Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosikletle gökyüzüne yolculuk

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

ANTALYA'nın Kemer İlçesi'nde 16- 17 Ekim tarihlerinde gerçekleştirilecek 'Kemer Hard Enduro Rally- Sea to Sky' organizasyonunda motosiklet yarışçıları deniz seviyesinden başlayarak, bölgenin en yüksek noktası olan 2365 metre yüksekliğindeki Tahtalı Dağı'na çıkacak.

Kemer Enduro Motosiklet Kulübü tarafından bu yıl ilki gerçekleştirilecek olan 'Kemer Hard Enduro Rally- Sea to Sky' adlı motosiklet yarışı çok sayıda motosiklet ve adrenalin tutkununu Kemer'de buluşturacak. Yurt dışı katılımcılarıyla uluslararası boyut kazanacak olan organizasyona 100'ün üzerinde yarışçının katılması bekleniyor.

Kemer Belediyesi ile Olympos Teleferik ana sponsorluğunda ve Kemer Kaymakamlığı'nın desteğiyle gerçekleştirilecek yarışlarda motosiklet yarışçıları doğanın zorlu şartlarına karşı 45 kilometre boyunca patikalardan geçerek Tahtalı Dağı'nın zirvesine ulaşmaya çalışacak. Yarışma öncesi Kemer Enduro Motosiklet Kulübü üyesi birkaç motosiklet yarışçısı deneme sürüşü yaparak Tahtalı Dağı'nda bir gösteri yaptı.

16 Ekim'de sıralama turları, özel seyirci ekstrem parkuru yarışı ve motosiklet gösterileriyle başlayacak organizasyon, 17 Ekim'de Kemer Kiriş- Çamyuva arasında bulunan Ağva Deresi girişinden verilen toplu startla devam edecek. Zirveye en kısa sürede ulaşmayı başaran sporcular, Tahtalı Dağı'nın zirvesinde düzenlenecek kupa töreniyle sürpriz para ödüllerinin sahibi olacak.

Saffet YENİGÜN/KEMER (Antalya), (DHA)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Konuyla alakasız, tarzla da kafa kafaya zıt ama Motosikletle gökyüzüne deyince şu geldi aklıma

John Brookes, İngiltere'de Cadwell Park pistinde "The Mountain" denen bölgede, hünerini konuştururken...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

alosyi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klx250
    yakın olsa kesin gider kaçırmazdım bu yarışı
    böyle bir organizasyonu izlemek en büyük hayalim

Motosikleti
    Sürekli Değiştiriyorum :)
    fethiyedekine gidecektim kimseden ses çıkmadı ben de buna giderim artık
    Mobylette->Peugeot 103->Agility 125->Ybr 125->Cbr 125 R->Ybr Esd 125->?

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyla alakasız, tarzla da kafa kafaya zıt ama Motosikletle gökyüzüne deyince şu geldi aklıma

John Brookes, İngiltere'de Cadwell Park pistinde "The Mountain" denen bölgede, hünerini konuştururken...
    Olcan bu videoyu sen mi montajladın nasıl bi uçuş böyle

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Tahtalı dağ kesinlikle görülmesi gereken bir yer. Dünyanın ikinci Avrupanın 1. en uzun teleferiği burada. Bu sene çıkacaktım ama orada olduğum gün yaz ortasında bulutlu bir havaya denk geldim bu nedenle vazgeçtim. İnşallah hem yarışı seyrede hem de teleferiğin keyfini çıkarırız.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)