Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Rossi'nin keyfine diyecek yok

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

MotoGP'de Malezya Grand Prix'sini üçüncü sırada tamamlayarak MotoGP kariyerindeki 7. galibiyetini de elde eden Valentino Rossi'nin keyfine diyecek yok.

Rossi'nin son yarıştaki üçüncülüğünün ardından elde ettiği puanlar, kendisini takım arkadaşı Jorge Lorenzo'nun 41 puan ötesine taşıyarak artık yenilemez bir duruma getirmişti. "Bu son derece mükemmel bir başarı" diyen 30 yaşındaki İtalyan, kendine has sıra dışı hareketleri eşliğinde şunları kaydetti:

"Bu benim bütün kariyerimin 9'uncu, MotoGP kariyeriminse 7'inci şampiyonluğu. Bu süreçte bana her türlü sağlayan Yamaha ekibine son derece müteşekkirim. Bu başarıyı onlarla paylaşıyorum. Takım arkadaşım Lorenzo da, özellikle sezonun başında o kadar ciddi bir rekabet sergiledi ki, daha önce hiçkimse beni bu kadar zorlamamıştı."

Kaynak:
    Türkiye F1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Hadi ordan eşşek sıpası, "daha önce kimse bukadar zorlamamış" mış.... Ya bu adam daha 30 yaşında...Nazar değmesin ama genelde iyi sürücüler 38~39 hatta 40 ına kadar yarışabiliyor. Gerisini getirmiyorum artık...

sana katılıyorum

doğru söylüyorsun biraz parayı bulunca gevşiyorlar

Motosikleti
    ybr125
    paradan değilde sanırım takım arkadaşı olduğundan.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler