Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lorenzo için hodrimeydan iddialarını yalanladı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS

Yamaha, 2010'da İspanyol sürücü Jorge Lorenzo için Honda ile savaşa hazır olduklarına yönelik iddiaları yalanladı.

Söz konusu dedikodular, Lorenzo'nun Laguna Sena'da Honda ile irtibata geçmesi ve gelecek sene bu takımda yer alabileceği söylentileri üzerine alevlenmişti.

Yamaha bu tartışmadan uzak kalmaya çalışsa da, patron Masao Furusawa takımlarının Lorenzo'yu elde tutmak için çok yoğun bir çaba sarf etmeyeceğini açıkladı.

"Jorge ile ilgileniyoruz elbette" diyen Furusawa, Gazzetta dello Sport'a yaptığı açıklamada, "Ama kendisi bizim tekliflerimize soğuk bakar ve Honda'ya gitmek isterse, kendisini burada tutmak için yoğun çaba sarf etmeyiz" ifadelerini kullandı.

Kaynak:Türkiye F1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Gerçekten çok ilginç. Lorenzo'yu tutmak için madem çaba göstermeyecekler, o zaman 2. pilot olarak ondan daha iyi biriyle kontrat imzalamış olabilirler. Aklıma Ben Spies geliyor. Ama MotoGP yönetimi bu sezonun başında "çaylak pilotlar fabrika takımlarıyla yarışamaz" şeklinde aptalca bir kural koydu. Spies geçen sezon Suzuki'yle MotoGP'de 2 yarışa çıkmıştı. O yüzden bu kurala tabi olmayabilir.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Ben Spies MotoGP'ye geçerse inanılmaz zevkli bir sezon olur.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    ben spies gp de ortalığı karıştırır çünkü o adam feci rahatsız...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

texas16nb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha 2008 fazer s2
    2010 yılında lorenzo hondada olacaktır.
    FAZER 600 S 2
    KARA PANTER.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Gelecek yıl için Lorenzo şimdi aldığının 2 katı olan 5.000.000€ istiyormuş Yamaha'dan, Yamaha ise 3.500.000€'nun üstüne çıkmayacağını bildirmiş. Yine de hem Spies hem Lorenzo'yla görüşmeler devam ederken, Rossi'nin 2010'da bitecek kontratıyla birlikte vereceği karara göre de hareket edeceklermiş.

olcan138 bildirdi...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne kadar ayıp yahu.. Böyle bir açıklamadan sonra adamda motivasyon kalır mı Yani gitse de kalsa da olur demişler resmen.. Ben olsam direkt giderdim Honda'ya. Tahminimce Lorenzo ve Rossi ikilisinin pek arası yok ve Fenerde Alex'in olduğu gibi, Yamaha takımında da alttan alttan Rossi'nin dedikleri oluyor gibi geliyor bana sanki.
    Ama her zaman dediğim gibi, Lorenzo da büyük bir yetenek ve kesinlikle yabana atılmaması lazım. Henüz yeni sayılabilecek MotoGP kariyerinde neler yaptığı ortada. Biraz daha tecrübe kazandıktan sonra geleceğin Rossi'sidir diye birkez daha söylüyorum. Onu kaybedenler sonra kafasını taşlara vuracaktır; ama hakediyorlar.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelecek yıl için Lorenzo şimdi aldığının 2 katı olan 5.000.000€ istiyormuş Yamaha'dan, Yamaha ise 3.500.000€'nun üstüne çıkmayacağını bildirmiş. Yine de hem Spies hem Lorenzo'yla görüşmeler devam ederken, Rossi'nin 2010'da bitecek kontratıyla birlikte vereceği karara göre de hareket edeceklermiş.

olcan138 bildirdi...
    Ducati'den 7.000.000 € geldi...
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler