Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ali Efe Avrupa Şampiyonu Oldu..

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor'un pistlerdeki gururu olan Ali Efe Yeğin, 2017 yarış sezonunda hem Balıkesir'i hem de Türkiye'yi kupa yağmuruna tuttu. Yeğin, BMU Avrupa Şampiyonası'nın son iki etabına klasman birincisi olarak katıldı ve son iki yarışta da damalı bayrağı birinci olarak gördü.

2017 sezonunda üç ayrı turnuvaya katılan ve tüm yarışlarda üstün başarı göstererek birincilik kürsülerinde şampiyonluk elde eden Yeğin, hedefini dünya şampiyonasına çevirdi. Elde ettiği başarılı ile ilgili açıklamada bulunan başarılı sporcu Ali Efe Yeğin, "Benim için başarılı geçmiş olan 2017 Türkiye şampiyonası ve Avrupa şampiyonası var. Başarımın sebebi çok çalışmak ve azmetmek olsa da asıl gücü bana destek veren Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Ahmet Edip Uğur. Bana vermiş olduğu maddi ve manevi desteklerinden dolayı kendisine çok teşekkür ederim. Ayrıca Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanımız Yusuf Hocaoğlu ve tüm yöneticilerimiz ile tüm Balıkesirlilere ve spor camiasına desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Genel klasman birincisi olarak sürdürdüğüm Avrupa Şampiyonası'ndaki yarışlarda arkamda yüce Türk ulusunun olduğunu biliyor olmam bana azim veriyor. Avrupa'da bir çok ülkede kürsü görerek İstiklal Marşı'mızı çaldırmamdaki en büyük etken bana verilen destek. Eğer Dünya Şampiyonası'nda yarışma imkanı verilirse Balıkesir'imizi ve Türkiye'mizi en iyi şekilde temsil ederek adımızı dünyaya duyurmak istiyorum" şeklinde konuştu.

mhmtesk, Apices, mombohunter ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Tebrikler .

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Tebrikler Ali

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    İki satır yazmadınız tebrikler forum..
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Motosikleti
    Tracer700
    Tebrikler kardesimize..Basarilarinin devamini dilerim.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    Tebrik eder, başarılarının devamını dilerim de; bu bmu’nun ne olduğunu yazsalarmış iyiydi?

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Tebrikler ve teşekkürler Ali Efe.

Başarılı gençlerimizin sayısının artması ve bizleri daha çok gururlandırmaları dileklerimizle.

yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Tebrikler Ali Efe.Başarılarının devamı dileğiyle

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Böyle racingci olsun canımı yesin.
    Adamsın Ali Efe, Allah yolunu açık etsin, tekerine taş değmesin kardeşim.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İki satır yazmadınız tebrikler forum..
    zorla yorum yazmak zorundamı forum ? Çok samimiyetsiz geldi gerçekten yaptığınız reklam. Paylaşım yapılmış beğenenler içinden gelenler destekleyenler zaten yorum yapıyor. Zorla yorum istemek nedir ? Arkadaşın bu başarısına rağmen tanınmamasına çokta şaşırmamak lazım. Abisi kardeşi babası dayısı olabilirsiniz, bu tabiki normal. Fakat bu şekilde bir ego ile fazla yol gidemeyebilirsiniz.15 Senedir motosiklet kullanıyorum ne gördüm ne duydum.. Önce sevgi ve saygıyla türkiyeye adımızı duyurmak ardından dünyaya duyurmak çok daha sağlıklı olur. Burada ilk paylaşımı gördüğümde ne güzel temiz ve başarılı bir arkadaş dedim fakat altındaki yorumunuzu tekrar görünce demekki dedim yanlış yönlendirmeler ve pazarlama sonucu ismini kimse bilmiyor. Kolay gelsin.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Maşallah.

Teprik ederim Ali. İnşallah hedeflerine ulaşırsın bizde gururlanırız. Tekerin düz bassın

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250 sl gitti MT 25 geldi
    Helal olsun. Başarılarınızın devamını dilerim. Gurur duydum.

Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı MahmutBiner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zorla yorum yazmak zorundamı forum ? Çok samimiyetsiz geldi gerçekten yaptığınız reklam. Paylaşım yapılmış beğenenler içinden gelenler destekleyenler zaten yorum yapıyor. Zorla yorum istemek nedir ? Arkadaşın bu başarısına rağmen tanınmamasına çokta şaşırmamak lazım. Abisi kardeşi babası dayısı olabilirsiniz, bu tabiki normal. Fakat bu şekilde bir ego ile fazla yol gidemeyebilirsiniz.15 Senedir motosiklet kullanıyorum ne gördüm ne duydum.. Önce sevgi ve saygıyla türkiyeye adımızı duyurmak ardından dünyaya duyurmak çok daha sağlıklı olur. Burada ilk paylaşımı gördüğümde ne güzel temiz ve başarılı bir arkadaş dedim fakat altındaki yorumunuzu tekrar görünce demekki dedim yanlış yönlendirmeler ve pazarlama sonucu ismini kimse bilmiyor. Kolay gelsin.
    Merhaba ben teke efe kardeşimdir kendileri..
    tuncel_85 bunu beğendi.
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Honda Cbr250r--> Yamaha Yzf R25-->Honda CBR600f4i
    Allah yolunu açık etsin. Tebrik ederim...

Her ne olursa olsun, kim ne dediyse desin, bayrağımızı dalgalandıran bir insanı tebrik etmek ZORUNDAYIZ. En azından ben bunu kendime borçlu hissediyorum.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Bu adamın yarıştığı Avrupa Şampiyonası hangisi ? Yarışmak istediği Dünya Şampiyonası hangisi ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)