Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İstanbul'da Favorim 11.Viraj

Motovento
    REKLAM ALANI
    mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    2007 yılına iyi başlayamayan ancak geçtiğimiz yıl İstanbul Park'ta podyuma çıkan dünya şampiyonu Nicky Hayden, Honda'nın bugüne dek yapılan Türkiye Grand Prixleri'nde İstanbul Park pistinde çok başarılı olduğunu ve bu yıl da benzer bir başarıyı göstermek istediğini söyledi. Sezonun ilk iki yarışında kazanamaya Honda, Ducati ve Yamaha'yı İstanbul Park'ta yakalamak istiyor.

Hayden İstanbul Parkla ilgili değerlendirmelerinde: "Türkiye bana diğer başka pistlerden farklı bir şey hatırlatmıyor. Orada çok fazla yükselti var bazense inişlerle karşılaşıyorsunuz. Bunun anlamı motosikletinizde iyi süspansiyon ayarları bulmanız gerekiyor. 11. viraj benim en sevdiğim viraj çünkü 5. viteste tam gaz geçiyoruz ve önünüz tamamen açık. Eğer hızlı virajları seviyorsanız oradan daha iyisini bulamazsınız. Pistin son bölümü biraz daha dar olduğu için MotoGP için biraz eksik. Sanki go-karttaymış gibi birinci viteste gidiyorsunuz."

Kaynak:

www.otomotorspor.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayden diyince gülmek istiyorum.Onun profesyonel bir yarışcı olduğunu kabullenmek istemiyorum.
    [ ELAZIĞ-MT ]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler