Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Moto Drag heyecanı Konya'da!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Türkiye Moto Drag Şampiyonası'nın 6. ayak yarışı Konya'da gerçekleştirilecek.

Federasyonun faaliyet programında yer alan şampiyona, Konya Drag Pisti'nde, 8-9 Ağustos tarihlerinde yapılacak. Şampiyonada ayrıca special sınıf ve drag yarışlarının yanı sıra sınıf 1, 2, 3, 4 yarışları ile yeni başlayanlar için amatör sınıf ve 125 cc yarışları da yer alacak.

Şampiyonada cumartesi günü antrenman ve sıralama turları, pazar günü ise sınıf yarışları koşulacak.

Kaynak:Ajans Spor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    ist da olsa giderdim ya baya heyecanlı olurdu
    Motosiklet mucidi

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    drag denince akla Manisa ve Konya gelir...88 yılında Manisada jawalarla yapıldığını hatırlarım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

hatasız kazasız yarış olsun dileklerimle

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    İzlemek isterdim. Yıllık izin zamanıma denk gelseydi bi konya daha yapardım...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Ankara' da olduğumdan hafta sonu Konya yapabilirim aslında.
    Giriş ücretli mi acep?
    Konya terminalden nasıl gideriz bu piste?
    Bilen varsa paylaşımlarını bekleriz.

Motosikleti
    kymco super 8
    bu modıfıyelı r1de satılık sahıbınden.comda gormustum hıc yarıs kaybetmedıgınden soz edılıyordu

Motosikleti
    YAMAHA fz6fazer 2007 - SACHS- cbf150
    Konya daki pistin durumu icler acisi!!! sözde cok iyi ve standartlara uygun bir pist yapilacagiydi ama daha oturulacak bir yer bile yok . Insanlar günesin altinda rezil oluyorlar bende dahil, ve her seferinde gitmeyecegim diyorum ama yinede gidiyorum dayanamiyorum. Padok alanini bosaltin diye sürekli bir bayan insanlari azarlar durur. ama ne garip seydirki pistin icerisinde (giden görmüsdür)sandalye ve masalarda bazi zengin arkadaslarin yeri hazirdir ve orada makara kukara cevirirler. ya düsünsenize arkadaslar yaklasik olarak 65 yasinda tesettürlü lüks bi teyze bile gördüm kolunda uyduruk bir künyeyle. o künye olmadanda motorcu felan olamassiniz yani . DUR sen gecemessin e NIYE künyen varmi !!! böyle komedi iste. En son gittigimdede kavga cikti herseferinde oldugu gibi. Yani sözün kisasi tatsiz tuzsuz biyer arkadaslarim tavsiye etmem hele uzaktan felan gelicekseniz. Bu arada WC felan hak getire malesef oda yok. En son gittigimde Süleyman Memnun la görüstüm bu nasil bir organizasyon diye sordum!! ama malesef gecistirici bi cvp alabildim yani düzelebilecek bir durumda yok ortada. Bizim her isimiz yarim yamalak.
    http://difm :cat:

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Asker oldugum için izleme şansım yok... Tv de yayınlanırmi acaba?.. Izlemek isterdim...
    [B]O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    [COLOR="SeaGreen"]Muhammet BAŞ kısaca "mami" :bounce:[/COLOR][/B]

Alıntı rman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konya daki pistin durumu icler acisi!!! sözde cok iyi ve standartlara uygun bir pist yapilacagiydi ama daha oturulacak bir yer bile yok . Insanlar günesin altinda rezil oluyorlar bende dahil, ve her seferinde gitmeyecegim diyorum ama yinede gidiyorum dayanamiyorum. Padok alanini bosaltin diye sürekli bir bayan insanlari azarlar durur. ama ne garip seydirki pistin icerisinde (giden görmüsdür)sandalye ve masalarda bazi zengin arkadaslarin yeri hazirdir ve orada makara kukara cevirirler. ya düsünsenize arkadaslar yaklasik olarak 65 yasinda tesettürlü lüks bi teyze bile gördüm kolunda uyduruk bir künyeyle. o künye olmadanda motorcu felan olamassiniz yani . DUR sen gecemessin e NIYE künyen varmi !!! böyle komedi iste. En son gittigimdede kavga cikti herseferinde oldugu gibi. Yani sözün kisasi tatsiz tuzsuz biyer arkadaslarim tavsiye etmem hele uzaktan felan gelicekseniz. Bu arada WC felan hak getire malesef oda yok. En son gittigimde Süleyman Memnun la görüstüm bu nasil bir organizasyon diye sordum!! ama malesef gecistirici bi cvp alabildim yani düzelebilecek bir durumda yok ortada. Bizim her isimiz yarim yamalak.
    Ben de Ankara' dan gelmeyi düşünüyordum, hatta "Arabayla gidecek varsa ben de gelebilirim" diye de yazmıştım, iyi ki gitmemişim. Uyardığın için sağol, bundan sonra gitmem. Zaten kimse "Güzel bir organizasyon" demiyor. Güzel Memleketim işte.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler