Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hayden: Savaşacağım

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer
    Amerikalı MotoGP pilotu Nicky Hayden, kötü geçen sezon hazırlıklarına rağmen Katar'da bu haftasonu başlayacak sezon boyunca unvanını korumak için savaşacağını söyledi. 5 kez üst üste şampiyon olan Valentino Rossi'nin serisini bozan Hayden, omzundaki sakatlık nedeniyle geçen sezonun ilk yarışına katılamasa da şampiyonluğa ulaşan isim olmuştu.

Dünya şampiyonu pilot, sezon öncesi hazırlıklarda yeni Honda'ya uyum sağlamakta güçlük çekse de Honda yeni motosikleti sezon başlamadan Amerikalı pilota uygun hale getirmek için yoğun biçimde çalıştı. Sorunlara rağmen Hayden Katar'da iyi bir performans göstermeyi umuyor.

Nicky Hayden sezonun ilk yarışı öncesi yaptığı değerlendirmelerde: "yeniden yarışmayı bekliyorum. Benim için 1 numarayı taşıyarak sezona başlamak büyük bir gurur. Bunu çocukluğumdan beri hayal ediyordum. Geçen sezonki şampiyonluk geride kaldı ve rahatlamamızı gerektirecek bir durum yok. Bazı testlerde çok hızlıydık ve ilerleme kaydettik ancak Katar'da yeterince iyi değildik. Ancak ben Katar'daki pistte yarışmaktan zevk alıyorum zaten geçen sezon da burada oldukça iyiydim. Bütün hedefim iyi bir başlangıç yaparak unvanımı korumak." diye konuştu.

Kaynak: Otomotorspor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    kamberhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE REPSOL
    inşallah pedrosa yine kendini kanıtlamak için bi dengesiz atak yapıp haydenin altına girmez...
    [COLOR="darkorange"]KARANLIĞA KÜFREDECEĞİNE KALKTA BİR MUM YAK[/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)