Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SC Project son susturucu sorunu

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar merhaba CBR500R sahibiyim ve üzerinde slip on sc egzoz takılı. Antalya gibi bir yerde yaşıyorum ve şehir içinde her 10 adımda bir polis var. Sc çok bağırdığı için şehire inmeye çekiniyorum, stok olarak da son susturucusu yok. Ben bu egzozu fazla dikkat çekmeyecek şekilde nasıl biraz daha sesini kısabilirim? Sök tak olarak susturucu eklemek istiyorum. Otobanda söküp şehir içi milleti de rahatsız etmemesi için takacağım. Egzoz zaten orjinal değil acaba dışına delik açıp sıradan bi son susturucuyu civatayla tuttursam olur mu? Maksat sök tak kolay olsun. Veya sizin önerdiğiniz pratik bir şekilde nasıl sesini kısarım dikkat çekmeyecek şekilde? Ayrıca egzozdan hiç ceza yemedim. Sanırım yeri geliyor orjinal egzoza bile ceza yazıyorlarmış. Sc’yi görür görmez ceza yazarlar mı? Yoksa sesi yüksek ise mi yazarlar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Sesin yüksekliğine kim karar verecek? Polis. Ne ile, kulağı ile.

Burada stock RSV4'ler Panigale'ler polise dert anlatamıyor, hatta geçen baya arkadaşın Monster 937'yi bağlıyorlardı az kalsın
    Türk polisi SC'yi gördüğü an bunun illegal olduğuna emin oluyor.

Yani susturucu takıp sesi kıssam dahi boş mu diyorsun knk

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Ya polisin keyfine ben bir şey diyemem. Ama stock oglu stock aletleri bile bağlamaya çalışıyorlar, sen bir de susturucusuz sahte SC ile geziyorsun.. Risk senin ben bilmez

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler