Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT-07 DPM MARKA ÖN CAM

Motovento
    REKLAM ALANI
    Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Sevgili arkadaşlar mt07 içi ön cam arıyordum. Klasik givi ve yamahanın yaptığı ön camlara bakarken dpm'nin ön camını buldum ve çok hoşuma gitti. Resmi aşağıdaki gibi. Sitenin linkini de attım. Şimdi asıl meselemize geleyim. Ürün gördüğünüz gibi biraz pahalı bir ürün. Ya ben bulamadım yada Türkiye'de yok. Gerçi yurt dışında bu fiyatlarda ise Türkiye'de daha fazla olurdu. Benim anladığım kadarı ile bu ürün alüminyumdan yapılma. Acaba ben bu ürünü buralarda yaptırabilir miyim ?

[IMG][/IMG]

http://www.deprettomoto.com/it/acces...aha/mt07/1615/
    ardacik bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m1t0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-xt660r-mt07-fiddle2
    Bunun aynısını bir türk üretici yapıyordu, yanlış hatırlamıyorsam ya mt 07 kullanıcıları sayfasında veya sahibindende gördüm. Fiyatı da 150 lira gibi bişeydi.[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:15 ----------
    Bu linkte 300 tl yazmışlar ama daha önce gördüğüm 150 tl civarıydı.

http://www.motosiklet.com/IlanDetay/...-Replica-11044

Motosikleti
    MT
    google yazınca sahibinden de ilanı kaldırılmış bir dpm yerli üretim gözüküyor ama onunda fiyatı 350 tl. buna da 300 tl çok. Alüminyum yapım bir malzeme için sence de biraz fazla değil mi ? forumda da arattım çıkmadı acaba ne diye yazmıştı. o 150 tl'ye yapan arkadaş bu siteden miydi ?

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    google yazınca sahibinden de ilanı kaldırılmış bir dpm yerli üretim gözüküyor ama onunda fiyatı 350 tl. buna da 300 tl çok. Alüminyum yapım bir malzeme için sence de biraz fazla değil mi ? forumda da arattım çıkmadı acaba ne diye yazmıştı. o 150 tl'ye yapan arkadaş bu siteden miydi ?
    Cami yapan kisi arkadasim, 250ye indirtebilirim. Yuksek kalite aluminyum ve elektrostatik boyalu oldugu icin daha ucuza maledemedigini soylemisti bana.

Motosikleti
    MT
    Hadi ya maliyetler o kadar yüksek miymiş ? Adamlar haklı o zaman bu fiyatları çekmeye. Arkadaşınla konuşa bilirsen çok sevinirim. hem son olarak net fiyatını ve hemde bire bir bu çıkabilir mi diye ? özelden atmıyorum mesajı belki benim gibi yaptırmak isteyen olur

m1t0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-xt660r-mt07-fiddle2
    Eagle7 ilanı nerde gördüğümü malesef hatırlayamadım, ama dpm markasının replikası olduğu falan yazmıyordu. Hatta böyle bir üründen daha önce görmediğim için metalden üretmesini garip bulmuştum. En kaliteli 2mm lik alüminyum levhadan yapılsa şu parçanın malzeme bedeli 15 lirayı geçmez. Bükümü, kesimi ve boyası da 15 20 lira civarı olsa maliyeti 50 lirayı bulmuyor. Tabi bu işlemleri bir iki ürün için dükkan dükkan gezip her bir işlemi ayrı esnafa yaptırırsak maliyeti 200-250 lirayı bulabilir.

Motosikleti
    MT
    Bende malzeme fiyatı olarak 40-50 tl birşey olur işçilikte 50 tl olur 100 tlye yaptırabilirim diye düşünüyordum ama Sj's'nin söylediğine göre daha pahalı maliyetleri varmış. Arkadaşına sorsun bakalım bende olmadı burada soruşturacağım ama nerede nasıl kime yaptırılır hiç bir fikrim yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

Yok mu ya harbiden alüminyum işi ile uğraşan bunu yapabilecek yada yapacak birilerini tanıyan bir fikri olan ?

Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende malzeme fiyatı olarak 40-50 tl birşey olur işçilikte 50 tl olur 100 tlye yaptırabilirim diye düşünüyordum ama Sj's'nin söylediğine göre daha pahalı maliyetleri varmış. Arkadaşına sorsun bakalım bende olmadı burada soruşturacağım ama nerede nasıl kime yaptırılır hiç bir fikrim yok

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

Yok mu ya harbiden alüminyum işi ile uğraşan bunu yapabilecek yada yapacak birilerini tanıyan bir fikri olan ?
    Dostum konustum, 250 isi tamam. Almak isteyen olursa yonlendirebilirim.

Ilgilenen arkadaslar olursa bana ozelden ulasabilir arkadasin bilgilerini buraya yazmayayim.

Motosikleti
    MT
    arkadaşlar sanırım sj'sinde arkadaşı olan bu ön camı üreten kişi sahibindene ilan koydu. linki

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...3431825/detay/

Fiyatı 250 tl. Arkadaş get ilan açmış. 30 TL get ilan ücreti ödeyeceksin onun yerine ben sana elden vereyim parayı bana 200e ver dedim olmaz dedi.sanırım güvenemedi. neyse alacak olan arkadaşların aklında bulunsun alsaydım incelemesini yapar atardım. Şimdi orj. camlardan almaya karar verdim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)