Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

CBR125 Cup Start Alıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    crato - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800XC idi, calindi.
    Honda'nın bu seneden itibaren düzenlemeye başladığı CBR125 Cup heyecanı 7 Mayıs Pazar günü İzmit Körfez Pisti' nde koşulacak ilk ayak ile start alıyor.

Sitemiz üyelerinden Aleksis'in 19 numaralı motosikleti ile katılacağı kupadaki heyecan fırtınası özenle seçilmiş 30 yarışçının yanı sıra motorunun pist performansını merakla bekleyen kullanıcıları da sarmış durumda.

Motosiklet.net ailesi olarak Aleksis' e kupada başarılar diliyoruz.

CBR 125 CUP Genel İşleyiş

- Organizasyon TMF onayı ile, TMF lisanslı sporcuların yarışması ile yapılacaktır.

- Organizasyon 8 yarıştan oluşur.

- Yarışların 6 adedi T.M.F şampiyonası günleri, 2 yarış ise Marka sahibi Organizatör onayı ile tespit edilen organizasyonlar ile birlikte yapılacaktır.

- Yarışçılar, organizatör tarafından seçilecek olup sportmenlik, iletişim, hoşgörü, ahlak gibi vasıflara pozitif yönde sahip olan kişiler seçilecektir.

- Seçmeler sırasında Sportif olarak Honda Türkiye’den, Sosyal Değerlendirme olarak Denge Psikolojik Danışmanlık Ltd. Şti’den danışmanlık ve uygulama hizmetleri alınacaktır.

- Seçmelerde 25 asil, 5 yedek seçilecek, yarış günü asil yarışçı sağlık raporu veya kabul edilebilir mazeret sunduğu takdirde, yedekler sıra ile devreye girecektir. Sıra Organizasyon başında başlar ve devam eder. Yarışan yedek diğerleri yarışmadan tekrar yarışamaz. Mazereti olan kişi sırasını kaybeder.

- Motoruna hasar veren yarışçı hasarın parça bedelini ödemek ile yükümlüdür.

- Yarışacak kişilerin kıyafetleri özel tasarım ve çok özel bedelle tedarik edilecek olup bu kıyafetler son yarıştan sonra kendilerine takdim edilecektir.

- Motorların yarış yapılacak pistlere intikalleri organizatör tarafından yapılacaktır.

- Motorların yarış öncesi bakımları ve yarış hazırlıkları organizatör tarafından yapılacak, en çok bu konuda Honda Türkiye’den özel fiyatla parça ve servis yönlendirme yardımı alınacaktır.

İzmit Körfez Pisti'nde yapılacak ilk ayağı yerinde izlemek ve Aleksis'e destek olmak isteyenler için organizasyon

Kaynak ve kupa hakkında detaylı bilgi için:
    http://www.izmiryarispisti.com/
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extacy77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Aleksis'e başarılar Arkadaş bu konuda başarılıdır umarım
    [COLOR="Indigo"][/COLOR][B][I]Patatessogan geri döndü[/I][/B]

Motosikleti
    Alıntı extacy77 adlı üyeden alıntı
    Aleksis'e başarılar Arkadaş bu konuda başarılıdır umarım
    geçmişinde 600cc race tecrübesi bulunuyor arkadaşın, sırf motosiklet sevdası yüzünden kuryelik yapmaktadır Pist kullanımının yol kullanımından çok farklı olduğu bir gerçek ve o da bunun farkında, Honda tarafından verilen pist eğitimini piste yansıtabilirse podyuma çıkabilir diye düşünüyorum ben.

Bu arada adının geçtiği başlıklar açılmasına rağmen cevap yazamıyor olmasının sebebi ev değişikliği ve henüz internet bağlantısının sağlanamamış olmasıdır
    Ben, kimine göre deli, kimine göre keyifli, kimine göre lanet-li, kimine göre pek bi’ dertli, kimine göre efendi, kimine göre sadece biri, kimine göre hiç biriyim.
    Ben, crato’yum.

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    hayirlisi olsun..

womanrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    sülalenin iki delisi var biri o biri ben(aman yanlış anlama motor delisi bakımından) çatlak kuzen başarılar
    ...............

babyboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125cc
    başarılar katılan arkadaşa keşke bende katılabilsem yarışa (canım yarış yapmak istiyo)
    [B]Atam Cumhuriyeti Sen kurdun, Onu biz koruyacağız!!! [/B]

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    yokmu vatandaşa sponsor olabilecek yada bulmasına yardım edebilecek kimse.sponsor arıyomuş sanırım
    hatta site olarak bişeyler yapabilirmiyiz acaba
    şimdiden başarılar diliyorum

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başarılar dileriz
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

Motosikleti
    ramzey qm 250
    vallaha arkadaşlar şu motorsiklet sevdası yüzünden bende neredeyse kuryelik yapmaya başlayacağım ama a2 yok neyse arkadaşa başarılar dilemekten yapabileceğim bir şey yok şuan herkese iyi günler
    çapır yada reyzing önemli değil, önemli olan sen hangisisin.

SİNYOR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    başarılar dilerim

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    Başarılar...

yarışçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda-cg+mz+cbr125+R1
    Arkadaşlar ben honda cbr125 cupta yarışıp ve aynı zamanda yarışı 3. olarak bitirdim fakat ben 19 numaralı motorla yarışan aleksisi çok merak ettim

ben de bu arada kutlayacağım okey ama kim buu

Motosikleti
    YAMAHA XT500 - YAMAHA RD350 - HONDA TODAY - YAMAHA CHAPPY - APRİLİA SR50

Marmaristen Selamlar

cbr 125 cup yarışlarına marmaristen katıldım ve 1. liğe ulaştım bende corludan yarışa katılan vede 3. olan güner arkadaşımada katılaraktan bu yarışta alon hayali aleksisiyi bende çok merak ettim neyse iyi olan kazansın

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Bende ketılabilirmiyim bu yarışlara

Motosikleti
    Alıntı MEHMETMAR adlı üyeden alıntı
    cbr 125 cup yarışlarına marmaristen katıldım ve 1. liğe ulaştım bende corludan yarışa katılan vede 3. olan güner arkadaşımada katılaraktan bu yarışta alon hayali aleksisiyi bende çok merak ettim neyse iyi olan kazansın
    sitede arama düğmesini kullanmayı öğrenebilirse sevgili kullanıcı arkadaşlar ve orada yer alan kullanıcı arama ile ilgili bölümü doldurup aramayı yapabilirlerse aleksis'i bulabileceklerdir.
    Aleksis (Nuri Bayar) cbr125 cup'ın ilk ayağında son turda düştü.

1. olan arkadaşın marmaristen katıldığını ve nasıl kullandığını duydum, gerçekten iyi kullanıyormuşun özellikle virajlardaki sürüşünden bahsediyorlar, tebrik ederim.
    nasıl oluyor da beraber eğitim aldığınız, test yarışları yaptığınız insanı tanımıyorsun ben de ona hayret ettim. neyse...
    Ben, crato’yum.

Motosikleti
    YAMAHA XT500 - YAMAHA RD350 - HONDA TODAY - YAMAHA CHAPPY - APRİLİA SR50

Nuri Bayar Kardeşime Sevgiler

ARKADAŞLAR HERKES BİRBİRİNİN LAKABINI BİLMEK ZORUNDA DEĞİL FAKAT YAZINIZDA DEDİĞİNİZ GİBİ AYNI YERDE EĞİTİM ALDINIZ NASILDA BİRBİRİNİZİ TANIMAZSINIZ GİBİ SÖZLER YANLIŞ BENCE. ORDA HİÇ KİMSE LAKABIYLA KENDİNİ TANITIP ÖLE HİTAB EDMİYORLARDI MAALESEF. HEM KÜÇÜK BİR YANLIŞLIK OLDU İŞTE NAPALIM HERŞEY Bİ KENARA SİZLERE VE NURİ KARDEŞİME SEVGİLER
    WHITE

yarışçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda-cg+mz+cbr125+R1
    sakalcımsende bu yarışlara katılabilirsin ama önümüzdeki yıl inşallah bu seneki kayıtlar bitti kendine iyi bak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler