Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lorenzo’ya Göre Rossi Şimdiden Şampiyon

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Jorge Lorenzo, pazar günü Brno’daki yarışta motordan düşüp puan alamamasının ardından bu seneki şampiyonluk şansını yitirdiğine inanıyor.

Lorenzo şu anda bitime altı yarış kala lider Rossi’nin 50 puan gerisinde yer alıyor ve artık ikincilik için odaklanacağını söylüyor.

“Çok farklı şeyler olmazsa kaybettik. Şampiyonluğu düşünmekten vazgeçip her yarış daha da gelişmeye çalışmalıyım, durum şu anda çok karışık. Gelmiş geçmiş en iyi sürücü olan kişiye karşı mücadele etmek zorundayım.”

“Ayarlarda sorular yaşadım ve fiziksel olarak yorgundum. Ama bahane aramıyorum. Limitlerde yarıştığınız zaman bu tarz şeyler olur. Valentino en iyisi ve şu anda şampiyonluk onun ellerinde. Artık sadece ikinciliği düşünüyorum.”

Rossi ise Lorenzo’nun kendisini yenmek için fazla hırslandığını ve 22 yaşındaki Lorenzo’nun kendisiyle mücadele etme isteğini de anlayabildiğini söylüyor. Ayrıca rakiplerine göz dağı vermekten de çekinmiyor.

“Lorenzo beni yenme konusunda fazla endişeliydi. Uzun zamandır zirvedeyim ve birçok pilot için beni yenmek bir numara olmak demek.”

“Motora bindiğimde her zaman çevremde neler olduğunun farkındayımdır ve bu da benim güçlü yanım. Şu anda bu perfomansım ve Yamaha’nın ivmesiyle benden daha hızlı olmak zor. Yapılabilecek en iyi şey ancak benim kadar hızlı olabilmek olur.”

Moto Aktüel
    Online Motosiklet Bilgi Kaynagı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

çok haklı rossi motor da uzman olmuş

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçemediğin plotu öpeceksin demi...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 City-Siyah
    rossi zaten bu işi çözmüş..ama yinilen pehlivan güreşe doymaz...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler