Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Kenan Sofuoğlu Kaza Geçirdi: Vücudunda Kırıklar Var !

Motovento
    REKLAM ALANI
    a.payza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache RTR 150 (yeni kasa) Yeşil Renk
    Allah Kenan abimize de Toprak kardeşimize de ve cümle hasta müminlere de acil şifalar ihsan eylesin.
    Eleştiri konusunda kısmen katılıyorum ama katılmadığım yerler de var
    Mesela adamın siyasi görüşü bizi ilgilendirmez eğer bölücü bir örgüt yanlısı değilse amma velakin Fazıl Say denen şahıs olsaydı Sayın Cumhur Başkanımız için helikopter kaldırırmıydı diyen arkadaşa söylüyorum

Piyanist Fazıl Say hakkında "halkın bir kesiminin benimsediği dini değerleri alenen aşağıladığı" iddiasıyla 1,5 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.
    Yani bu adam başarılı bir piyanist ama cibilliyetsiz karakter olduğu için anadoluda buna söylenecek bir laf var "s.çaren görsem kalkmam" diye o hesap işte...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mustick - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Milli motosikletçi Kenan Sofuoğlu, bu sabahki antrenman turlarında feci bir kaza yaptı.

257 km hızla kaza yapıp sağ kolundan yaralanan ve sol ayağında büyük bir delik olduğu ifade edilen Sofuoğlu, buna rağmen sıralama turlarına katıldı.

Sıralama turunda üçüncü sırayı kapan milli motosikletçi, yarın Avustralya'da yapılacak yarışta yer alacağını, önümüzdeki hafta ise ameliyat olacağını belirtti.

Sofuoğlu, kazayla ilgili yaptığı açıklamada, "Zor nefes alıyordum, leğen kemiğimin kırıldığını düşündüm. Sonradan vücudumda yanıklar olduğunu fark ettim." ifadelerini kullandı.

Öte yandan Pirelli yarış direktörü Giorgio Barbier, kazanın tekerleğin yanından kabarcıkların atması sonucu gerçekleştiğini açıkladı. Sofuoğlu'nun vücudunun normal hale gelmesi için 24 saate ihtiyacı bulunuyor.

Kaynak: Mynet

Şampiyona Allah beterinden korusun diyoruz.

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Hadi bee. :(
    Geçmiş olsun.

MahmutBiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1200Z Super Ténéré
    Kolu çok kötü olmuş.. zaten dainess kötü kalitesini göstermiş... Ah be kenan kardeşim neden reviti bıraktın ki kariyerinin sonuna gelmişsin çiçek gibi sidi bot revit tulumu bırakıp daineseye geçiyorsun. Geçmiş olsun.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)