Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TMF Yönetimi motosiklet ailesini yıpratmaya çalışanlarla mücadele edecek.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Admin Erhan Erdil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-09 Tracer

Türkiye Motosiklet Federasyonu, ülke geneline yaymaya çalıştığı yarış ve eğitim programlarını, yetiştirmeye çalıştığı genç ve azimli yetenekleri yıpratmaya yönelik hareketleri yargıya taşıyor.

Ülkemizin dört bir yanında motorsporlarını geliştirmeye çalışan, yurdumuzu dünya ve Avrupa'da başarıyla temsil edecek yetenekli, ahlaklı ve dürüst gençler yetiştirme gayretinde olan Motosiklet Federasyonu, bir aile bütünlüğü içersinde çalışma yürütüyor.

Her geçen gün eğitim, yarış ve antrenman şartlarını kulüplerimiz ve sporcularımız lehine geliştirmekte olan TMF, çeşitli resmi ve tespit edilebilir mercilerde federasyon aleyhine iftira ve tahkir içeren yayın ve yazıları yargıya taşınacak.

TMF Hukukçuları tarafından, özellikle 08.03.2013 tarihinde tespit edilen bir şikayet üzerine bilgilendirme amaçlı kendisiyle görüşülen Ali Yaşar Dişdiş adlı kişinin gerek sözleri ve gerekse yazılı ifadeleri hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulunulacağı ifade edildi.

Türkiye Motosiklet Federasyonu motokros yarış yetkilileri hakkında iftira ve tahkir içeren ifadelerde bulunan Ali Yaşar Dişdiş adlı kişinin Türk Ceza Kanunu'nun 267. maddesi uyarınca iftira ve 125. maddesi uyarınca hakaret suçlarından ceza alması yönünde savcılığa suç duyurusunda bulunulacağı açıklandı.

Tüm faaliyetlerin dostluk, kardeşlik ve aile bütünlüğü içersinde yürütülmesine azami özen gösterilen TMF'ye karşı adı geçen şahsın yürüttüğü karalama çalışmaları sebebiyle kişi ayrıca Disiplin Kurulu'na "Hak Mahrumiyeti" talebiyle sevk edildi.

Kaynak: TMF

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ulem!!!!
    Yazmiyacam.

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    II. Melih Gökçek Vakası
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    TMF kendisini eleştirilere kapatmak istiyomuş gibi geldi bana ama inşallah yanılıyorumdur.

bboy_iced - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki zx6r
    Tipik Ampul zihniyeti 'kimse bizi elestiremez, tek dogru var oda bizimkisi'
    Albert EİNSTEİN derki;
    Biri sana çok kötüsün derse boşver takma. Banada GERİZEKALI sın dediler, ATOMU PARÇALAYIP ELLERİNE VERDİM

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Federasyona karşı olanlar,ergenekoncudur.Derhal tutuklanıp Silivri ye atıla
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı OGUZHANKY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TMF kendisini eleştirilere kapatmak istiyomuş gibi geldi bana ama inşallah yanılıyorumdur.
    bence yanılmıyorsun
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

kocaolgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motorlu lehinebirşey yapmayan kendilerini düşünen ticaret erbabı büyük abileri gibi kendilerini kral zannediyorlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler