direk federasyon baskanina sorduk ögrendik.
    Allah var adam her yere cevap yetistiriyor hakkini yemeyelim.
    Dedigine göre Istpark yönetimi tribünler için ayri ücret talep ediyormus.
    Bu nedenle tribünden yaris seyretme lüksünüz uzun bir süre olmayacak.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Verelim parası neyse

Diyeceğim ama ona da garanti fahiş fiyat çekerler... Makul fiyat olsa neden vermeyeyim. Saçmalığın daniskası...
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Verelim parası neyse

Diyeceğim ama ona da garanti fahiş fiyat çekerler... Makul fiyat olsa neden vermeyeyim. Saçmalığın daniskası...
    ortalama 150tl cik olur heralde.Bakıyım padok alanına sokabilcek birini bulursam gidicem.geçen sefer padok alanına girmiştimde amele yanığı olmaktan yırtmıştım

Motosikleti
    var bi şeyler
    2007'de MotoGP ana tribün fiyatı 40 TL idi yanlış hatırlamıyorsam... MotoGP nereee, Türkiye pist şampiyonası nere. Hadi çok çok olsun 30 TL alsınlar ana tribün için kişi başı...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    aslında böyle organizasyonlar halka açık ücretsiz olmalı ki motosiklet kültürü gelişmesine yardımcı olsun yoksa adam zaten motosiklet sevmiyor beleş olsa belki merak eder seyretmeye gelir sonradan hoşuna gider alır bi motosiklet takılır ama para alınırsa normal vatandaş gelmez motosiklet sevenlerde gelmez çünkü adam 40 tl lik benzin alır 400 km yol gezer onlara verene kadar parayı kendi yer yani
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ben yazmayi da unuttum.
    Efendim o oturmak istediginiz tribünler 75bin lira.
    Yani federasyon kiralarsa bu tribünleri bilet parasini ortalama beklenen seyirci sayisina bölmek zorunda.
    Siz 1000 kisi olurmusunuz orda?
    Olursaniz kisi basi 75 lira gibi cûzi bir fiyata tribunden seyredebilirsiniz.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    var bi şeyler
    5000 kişi gitse (ki o ana tribün 5 bin kişiden çok daha fazlasını alır) bilet fiyatı kişi başına 15 TL'ye gelir ki çok komik bir sayı. On binler kapasiteli futbol stadları tıklım tıklım dolarken, motosiklet Türkiye Şampiyonası'nın İstanbul Park'taki bir ayağına beş bini geçtim, beş yüz kişinin bile gelmeyecek olması bizim trajedimiz...

ne 1000i ne 500 ü geçen yarışlarda taş çatlasın 200kişi vardı oda en kalabalık vakitte sonra 100kişi bile kalmadı

bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Hala kolumda amele diye tabir ettiğimiz yanık cinsi var istanbul park hatırası olarak saklıyorum ama tecrübe oldu şapka semsiye su ve oturak mutlaka götürürüm hata yiyecek bile oradaki büfede adamlar suya 10 lira çektiler hatırladıma
    Albert EİNSTEİN derki;
    Biri sana çok kötüsün derse boşver takma. Banada GERİZEKALI sın dediler, ATOMU PARÇALAYIP ELLERİNE VERDİM

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayıptır söylemesi ben yarışları pist'ten seyredeceğim
    Hekemimde...

Alıntı bboy_iced adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala kolumda amele diye tabir ettiğimiz yanık cinsi var istanbul park hatırası olarak saklıyorum ama tecrübe oldu şapka semsiye su ve oturak mutlaka götürürüm hata yiyecek bile oradaki büfede adamlar suya 10 lira çektiler hatırladıma
    Biz o konuda tedbirliydik ekmek arası meyve suyu ve püskevitlerimiz yanımızdaydı

Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayıptır söylemesi ben yarışları pist'ten seyredeceğim
    Hekemimde...
    Oh ne güzel bir kıyak yapıp beni ve eşimi de piste alsan iki bileklik ayarlayıp ne güzel olur orda şahit oldum birbirini tanıyanlar bilekleri tellerden verip verip giriyorlardı

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:44 ----------

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz o konuda tedbirliydik ekmek arası meyve suyu ve püskevitlerimiz yanımızdaydı
    Bize de tecrübe oldu kurucam oraya sofrayı oh mis bide leğen getiricem ayaklarımı da ona sokucam soğuk soğuk istanbul park hatırası puhahaha
    Albert EİNSTEİN derki;
    Biri sana çok kötüsün derse boşver takma. Banada GERİZEKALI sın dediler, ATOMU PARÇALAYIP ELLERİNE VERDİM

gti_king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX 250
    Sormak istediğim şu, madem tribünler açılmıyor, izlemeye giden arkadaşlar nereden izliyorlar, padok alanına girilebiliyor mu, girilemiyorsa nereden izleniyor? Yani gitmeye değer mi onu merak ediyorum, rahatça izleme imkanı mevcut mudur?

Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Üstad yukarıda da belirttiğimiz üzere padok alanının çatısında gayet gökyüzü ile iç içe seyrediyorsun yarışı aşagıya girmen için ya görevliya takımla alakalı birisi yada sana bileklik verecek bir kanka bulman gerekli girebilesin. Yoksa beleş tepeye bekleriz seni
    Albert EİNSTEİN derki;

my91 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Sanırım seyircilere açık olacakmış. Bir yerde duyuru olarak "Haftasonu İstanbulkpark yarışlarında seyirci girişi ücretsiz ve tribünler kullanım için açık olacaktır " vardı
    33 KDC 64
    Mustafa YERLİKAYA B rh+ /İTÜ Uçak Mühendisliği-2009

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)