Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Mondial mh drift 125 :) inş

Motovento
    REKLAM ALANI
    anilbilgin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bekliyor
    Alıntı ysn17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ileride problem yaşamak istemiyorsanız 200-300 tl daha ilave yapıp sym xs 125 yada salcano wolf 125 almanızı öneririm
    ama tabi son karar sizin..şimdiden hayırlı olsun
    Aradığım görünüş malesef yok hem mondiale güveniyorum düzgün kullanırsan fazla birşey olmaz diyorum ben sizce ?
    (benim arkilervar 15 binde rs si var)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Alıntı anilbilgin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aradığım görünüş malesef yok hem mondiale güveniyorum düzgün kullanırsan fazla birşey olmaz diyorum ben sizce ?
    (benim arkilervar 15 binde rs si var)
    evet dediğiniz gibi bende de çinli motosikletvar 12000 km oldu tekerlek patlaması hariç yarı yolda bırakmadı
    düzenli bakım ve özenli kullanılırsa çook uzun yıllar hızmet edebilir.
    s.e.c bunu beğendi.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    DarkSeleCT93 kesinlikle drift al demenin nedenin öğrenebilirmiyim hocam ? yanlış anlama merakımdan soruyorum. eğer kesinlikle drift deniyorsa mutlaka mcx e göre üstün yönleri olması lazım ben onu merak ettim ? bu arada tasarım olarak drift daha güzel gibi cevaplar değilde teknik olarak hangi yönleri üstün onu anlatır mısın ? çünkü tasarım görecelidir
    teknik olarak mcx üstün ama bana göre tip daha önemli ve driftin viraj kabiliyeti daha iyidir diye düşünüyorum ve drift biraz daha az yakar

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    mc ve driftin arka lastikleri çok ince olduğu için virajlarda arka taraf çok kayıyor hatta bu yüzden fabrikaya çok geri bildirimde bulundular. mcx in arka lastiği kullanıcı şikayetleri üzerine kalınlaştırıldı ve sırf bu etkenden dolayı bile mcx in, mc ve driftten daha iyi viraj kabiliyetine sahip olacağını düşünüyorum

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mc ve driftin arka lastikleri çok ince olduğu için virajlarda arka taraf çok kayıyor hatta bu yüzden fabrikaya çok geri bildirimde bulundular. mcx in arka lastiği kullanıcı şikayetleri üzerine kalınlaştırıldı ve sırf bu etkenden dolayı bile mcx in, mc ve driftten daha iyi viraj kabiliyetine sahip olacağını düşünüyorum
    evet üstad doğru söylüyorsun

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    ben kullandım fena değil titreşim az denilecek kadar var ama güzel motor.
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    şahsen benim param olsa şu an hiç düşünmem apache ve mcx arasında kalırdım aklımdaki iki motor bunlar ama bildiğim kadarıyla mcx apacheye nazaran daha uygun fiyatlı.
    NOT: bu arada her iki motoru da kullanmışlığım yoktur. yanlış anlaşılmasın. ikisininde görüntüsü güzel ve ikisini de baya araştırdım güzel motorlar teknik olarakta.
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

sen o motoru iyi incele bakalım kamil balansör varmı yokmu çok anlarmış gibi yorum da yapıyosunuz yaww titreşim varmı

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:21 ----------

Alıntı _w_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence alma kesinlikle önermem. Titreşim tam baş belası bu motorlarda. Titreşimin rahatsızlığı haricinde titreşim yüzünde motorun tüm aksamındaki vidalar çıkıyor.veya kopuyor. Arka lastik mili ve göbek bağlantı vidaları çok çabuk gevşiyor. Ybr almaya durumunuz müsait değılse Bence mondialin balan sörlü (titreşmsz) modellerini (mr ve mc) alın ya da kanuni windys 125 ya da 150.

sen o motoru iyi bi incele derim kerdeş hangi titreşimden bahsediyosun o makina balansörlü çokmu anlıyosun sen motordan o motor hakkındaki diyer yorumları bence bi oku belki bişiler öğrenebilirsin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)