Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Stoner ve Hayden, Aragon'da Siftah Yaptılar!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

2010 MotoGP sezonunun İspanya'nın Aragon pistinde gerçekleştirilen yarışına Ducati takımı damgasını vurdu.

Yarışa pol pozisyonundan başlayan Casey Stoner, tüm yarışı lider götürerek rahat bir birincilik elde etti ve damalı bayrağı ilk gören isim olarak bu sene ilk galibiyetini almış oldu.

Yarışa 3. sıradan başlayan Repsol Honda sürücüsü Dani Pedrosa, kendi evindeki yarışlardan birisi olan Aragon'da bir ara Stoner'la farkı kapatsa da daha sonra pozisyonunu kabul etti ve 2. oldu.

Ducati'nin Amerikalı sürücüsü Nicky Hayden, yarışın büyük bölümünü şampiyona lideri Jorge Lorenzo'nun arkasında 3. sırada götürmesine rağmen son turda İspanyol sürücüye yaptığı sürpriz atakla 3.lüğü elde etti ve bu sene ilk kez podyuma çıkmış oldu.

Şampiyona liderliğini açık ara farkla sürdüren Lorenzo yarışı 4. sırada tamamlayarak bu sezon ilk defa podyumdan da düşmüş oldu.

Tech 3 Yamaha'dan Ben Spies, son bölümde Honda sürücüsü Andrea Dovizioso'dan gelen baskıya cevap vererek 5. oldu. Dovizioso ise son turda motordan düşerek yarışı tamamlayamadı.

Valentino Rossi, sıralamaların ardından Aragon'da yarışta da oldukça gerilerde kaldı ve 6. oldu.
    Devamı gelecek...

Kaynak:TRF1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Yarışa pol pozisyonundan başlayan Casey Stoner, tüm yarışı lider götürerek rahat bir birincilik elde etti ve damalı bayrağı ilk gören isim olarak bu sene ilk galibiyetini almış oldu.
    Nasıl rahat? Yarışın çoğunda Pedrosa ecel terleri döktürdü adama?

Ducati'nin Amerikalı sürücüsü Nicky Hayden, yarışın büyük bölümünü şampiyona lideri Jorge Lorenzo'nun arkasında 3. sırada götürmesine rağmen son turda İspanyol sürücüye yaptığı sürpriz atakla 3.lüğü elde etti ve bu sene ilk kez podyuma çıkmış oldu.
    3. götürdüğü yarışı, birini geçerek 3. bitimek, ilginç...

Haberi yazanı "2.yi geçersen kaçıncı olursun?" gibi sorularla oyalayıp, o ilk 3'ü 4 yapmak lazım... Stoner, Pedrosa ve Lorenzo'nun arkasında 4.ydü, son anda Lorenzo'yu geçerek 3. bitirdi.

Bir de fotoğraf ilginçmiş; bana da şu A-Style'ın logosu hep başka çağrışımlar yapardı zaten Stoner da uzun uzun incelemiş demek logoyu
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bir de fotoğraf ilginçmiş; bana da şu A-Style'ın logosu hep başka çağrışımlar yapardı zaten
    Dervişin fikri neyse

Stoner'ın bu sezon sırası çoktan gelmişti, hakederek kazandı. Pedrosa baştaki hatası olmasa güzel kapışacaktı Stoner'la
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Pedrosa çikistaki hatayi yapmasa yerdi Stoner'i.
    Asil Hayden'e bak sen!!!
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Yarışın en şaşırtan sürücüsü Hayden'di. Eskiden 5.lik 6.lık mücadelesi verirken bu sefer 3. olup Lorenzo'yu yemesi şaşırttı.

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O logo iyi olmus baya akilda kalici.

Bu yarislari internetten izleme sansimiz yok mu bi siteden?
    Tv si olmayan dar butceli vatandaslar ne yapcak?
    We are many...

Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O logo iyi olmus baya akilda kalici.

Bu yarislari internetten izleme sansimiz yok mu bi siteden?
    Tv si olmayan dar butceli vatandaslar ne yapcak?
    Logo bomba yahu, google görsellerde ne çeşite çevirmişler bu logoyu Anahtar kelime "a-style logo"

TV olayında ise canlı olarak izlemek için; www.justin.tv
    Üye olunur, net hızına göre izlenir. Tavsiye ederim. Kenanı bile bu siteden takip ediyorum Tüm motosiklet yarışları canlı yayınlanıyor genelde.

Yalnız yarış sonrası TV yayınını capture edip paylaşan bir siteye henüz rastlamadım. Genelde youtube'da vs. 3-5 dk.lık özetler oluyor.

Bilen duyan varsa ve paylaşırsa çok makbule geçer.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AydoganX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Logo bomba yahu, google görsellerde ne çeşite çevirmişler bu logoyu Anahtar kelime "a-style logo"

TV olayında ise canlı olarak izlemek için; www.justin.tv
    Üye olunur, net hızına göre izlenir. Tavsiye ederim. Kenanı bile bu siteden takip ediyorum Tüm motosiklet yarışları canlı yayınlanıyor genelde.

Yalnız yarış sonrası TV yayınını capture edip paylaşan bir siteye henüz rastlamadım. Genelde youtube'da vs. 3-5 dk.lık özetler oluyor.

Bilen duyan varsa ve paylaşırsa çok makbule geçer.

Hahahaha cok guldum bu logoya ya.
    Web sitesi icin tesekkurler.
    Dur bakiyim ben bi program hatirliyorum oyle oynatilan videoyu kaydeden, bulabilirsem PM atarim sana.
    We are many...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)