Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hayden: Stoner'ın ayrılması 'utanç verici'

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Ducati pilotu Nicky Hayden, Stoner'ın gelecek sene Honda'ya gitmesini 'utanç verici' olarak yorumladı. Casey Stoner, 4 yıllık bir Ducati deneyiminin ardından seneye Honda'ya geçecek.

Hayden, Stoner'ın kendisini geliştiren ve buralara kadar getiren bir takımı bırakmasına hoş bakmıyor.

'Bu onun kararı ve beni ilgilendirmez. Ama bence biraz utanç verici. Sonuçta Ducati onun kariyeri için çok şey yaptı ve onun şampiyon olmasını sağladı. Gerçi o da Ducati için birçok şey yaptı.'

Stoner'ın yerine Rossi'nin gelmesi bekleniyor. Hayden bu kararın hiç tereddüt edilmeden alınması gerektiğini düşünüyor.

'Ducati onu alacaksa harika bir iş başarmış olur, 9 tane şampiyonluğu var ve Sachsenring'de kırık bir ayak ile yarıştı. Bunlar onun kalbinin nereden yana olduğunu gösteriyor. Onun motivasyonu hakkında en ufak bir şüphem yok.'

'Ben çaylak sezonumu onunla geçirdim, onu radarımda bile göremiyordum. Takıma da çok büyük katkıları oluyor.'

Amerikalı pilot, Ducati ile 3 yıl daha kalmak istiyor.

'Görüşmeler devam ediyor. Motoru seviyorum, takımı seviyorum, ve onlar da benimle mutlu gibiler. Başka bir yere gitmek istemiyorum.'

Kaynak:TurkiyeF1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Kısmen doğru söylemiş ama Stoner ın rahatsızlığı zamanında, DUCATİ nin 1.pilot için Lorenzo ile görüşmeler yapmasına ne diyelim o zaman?? Yani bence büyüyü DUCATİ bozdu bu sefer. Rossi ile görüşmelerine bir şey demiyorum, kimse de diyemez zaten. Ayrıca kendi motorlarını daha henüz bu kadar iyi kullanabilen biri çıkmamıştır galiba. Ve bu adamı ellerinde kaçırdılar. Yada küstürdüler diyelim. Hayden ne yapmış ki bu kadar ellerinde tutuyorlar anlamıyorum... Asıl DUCATİ'ye hiç yakışmadı bu durum...

CanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800 (2012)
    sana tamamen katılıyorum Syanur, Stonerın ilk haberi çıktığında da bir yorum yazmıştım, bence Stoner Honda'da çok başarılı olucak. Birkaç kişi "Stoner düzlükte Ducatinin hızı ile geçiyor virajları iyi değil" diyorlar ama ben inanıyorum Stonerın Honda ile çok iyi dereceler yapıcağına... Ducatininden eski motorlarına geri dönmesi gerek bence bu seneli aletler yarışlarda sürücüleri sıkıntıya sokuyor görünen o ki

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    "It's a shame" i "utanç verici" olarak olarak çeviren zihniyeti kutluyor, en içten selamlarımı iletiyorum kendilerine buradan. Arabacılar sadece motosikletten değil ingilizceden de çakmıyorlar anlaşılan.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Ne olduğunu sen açıklayabilirsin o zaman... Haberin aslını(ingilizce) aradım bulamadım. Benim bildiğim de "utanç verici, ayıp" anlamına geliyor.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Guzel iste Rossi italyan Termi egzozunu alip Ducatiye gececek. Yamaha 2 senedir aldigi birinlik yuzunden tavan yaptirdigi R1 fiyatini mecburen yine asagi cekecek Tam ducati fiyat dusurdu alinir duruma geldik derken seneye ducati fiyatlari tavan yapacak. Sadece basit bir transfer dememek lazim koskoca global motosiklet pazari etkileniyor bundan
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

hatden a katılıyorum...

Motosikleti
    -
    Yanlış çevirmişler, Stoner'ın Ducati'yi terketmesi yazık olmuş diye çevirlmesi gerekirdi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)